Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 322, 323, 324, 325, 326  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Mar 18, 2017 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/twarde-l%C4%85dowanie-airbusa-w-polsce-w-powietrzu-wisi-wojna-rz%C4%85du-z-francuskim-producentem/ar-AAj2g47?ocid=spartandhp//
TWARDE LĄDOWANIE AIRBUSA W POLSCE

Asz nazwał kapitał KGHM: Komunistyczni złodzieje, trzymani za jaja przez Moskwę. Parafrazując to można nazwać kapitał Airbusa HITLEROWSKIM, TRZYMANYM ZA JAJA PRZEZ ARMIĘ ROSYJSKĄ: http://www.forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?p=8604#8604//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Mar 18, 2017 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/03/16/wolne-tematy-27-2017/#comment-662235
Ad. 70:

Armia Czerwona, która przejęła DOKUMENTACJĘ Oświęcimia, określiła POWIERZCHNIĘ Oświęcimia na 12 tysięcy kilometrów kwadratowych. Znaczy to, że na tym obszarze znajdowały się PODOBOZY Brzezinki-Birkenau, których ilość ograniczano do 40 i dopiero ostatnio zwiększono do DZIEWIĘĆDZIESIĘCIU. Każdy z tych Podobozów miał zaś co najmniej kilkadziesiąt ośrodków Pracy Niewolniczej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//
Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w sprawie kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku. Instrukcja mówiła, że w systemie pracy NIEWOLNICZEJ Oświęcimia zamordowano 6 milionów ludzi - co POTWIERDZIŁA prasa moskiewska, prawdopodobnie na podstawie zawłaszczonego przez Sowietów archiwum oświęcimskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Mar 18, 2017 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kontrakt-na-helikoptery-dla-armii-usa,49,0,2282033.html//

KONTRAKT NA HELIKOPTERY DLA ARMII USA. BIAŁY DOM I BOEING PODPISAŁY UMOWĘ WARTĄ 3,4 MLD DOL. NA 268 APACZÓW – 3,4 mld dol. za 268 śmigłowców typu AH-64E Apache. Rząd USA i Boeing podpisały 5-letni kontrakt, w ramach którego amerykańska armia oraz „klient spoza USA” otrzymają najnowszy model helikopterów bojowych. Warunki umowy mają oznaczać duże oszczędności dla podatnika – wynika z komunikatu producenta
https://pl.wikipedia.org/wiki/Boeing_AH-64_Apache
„(…) AH-64 zastosowano przez krótki okres również na Bałkanach, gdzie wspierał wojska ONZ. Został jednak szybko wycofany, gdyż charakterystyka terenu sprawiała, iż łatwo można było śmigłowiec zestrzelić przy użyciu np. granatników RPG-7.”
Omawiana przez media afera HARARE mówi coś innego: Myśliwce zimbabwijskie zmusiły do lądowania w Harare transportowe samoloty Bundeswehry, z których wyspano na płytę lotniska ciała czarnoskórych lotników amerykańskich i kontenery z pieniędzmi, które Otworzono. To leżało na rozpalonej słońcem płycie lotniska dwie doby aż zaczęło cuchnąć NIEZNOŚNIE więc pozwolono ambasadorowi RFN załadować ciała lotników amerykańskich do samolotów – ale BEZ kontenerów z pieniędzmi – i odlecieć do Durbanu.
Po RZEZI Apaczy przez Kitany w Kosowie Amerykanie pozbierali szczątki swych lotników i odtransportowali do Monachium, gdzie ciała Białasów spopielono a Czarnuchów NIE. Ciała Czarnuchów leżały więc w lodówce, aż Obama załatwił ich spopielenie w Durbanie, ale samoloty z ciałami Czarnuchów i kontenery z pieniędzmi zostały Wysypane na lotnisku w Harare więc Poufność Rypła.
Najważniejsze jest jednak to, że po Wyrżnięciu Apaczy Kitany odleciały do Chin DLA Aneksji Morza Południowochińskiego czyli UPRZĄTNIĘCIA Doktryny Teodora Roosevelta, która dała polaczkom Palawan, Sulu i Sabah. Po raz III w XIX wieku Polska wystąpiła jako IMPERIALIZM.
Rząd USA KUPIŁ od Napoleona Luizjanę PO ROZGROMIENIU PRZEZ KOŚCIUSZKĘ KOLONIALNEJ ARMII FRANCUSKIEJ PRZY POMOCY WSZYSTKICH MURZYNÓW I INDIAN.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=SJ9ZMEb7qFw//

Opublikowany 8 lip 2016
Gościem Janusza Zagórskiego jest Janusz Bieszk - autor książki "Słowiańscy Królowie Lechii". Rozmowa oscyluje wokół tematyki słowiańskiej, z uwzględnieniem zafałszowywanej historii Słowian i pomijania jej w oficjalnych naukowych opracowaniach.

