Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Technika ekologiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysły Morawieckiego – Centralny Port Lotniczy: ZA PÓŹNO, ZA DROGO, ZA GŁUPIO; Dziennik Gazeta Prawna, 16 III 2017, s. A16.

Centralny Port Lotniczy można porównać do PROWOKACJI Airbusa-MAMUTA, która została zrealizowana jako Airbus 380. Otóż Rosjanie mając wielkie akta Kochanka Hitlera Francoise'a Mitterranda KAZALI mu zrealizować MAMUTA, żeby ZAGWOŹDZIĆ Konkurencyjność Airbusa i wyeliminować mego AEROBUSA.
Anglicy Wyprzedali akcje Airbusa po TYTANIKADZIE na Radzie Airbusa na Salonie Lotniczym BERLIN 2000, gdy przyszła wieść, że w Nocy podpisano w Duesseldorfie umowę koalicyjną, w której Zieloni zaprzestawali ataków na Europort Lotniczy Kolonia-Bonn, jako Diabelnie Głośny, za zobowiązanie SPD do przejścia Niemiec na UKRAIŃSKI napęd lotniczy jako Najcichszy, za czym krył się mój Aerobus.
Panikę opanował szejk z Abu Zabi wymachując Groźnie modelem A-380, bo reprezentował Arabską Omnipotencję Finansową i się Ukraińców Nie Bał, a Nadrenia została spacyfikowana przez Berlin, Paryż, Waszyngton, Rzym i Madryt, który zakupił akcje angielskie. Chodziło więc o UDUPIENIE Ukraińców i mego Aerobusa, za co ZAPŁACILI podatnicy europejscy, bo wiadomo było, że Airbus-ZAJOB się nigdy nie spłaci, ale Rosjanie trzymali Francoise'a Mitterranda ZA JAJA.
Za Solidarności I opowiedziano mi taką oto historię: Kornel Morawiecki jest Żydem Stalinowskim i agentem sowieckiej Wojskowej służby specjalnej jako PROWOKATOR – z czego wynika, że Centralny Port Lotniczy jest taką prowokacją Rosyjskiej Wojskowej Służby Specjalnej, jak Airbus-ZAJOB (A-380). O ile jednak długi ZAJOBA można było spłacić z Satelitarnej Detekcji Złota to CPL jest grą na NIEWYPŁACALNOŚĆ Polski – by ją przejąć Za Długi.
Kilkanaście lat temu zostałem zaproszony na polsko-holenderską konferencję ODRA 2006. Chodziło o ODBUDOWĘ Odry Przemysłowej, niszczonej przez komunistów o Dobitej przez Balcerowicza. Ja byłem tam Potrzebny, gdyż Niemcy UZALEŻNILI finansowanie Odry Przemysłowej od Mego Podpisu – gdyż tylko ja byłem Wypłacalny. Odpowiedziałem, że chodzi o przejęcie Odry za DŁUGI, bo 10 razy Tańszy