Do Wrocławia przyjechał Wiceprezydent USA Al Gore i przywiózł czek banku południowoafrykańskiego STO milionów dolarów na Instytut Technologiczny we Wrocławiu lub Poznaniu. Na spotkanie z nim mnie nie zaproszono więc znam sprawę z relacji. Szefem Instytutu został czołowy polski fizyk atomowy prof. Jerzy Prystupa-Przystawa, którego znałem dobrze, a jego zastępca d/s Organizacyjnych Janusz Zagórski, który wyrzucał mnie dwukrotnie z Ogólnopolskiego Forum Wynalazczego za Okradzenie Amerykanów.
Profesor Przystawa został zaproszony na Uniwersytet w Palermo na wykłady o minireaktorze URSZULA SIPIŃSKA, w trakcie czego Janusz Zagórski przekwalifikował Instytut Technologiczny na Fundację Poszanowania Energii, w Dyrekcji której na Placu Dominikańskim przy ul. Wita Stwosza byłem kilkarotnie, ale rozmawiać mogłem tylko z SEKRETARKAMI.
Kilka tygodni temu konstruktywistyczny wysokosciowiec Instytutu Technologicznego nexus Poszanowania Energii ROZEBRANO - wyraźnie dla zatarcia śladów WYELIMINOWAŃIA Profesora Przystawy przez mafię sycylijską z Instytutu Technologicznego nexus Fundacji Poszanowania Energii. Było to PRZEJŚCIE z Minireaktora URSZULA SIPIŃSKA na Silnik Spalinowo-Parowy VDTW, oraz zrobienie z kapitału Al Gorego kapitału Janusza Zagórskiego, wobec czego Przystawa popełnił SAMOBÓJSTWO.
Byłem zapraszany co najmniej dwukrotnie przez kapitał Al Gorego nexus Janusza Zgórskiego na klip filmowy WANDALUZJA. Tytyłowy klip Zagórski-Bieszk jest WYCOFYWANIEM SIĘ Janusza Bieszka z książki Słowiańscy Królowie Lechii na pozycje WANDALUZJI. JB oświadczył, że z Prokosza, arcybiskupa krakowskiego wyznania bułgarskiego, który umarł w r. 984, WARIATA zrobili Austriacy i Prusacy, którzy zezwolili ŁASKAWIE na Liczenie Dziejów Polski od Poku 550, tj. przybycia Lecha i Czecha z Belgradu na Śląsk.
Siostra Juliusza Cezara JULIA podczas ślubu z Ariovistem-Ariuszem alias Leszkiem Chytrym miała 44 lata – wobec czego musiało być dwie Julie, matka i córka, gdyż z Julią ożenił się TEŻ syn Leszka LUBRAN. JB mówi, że Julia otrzymała w posagu Bawarię, którą Rzymianie chcieli odbić, ale legion rzymski w czasie bitwy teutoburskiej został rozgromiony nad Lechem przez Wandalów i dopiero 3 legiony pod wodzą Tyberiusza pobiły Lechitów-Wandalów nad Lechem w roku 12 ne. - Skutkiem tego był Pokój Krakowski w roku 16, w którym Tyberiusz ograł Wandalów Jak Dzieci.
JB mówi, że GERMANIE znaczyli początkowo Dobrych Sąsiadów. Nie jest to prawdą, gdyż Germanin znaczył początkowo tyle co polski Piechur-Giermek-GIEREK a ten pochodził od zamku GARGAMELL w Krakowie, który dla Greków był synonimem GIGANTOMANII – a nie Piramidy (!?). Od Gargamella pochodzą też Barwy BIAŁO-CZERWONE, gdyż pałac Imperialny na Bielanach był z marmuru kłodzkiego Biała Marianna a schodząca do Wisły kolumnada z czerwonego granitu tatrzańskiego.
Po bitwie pod Wiedniem w r. 339 na Gargamellu panował Aleksander Macedoński, który kazał Powtórzyć lechicki pałac Imperialny w Aleksandrii, który Konstantyn Wlk – aby odebrać Aleksandrii majestat światowy – przeniósł do Konstantynopola. Grzegorz Wlk POWTÓRZYŁ rotundę pałacu w Konstantynopolu na prezbiterium rzymskiej bazyliki cmentarnej PAMIĘTAJ O KANNACH, która po zniszczeniu Rzymu przez lancknechtów Lutra, Serbołużyczanach-WANDALACH, stała się osnową Bazyliki Watykańskiej. Rotunda watykańska jest architekturą Waleski Złotowłosej więc proszę o umiar w lżeniu Od Wandalów, którzy nie życzyli sobie reżimu Talibańskiego.
Kiedyś ZBARANIAŁEM na Tryumfalne Trąbienie o Znalezieniu w Płocku PALATIUM Władysława Hermana ??? Okazało się, że to Baszta GRANITOWA Chronosa, którą Posejdon kazał rozebrać i wybudować tam Skarbiec, który na satelitarnej mapie nazywa się Zamkiem Książąt Mazowieckich: https://www.google.pl/maps/@52.5422785,19.6897009,618m/data=!3m1!1e3//.
Te wybryki alfonsów i kurew warszawskich są Nie Do Zniesienia – jakby jadanie fekaliów hitlerowskich było Zwycięstwem !!! Zamkiem i Pałacem Imperialnym był AMAZON na terenie Zoo, który runął do Wisły podczas renesansowej przebudowy z powodu nieszczelnego wodociągu. Bo to ja uratowałem płocka skarpę głosząc, że potrzebna jest nie Technika Amerykańska, ale austriacki regulamin saperski, który mówi, że gdy less dostanie wody to robi się SZAJS. Amazon był bliźniakiem Najwspanialszego Pałacu Cesarskiego na Oversburgu w Kolonii, rozebranego przez mieszczan za OBRAZĘ Stanu Mieszczańskiego przez cesarza Henryka IV w r. 1106.
Płockim pałacem Popielidów była MAŁACHOWIANKA, którą Władysław Herman dał Brunonowi z Kwerfurtu po zbudowaniu sobie pałacu Królewskiego, który Prusacy przebudowali na Więzienie, bo mierziło go mieszkanie w Amazonie Nad PRZEPAŚCIĄ.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://turystyka.wp.pl/czy-w-przyszlosci-samoloty-beda-startowac-i-ladowac-z-okraglych-pasow-6103149097521793a//
Plansz a transparentem: JEŚLI TEN PAN WYPALI WSZYSTKIE LOTNISKA TRZEBA BĘDZIE BUDOWAĆ OD NOWA

CZY W PRZYSZŁOŚCI SAMOLOTY BĘDĄ STARTOWAĆ I LĄDOWAĆ Z OKRĄGŁYCH PASÓW?

Naukowcy testują rewolucyjny projekt, który być może w przyszłości odmieni wygląd lotnisk i rozwiąże wiele problemów ich trapiących. Zakłada on wprowadzenie okrągłych pasów startowych.
Kilkanaście lat temu była awantura w Berlinie, gdzie Postkomuniści wymogli Zarzucenie Planów Rozbudowy Lotnisk twierdząc, że Lotniska Przyszłości będą 10 Razy MNIEJSZE, Okrągłe i Ciche. Wynikało to z ekspertyzy mojego AEROBUSA, który implikuje doktrynę KRĄŻOWNICZĄ.
Miało to skutki Polityczne, w postaci np. SKREŚLENIA przez Nacjonalistyczny Rząd Indii NARODOWEGO PLANU BUDOWY AUTOSTRAD na podstawie ekspertyz mego Aerobusa Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych w Polsce i Rządu Północnej Nadrenii-Westfalii – gdyż Autostrady Indii SĄ JUŻ ZBUDOWANE przez Dobrego Śląskiego Pana Bośka w Niebie...
Sądzę, że przyczyniło się to też do upadku Europortu lotniczego AMSTERDAM II na Morzu Północnym z kamienia norweskiego, który Oprotestowałem na rzecz OSTENDY, ale Europort w doktrynie LINIOWEJ stracił sens wobec doktryny KRĄŻOWNICZEJ, którą wyznaje Unia Europejska. - Epizod z imperialnej wojny Siedmioletniej: SKĄD ANGLICY MAJĄ TYLE LINIOWCÓW??? - Z DUPY ŻONY ADMIRAŁA.
Po TYTANIKADZIE Rady Airbusa na Salonie Lotniczym BERLIN 2000 na wieść o podpisaniu w Duesseldorfie umowy koalicyjnej o przejściu Niemiec na UKRAIŃSKI napęd lotniczy – czyli one Lotniska OKRĄGŁE – co skontrowała Moskwa pociąganiem Za Jaja kochanków, nałożników i cherubinów Hitlera, Anglicy sprzedali swe akcie Airbusa Hiszpanom, co zdegradowało Hiszpanię z wieku XX do XIX.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=68WX5qCFNNE//
https://www.youtube.com/watch?v=bKHz7wOjb9w//

Cała zgraja LATAJĄCYCH Zajobów i IMPERIUM POLONORUM czyli Imperium Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=MbZ3uDjdQLc// od Renu do Pacyfiku. Okazuje się, że WYSZLIŚMY z Azji Mniejszej, mieliśmy stolicę nad Bosforem czyli w Troi na Złotym Rogu i opanowaliśmy ziemie na północ od Dunaju i Morza Czarnego, od Renu do Pacyfiku – chyba na Latających Zajobach ??? „W latach 80. studiowałem w Berlinie slawistykę. Profesorowie, Rosjanie, Żydzi i Niemcy EKSTERMINOWALI Polonistykę i Polaków więc po kłótniach z nimi wyniosłem się.”
To prawda, bo żadnemu przez gardło by nie przeszło, że do bitwy pod Międzyrzeczem w r. 1474, gdzie Węgrzy i Brandenburczycy pobili Polaków, Moskwa była miastem POLSKIM a później TURECKIM. Moskwa Gotycka była oczywiście Polska, gdyż nie ma w niej krzty bizantynizmu. Moskwa przestała być TURECKA, gdy w r. 1552 Królowa Bona wysłała lancknechtów Lutra na podbój Powołża, bo wiadomo było, że Sulejman Wspaniały po zdobyciu Oranu uderzy Słowianami Bałkańskimi na Włochy, a lancknechty postawiły go w alternatywie: BRONIĆ ASTRACHANIA CZY STUTTGARTU ???
Jednak już w r. 1556 Iwan IV Groźny dokonał zamachu na Kijów, przez co dostał się pod protektorat turecki, narzędziem czego była Opryczna – uważana za NAJOKRUTNIEJSZĄ policję polityczną w Historii, od której uwolnił Rosję dopiero Piotr Wielki sojuszem z Polakami, ale powróciła ona jako BOLSZEWICY. Są to jezuici z haremów sułtańskich, którzy powinni podlegać Wintojrze czyli sądom biskupim a nie Dintojrze czyli sądom rabinackim, gdyż każdy rabin jest jezuitą.
ZBARANIAŁEM, gdy nad Renem Niemcy demonstrowali z flagami BIAŁOCZARWONYMI z Gargamella krakowskiego i Białymi Orłami piastowskimi ??? czego można się spodziewać po KITAJCACH.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WE WROCŁAWIU BURMISTRZ TAŃCZY W SYNAGODZE

Mój przyjazd do Westberlina z Satelitarną Detekcją Złota w dniu mych 50. Urodzin i Wprowadzenia Internetu oznaczał, że USA Folwarkiem Żydowskim NIE ZOSTANĄ. Było to bowiem tym, czym wzięcie w Kijowie przez marszałka mego ojca Górę-Dolinę Generalissimusa, który wiózł do Pragi złota na wykupienie przez Holokaustów USA. Złoto to Ojciec wysłał przez marszałków Górę-Dolinę, Żukowa i Broz-Tito-Pindara do Szwajcarii.
Wywłaszczonym z USA Satelitarną Detekcją Złota Żydom trzeba było COŚ DAĆ więc dano Australię, która była od XIX wieku Folwarkiem Żydów Niemieckich czyli Rotszyldów-Piastów. O Australię upomniała się jednak Pani Margaret Thather szachując Bonn doktryną: ZJEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA, co było ZAWETOWANIEM Zjednocznia Niemiec.
Tu Bundesdinst posłużył się znowu mną. Dano mi do zrecenzowania książkę Abdurrachmana Awtorchanowa, ZAGADKA ŚMIERCI STALINA – Spisek Berii, gdzie wykazałem, że Obejście Rozkazu ZASTRZELENIA INCYDENCJONALISTÓW, który miał chronić Wodza przed Czynami Gwałtownymi, było możliwe tylko przez OSKALPOWANIE, gdyż Oskalpowany zachowuje się Godnie więc INCYDENTU NIE BYŁO.
Nie było też żadnego Spisku Berii tylko ucieczka Józefa Światły samolotem Generała Freya-Bieleckiego, którym był prawdopodobnie Mig-KOREA – ATUT Krasnowo Lota w wojnie Koreańskiej i Światowej – a jeśli Mig-KOREA to pilotem był Frey, który Po Ucieczce został Marszałkiem Lotnictwa Izraelskiego. As Krasnowo Lota miał prawo latać Nad Bornholmem, co wiem z KW Stronnictwa Demokratycznego.
Moja Recenzja ZŚS – SB była powodem NAJDZIKSZEGO TAŃCA Prezydenta USA i Premiera Japonii w ogrodach Białego Domu na Nowy Rok 1990. Do spacerujących po ogrodzie Ekscelencji podeszli Sekretarze z Pismami. Ekscelencje przeczytały, popatrzyły na siebie, Ryknęły Śmiechem i rzuciły się w NAJDZIKSZY TAN, przy czym Pan Prezydent PŁAKAŁ. Taniec ten nazywa się po polsku Chałupcem, jak Apolonia Chałupiec alias Pola Negri, która zażyczyła sobie, aby Prezydent USA Zatańczył Dla Niej przed Białym Domem.
Migawki Najdzikszego Tańca pokazywała niejednokrotnie TV BRD jako OSTRZEŻENIE, że jeśli Niemcy Nie Zostaną Zjednoczone na Niemieckich Warunkach to TV BRD wyświetli CAŁY FILM z kieszeni MSW RFN a wówczas Kobiety Całego Świata ZECHCĄ WIEDZIEĆ, Dlaczego Oni Tak Tańczą? bo one się Ciurności czyli śmierci ze śmiechu NIE BOJĄ.
To było ZŁAMANIE doktryny Margaret Thather więc Niemcy zostały zjednoczone na Niemieckich Warunkach, co się nazywa Upadkiem Muru Berlińskiego, bo Królowa Brytyjska To Nic wobec Apolonii Chałupiec.
Po Najdzikszym Tańcu można było mnie Wypędzić z Niemiec: SCHOWAJ SOBIE DO D. Satelitarną Detekcję Złota, Skarb Stalina na wykupienie USA i Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej... Nie można było jednak wsadzić mi DO D. silnika spalinowo-parowego VDTW więc załatwiono to niemiecko-japońskim Protektoratem, który ZHOŁDOWAŁ Amerykański Przemysł Samochodowy i kapitał żydoarabski: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE.
Ponieważ Rockefeller, który wykitował, okazał się BIEDAKIEM to Protekor VDTW łupił go NIEMIŁOSIERNIE, wobec czego Zemścił się ZATRUWAJĄC Synów Abrahama w Tokio a przy okazji Pacyfik.
KNEBLOWANIE mnie Zmową Milczenia zaskutkowało urządzoną przez Czechów POWODZIĄ TYSIĄCLECIA, która była potrzebna do WYWIEZIENIA metrem fortecznym OLBRZYMIEGO archiwum Prowincji Śląskiej, gdzie składowano też akta UB, SB i Sądowe. To próbuje się powtórzyć ze Skarbcem Hitlera w Wałbrzychu, który ma połączenie metrem fortecznym z Wrocławiem. Metro to użytkowała armia Sowiecka do r. 1984 wożąc czołgi z poligonu pancernego k. Głogowa do zakładów w Maślicach, a w Pradze znaleziono dokumentację Skarbca Hitlera w Wałbrzychu więc można się do niego dostać Od Czech. Pan Dariusz Kwiecień mówi, że Niemcy od roku ODWADNIAJĄ Skarbiec Hitlera, co pokazywał na filmach – więc może załatwianie Wandaluzji PUKANIEM SIĘ w Czoło czy w D. pomoże im...
Likwidacja Armii Polskiej przez Tuska i SMOLEŃSK były Niezbędne dla wywiezienia Skarbu Włastów z Twierdzy Modlin do USA , gdzie został ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysięcy ton złota. To wykorzystała Izba Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA, płacąc Polakom Ujawnieniem Planu 2007 czyli Granicy Niemiecko-Izraelskiej na Wiśle: http://www.wandaluzja.com/ - Nowy obraz mapy bitowej.bmp, Rok 2007//.
Granica ta miała być zrealizowana uderzeniem 70 dywizji rosyjskich na Dolna Wisłę z użyciem TAKTYCZNEJ broni atomowe oraz białoruskich na Środkową i Ukraińskich na Górną Wisłę. Polskę Lewobrzeżną miała OBRONIĆ Bundeswehra siłą 40 dywizji na KITANACH, ale Chińczycy zagrożeni amerykańską rewindykacją Morza Południowochińskiego Kitanów NIE PRZYSŁALI.
Czytam Tu i Ówdzie, że Prezydent Trumpf Nie Podał Ręki HOŁDOWNICZCE Angeli Merkel, co znaczy, że Niemcy są ZNOWU Zagrożone Granicą Lechicką na Renie... W tym Świetle to KRADZIEŻ mych dokumentów amerykańskich jawi się jako zmowa Angeli Merkel z Jarosławem Kaczyńskim DLA SZANTAŻOWANIA USA. Jest to bowiem POWTÓRZENIEM przez Bundesdinst mej recenzji książki Awtorchanowa, która została wykorzystana dla ŻYDOWSKIEJ suwerenności Australii na otarcie łez po utracie USA, gdyż Szantażowanie Waszyngtonu Ujawnieniem SKATOWANIA mego Pełnomocnika w NASA grozi ZŁAMANIEM doktryn Teodora Roosevelta w Azji i Monroe'go w Ameryce.
USA przestają być Protektorem Australii i Ameryki Łacińskiej. JA PISAŁEM O TYM WIELOKROTNIE, ALE NIE PUBLIKOWAŁEM TEGO.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Mar 22, 2017 10:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/03/19/wolne-tematy-28-2017/#comment-663325//
Ad. 181: Siekiera_Motyka said - 2017-03-22 (środa) @ 07:49:45

Ad. 179 – Stawiam na chłopców Bandery którzy jeszcze nie zdołali znaleźć uczciwej pracy. Lub podwykonawcy projektów B’nai B’rith, ci od rożnych rodzajów -ismów.
http://www.writing.upenn.edu/~afilreis/50s/schwarz-cover.html
Generał Walter proponował Banderze udział w wojnie Ukraińskiej, ale ten ODMÓWIŁ. Gdyby do tego doszło to mój ojciec musiałby wysłać Banderę ze Złotem Stalina razem z Górą-Doliną, Żukowem i Broz-Tito-Pindarem do Szwajcarii, a wówczas Bandera jako Wypłacalny nie zostałby zabity przez Sowietów.
Podejrzewam, że warunkiem udziału Bandery w wojnie Ukraińskiej było Potępienie mordów na Polakach. Juszczenko porównywał Banderę do Piłsudskiego, ale to jest Dowód, że Bandera Piłsudskim NIE BYŁ.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/swiatowy-dzien-wody-katastrofa-ekologiczna,80,0,2284624.html//
Plansza z transparentem: CAŁKIEM NOWY SYSTEM DRÓG WODNYCH W POLSCE. TO BĘDZIE NAJWIĘKSZA KATASTROFA OD LAT 5O.
Światowy Dzień Wody w cieniu niebezpiecznej polityki rządu. POLSKIM RZEKOM GROZI KATASTROFA EKOLOGICZNA

Nieodwracalne zniszczenie dużych polskich rzek i zagłada całych ekosystemów. Naukowcy i organizacje ekologiczne alarmują, że wielki, wart nawet 90 mld zł rządowy plan budowy wodnych dróg śródlądowych oznacza katastrofę ekologiczną na niespotykaną w Polsce skalę. Ostatnie w Europie duże dzikie rzeki zmienią się w poprzedzielane zaporami kanały. 22 marca przypada Światowy Dzień Wody, ale rząd go nie obchodzi.
Jak pisałem kilkakrotnie to w latach 90. zostałem zaproszony na polsko-holendarską konferencję ODRA 2006 o Odbudowie Odry Przemysłowej – niszczonej przez komunistów a DOBITEJ przez Balcerowicza. Ja byłem tam NIEZBĘDNY, gdyż niemieckie banki Uzależniły finansowanie ODRY 2006 od Mego Podpisu, gdyż TYLKO JA byłem Wypłacalny. Wszedłem na mównicę i powiedziałem, że Taka Odra Nie Zwróci się Nigdy więc Niemcy przejmą ją ZA DŁUGI. 10 Razy Tańszy jest natomiast Kanał Przemysłowy Sosnowiec-Bydgoszcz. - Od tego momentu o "Odrze 2006" NIE SŁYSZAŁEM.
Jarosław Kaczyński sprawami ekonomicznymi i finansowymi nie interesował się nigdy, ale ma Żydowskiego Zajoba ekonomicznego, który chce zakasować Hilarego Minca i Leszka Balcerowicza. Zajob ten nazywa się Mateusz Morawiecki.
DLACZEGO SŁOWIANIE NAZYWALI AKWILEĘ MAŁĄ WENEDĄ czyli Wenecją.

Nazwa BYDGOSZCZ jest zesłowiańszczeniem krzyżackiej nazwy Big Ghost czyli Wielka Gospoda. Wcześniej miasto to nazywało się Wenedą, ale w opisie zdobycia go przez Polaków i Węgrów w r. 1113 nosi ono nazwę WYSZOGRODU. Była to dość częsta nazwa Opisowa miast położonych na Wzgórzach, co jednak do Bydgoszczy się nie stosuje, gdyż leży ona w dolinie rzecznej – wobec czego Znaczyłoby to opisowo Miasto WYSOKIE czyli z wysokimi budynkami. Polacy i Węgrzy wpłynęli do miasta NA OKRĘTACH, gdzie walki trwały 10 dni.
Weneda została zniszczona przez Krzyżaków w I połowie XIV wieku, którzy – jak to było w ich zwyczaju ludność WYMORDOWALI, jak w Sztokholmie, Królewcu czy Gdańsku – a budynki rozebrali i cegłę spławili do budowy Koenigsberga. W tym też celu Jan Luksemburski kazał rozebrać Megalityczny Płock, aby wapień budowlano-drogowy, z którego wypalano najlepsze wapno, spławić do Koenigsberga. Płock miał megalityczną oblicówkę skarpy oraz mury MEGALITYCZNE na nasypach ulic: Kobylińskiego, Jachowicza i Kilińskiego, po czym pozostały Rogatki.
Wszystko wskazuje na to, że WENEDA była miastem między Wyspą Młyńską a Fordonem, który był ZAMKIEM, przebudowanym przez Prusaków na Więzienie – największe na wschód od Berlina – choć większym powinien być RYN. Znaczy to, że Wyspa Młyńska, gdzie był zamek Kasztelański, była PRZEŁADOWNIĄ pomiędzy wiślaną żeglugą Szkutową a notecką Krypową. Ponieważ kryp nie opłacało się Podpławiać to były one robione nad leśną Brdą, którą kierowano jazem przy Wyspie Młyńskiej do Wisły LUB Noteci – w zależności od Podpławu szkut z Powiśla lub Kaszub czy Spławu kryp do Magdeburga lub Kanałem Przemysłowym do Sosnowca, a potem kanałem Górnośląskim do Odry i kanałem Morawskim do Dunaju. Zamek Bratysławski był właśnie do wyładunku żelaza wiślanego z kryp i załadunku na istery.
W Wenedzie budynki mieszkalne były prawdopodobnie na południe od Brdy a portowe na północnym brzegu, zaś komunikacja była utrzymywana przez gondole, w tym Żaglowe.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/03/19/wolne-tematy-28-2017//
Ad. 184: WE WROCŁAWIU BURMISTRZ TAŃCZY W SYNAGODZE

Z tego wynika rzecz Makabryczna, że Niemcy zostały ZJEDNOCZONE na kapitale politycznym Satelitarnej Detekcji Złota ??? a jeśli na Satelitarnej Detekcji Złota to jest to żydowski kapitał kryminalny. SKUTKIEM zaś Zjednoczenia Niemiec była UNIA EUROPEJSKA – również na kapitale Satelitarnej Detekcji Złota ???
W redakcji Wieczoru Wrocławia dostałem pismo, że po puczu Janajewa moskiewska prasa pisała, iż z porównania zdjęć satelitarnych wynika, że na Filipinach – które nie były mocarstwem tezauryzacyjnym – BRAKUJE Złota Archeologicznego za 200 miliardów dolarów wartości kruszcowej, która jest III wartością po Historycznej i Artystycznej.
Prawdopodobnie zapodano MI namiar z Filipin jako polskiemu DEPONARIUSZOWI doktryny Teodora Roosevelta, która przyznawała Polakom filipiński Palawan i archipelag Sulu oraz melazyjski Sabah.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Sensacyjna-konferencja-w-Smolensku-Rosjanie-To-Niemcy-sa-winni-smierci-Polakow,wid,18734442,wiadomosc.html?ticaid=118d73//

"SENSACYJNA" KONFERENCJA W SMOLEŃSKU. ROSJANIE: TO NIEMCY SĄ WINNI ŚMIERCI POLAKÓW
Konferencja "Rosja - Polska kluczowe momenty w historii" zaplanowana jest na 14 kwietnia. Organizatorzy zapowiadają "sensacyjne" informacje o zbrodni katyńskiej.

Wikimedia
Spotkanie ma się odbyć w filii Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu Transportu Kolejowego. Do informacji dotarł korespondent RMF FM w Moskwie. Z jego wiadomości wynika, że podczas konferencji mają zostać opublikowane nazwiska Niemców, którzy rzekomo kierowali egzekucją polskich oficerów.
To jest ZGODNE z podstawową Rewelacja, że Operacja Smoleńska była finansowana przez tajne konta izraelskie na Ukrainie, a jeśli tak to Wykonawcami powinni być oficerowie Bundesdinstu, którzy najęli kilerów ukraińskich, którzy mówili po rosyjsku.
Ja po ogłoszeniu przez Rosjan tej Rewelacji zadałem pytanie: Z JAKIEGO FUNDUSZU TUSK PŁACIŁ ??? i Zawnioskowałem, że ze Skarbu Włastów w Modlinie. - Zamordowanie w SMOLEŃSKU Stu Polityków była WARUNKIEM wywiezienia Skarbu Włastów do USA, gdzie stał się Koronnym Skarbem USA. - Dla Merkel była to ZAPŁATA za Skarb Hitlera w Wałbrzychu.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŚWIAT KRĘCI SIĘ WOKÓŁ ŚWIDNICKICH ŚMIGŁOWCÓW, Rzeczpospolita, 17 III 2017, s. R2

Nareszcie KTOŚ powiedział O Co Chodzi. Ja po otrzymaniu listu o SKATOWANIU mego Pełnomocnika w NASA Zdeponowałem mego AEROBUSA w Świdniku – również przez mych krewnych Waśkiewiczów – ale nie otrzymałem Potwierdzenia, ani z Dyrekcji ani od Waśkiewiczów. Poza tym bezpośrednio po WTC mój przyjaciel, dr Kazimierz Abramski z PGd, zaprosił mnie do Kudowy Zdroju, gdzie przebywał Inżynier-lotnik ze Świdnika, ale ten też mi nie odpisał. Wcześniej chodziłem na zebrania Aeroklubu Wrocławskiego LOTKA, gdzie starałem się tym zainteresować klubowiczów, w tym Asów Lotnictwa.
SMOLEŃSK Religii Smoleńskiej był dla DWÓCH rzeczy: Likwidacji polskiego przemysłu lotniczego przez wyprzedanie go oraz wysłania do USA Skarbu Włastów, który został wykorzystany przez Izbę Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA. Była to ODWYRTKA Zaproszenia do Izby Lordów Jerzego III, aby mu pokazać Nowy Papier Toaletowy, który nazywał się Dolarem Numerycznym Stadnickiego. Król tego Papieru Toaletowego jednak NIE UZNAŁ więc został ubrany przez Czcigodnych Lordów w kaftan bezpieczeństwa. - To były skutki Herbatki Bostońskiej, czyli przekupienia przez plantatorów z Południa gangsterów irlandzkich.
Ja zostałem INTERNOWANY w Najostrzejszym Reżimie za nagłośnienie Satelitarnej Detekcji Złota, ale Przejęcie ode mnie praw Własnościowych do AEROBUSA przez Świdnik i sprzedanie ich przez Tuska mafii sycylijskiej jest na podstawie Prawa Niewolniczego Juden-SS, gdy Słowianin po przybyciu do obozu Pracy NIEWOLNICZEJ Zdawał swe mienie i otrzymywał miast nazwiska NUMER. Jeszcze jednak tak dobrze nie ma, żeby mafia sycylijska mogła traktować Słowian jako niewolników żydowskich, bo jest od łykaczy złota. Z tej racji mądrość, że ŚWIAT KRĘCI SIĘ WOKÓŁ ŚWIDNIKA jest przesadą i nie kwalifikuje mafii sycylijskiej na Suwerena USA i Rosji. Na AEOL była dyskusja, że Kozina wyznaczył nową granicę między mafią włoską a rosyjską: z Dunaju i Renu na Wisłę i Dniestr a Świdnik jest po rosyjskiej stronie granicy.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wyborcza.pl/7,75400,21530339,rzad-pakuje-nas-w-kanal.html//

RZĄD PAKUJE NAS W KANAŁ. CHCE UREGULOWAĆ POLSKIE RZEKI
Zniszczymy ostatnie duże dzikie rzeki UE. Jeśli rząd zrealizuje swoje pomysły, Odra, Warta, Wisła i Bug, jakie dziś znamy, przestaną istnieć - alarmują naukowcy: Rząd tłumaczy swój plan m.in. ochroną przeciwpowodziową. Już w 2016 r. uczeni z Komitetu Biologii Środowiskowej i Ewolucyjnej PAN w liście do premier Beaty Szydło oraz ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marka Gróbarczyka podkreślali, że „celów tych nie spełnia regulacja rzek, ale ich renaturalizacja”.

Rząd chce, by polskie rzeki stały się częścią europejskiego systemu transportu śródlądowego. Plany na lata 2016-30 przewidują regulację oraz zwężenie koryt i pokawałkowanie ich zaporami (tzw. kaskadyzację).
Na początku marca prezydent Andrzej Duda ratyfikował „Europejskie porozumienie o głównych śródlądowych drogach wodnych o znaczeniu międzynarodowym”. Umowa zobowiązuje sygnatariuszy do utrzymywania korytarzy rzecznych w co najmniej czwartej klasie żeglowności – koryta należy pogłębić do przynajmniej 2,5 m.
PiS chce wpuścić rzeki w kanał."
Dla Europy są ważne 2 polskie europejskie drogi wodne: Cedynia-Kostrzyń-Bydgoszcz-Warszawa-BrześćLitweski oraz Szczecin-Wrocław-Racibórz. Droga wodna Cedynia-Brześć jest potrzebna Niemcom dla transportu drewna białoruskiego i rosyjskiego oraz rudy kurskiej jako alternatywy szwedzkiej zaś Odra Przemysłowa Szczecin-Racibórz do PRZEROBU rudy szwedzkiej i kurskiej. Jest to więc system wodny DLA NIEMIEC, bo Polska może ZAROBIĆ tylko na Kanale Przemysłowym Sosnowiec-Bydgoszcz.
Pomysł Przerobu rudy szwedzkiej i kurskiej Nad Odrą jest ANTYPOLSKI, gdyż Dla Europy znacznie TAŃSZA jest metalurgia Górnośląsko-Ostrawska według KANAŁU PRZEMYSŁOWEGO, który stanął Na Drodze Skurwysyństwu Niemieckiemu, które chce odbudować Odrę Przemysłową jako NIEMIECKĄ. Prezydent Duda podpisując Plan Niemiecki zrobił to jako SS-Galizien, bo dla nas OPŁACALNYM jest kanał Przemysłowy jako Wielka Droga Jachtingu Skandynawskiego, który jest WIELKIM PRZEMYSŁEM, do Skandynawskiego NIEBA, jakim był zawsze DUNAJ. Poza tym Kanał Przemysłowy jest 10 czy 20 razy TAŃSZY od NIEMIECKIEJ Odry Przemysłowej, kosztami której Niemcy obciążą Polaków.
Jeśli trzeba skanalizować Dolny Bug to najmniej uciążliwie – przez budowę kanału Bzura-Ner do Kanału Przemysłowego a tym do Noteci i Berlina. To przywróci Wiśle ŁOSOSIA i umożliwi podpisanie Bałtyckiej Konwencji Jesiotrowej według MOJEGO Jesiotra Przemysłowego, który jest realizowany na całym świecie, ale przegra z Bałtycką Konwencją Jesiotrową na hodowli jesiotra w Wiśle i Odrze pomimo zniszczenia przez Niemców jesiotrowości tych rzek sumikiem kanadyjskim: JESIENIĄ, GDY JESIOTRÓW W WIŚLE ZATRZĘSIENIE...
Gdy wróciłem z Niemiec to zaraz dowiedziałem się, że MÓJ Jesiotr Przemysłowy w KONINIE został kupiony za KILKASET dolarów przez Niemca, którego przywiozła prostytutka poznańska, dla Niemiecko-Amerykańskiego Monopolu Jesiotrowego. To takie fajne jak otrucie polityka za 90 dolarów ??? - Ale Morda w Kubeł, bo za gadanie o tym Amerykanie-Holokauści OTRUJĄ. Mieszkający u mnie chadek tłumaczył mi, że ABW Kaczyńskiego to Banda TRUCICIELI.
Po raz któryś Jałmużnicy Niemieccy zaatakowali MĄ WYPŁACALNOŚĆ nocnikami niemieckimi, bo mają Zajoba Żydowskiego Mateusza Morawieckiego – syna zawodowego prowokatora sowieckich służb specjalnych.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sob Mar 25, 2017 9:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/03/22/wolne-tematy-29-2017/#comment-664026
Ad. 182:
183. Wandaluzja.com said - 2017-03-25 (sobota) @ 09:45:14

Może ktoś z forumowiczów powie, CO Z TĄ SPRAWĄ ZROBIĆ ???
Jest to SIŁOWE przepchnięcie ODRY 2006, z ta różnicą, że ODRA 2006 miała być budowana za MOJE pieniądze – gdyż tylko ja byłem i jestem Wypłacalny - a Europejski System Dróg Wodnych WSCHÓD-ZACHÓD ma być budowany Dla Niemców za pieniądze Głupich Polaczków.
Jest to więcej niż Zamach na Wypłacalność Polski, bo ta Wypłacalność została zniszczona przez Balcerowicz, a teraz trwa polityka ZADŁUŻANIA z Rozkradaniem pożyczek oraz Przejmowanie Polski Za DŁUGI. ESDW W-Z jest budową Środkowoeuropejskiego Systemu Gospodarczego NIEMIEC.
Odra Przemysłowa była atutem MARYNISTYCZNYM Niemiec, który Brał Finansowo angielski przemysł stoczniowy – tak jak Kolej Bagdadzka brała FINANSOWO kanał Sueski, przenosząc giełdę owocową do Budapesztu a herbacianą do Wiednia. Teraz zaś będziemy mieli Drugą czy WIELKĄ Nadrenię nad Odrą – pomimo że OPTYMALNYM lokum takiej Wielkiej Nadrenii jest KANAŁ PRZEMYSŁOWY Bydgoszcz-Bratysława, DUŻO tańszy od systemu Kiruna-Szczecin-Katowice, bo wspierany przez wschodnioeuropejską kolej szerokotorową.
Nie wiem, czy po podpisaniu przez Prezydenta da się Zatrzymać tą Odrę ANTYPOLSKĄ.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/03/25/bartosz-bekier-pamietajcie-o-jugoslawii-amerykanskie-bombowce-nad-europa/
BARTOSZ BEKIER: PAMIĘTAJCIE O JUGOSŁAWII! AMERYKAŃSKIE BOMBOWCE NAD EUROPĄ

Serbowie zapracowali sobie solennie na wojnę z USA o Kosowo. Jak MIELI W RĘKU amerykański protektorat nad Australia, w postaci amerykańskich obligacji 2 tysięcy miliardów dolarów ZŁOTYCH na Obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim, i 6 tysięcy miliardów dolarów ZŁOTYCH na IV Front antyniemiecki na Bałkanach, to powinni mnie traktować z Szacunkiem jako Komisarza tych Obligacji po ZAPROTESTOWANIU Wyroku Sądu w Londynie Anulującego te obligacje. Obligacje zaskarżył rząd Australii a Wyrok zaprotestowałem TYLKO JA więc Serbowie powinni mi się nisko kłaniać za URATOWANIE im 8 tysięcy miliardów dolarów ZŁOTYCH.
A tymczasem nie dość, że Ambasada Jugosławii w Warszawie nie odpisywała mi na pytania, czy Pisma, które woził BOLESŁAW PIASECKI z Belgradu do Moskwy były pisane w Belgradzie czy preparowane w Warszawie? co jest sprawą Światową, to jeszcze dopuściła, że WYMUSZONY przeze mnie przyjazd Ambasadora Jugosławii do Wrocławia doprowadził do spotkania z Postkomunistami, którzy zamknęli mi przed nosem drzwi – bo jestem WARIAT.
Na takie dictum Mój Komisariat Obligacji Amerykańskich 8 Tysięcy Miliardów Dolarów ZŁOTYCH uznali Kosowarzy, którzy ZMUSILI tym US Army do wojny o Kosowo, pytając Amerykanów: CHCECIE MIEĆ TAKIEGO REWIZORA? - A UCHOWAJ BOŻE...
Serbowie myśleli, że jak mają KITANY to wojna jest WYGRANA. Kitany jednak po WYRŻNIĘCIU Apaczy odleciały do Chin, gdyż wojna Jugosłowiańska była Chińczykom potrzeba dla przetestowania Kitanów, przeznaczonych dla aneksji morza Południowochińskiego – FILARU imperializmu amerykańskiego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 322, 323, 324, 325, 326  Następny
Strona 323 z 326

Skocz do: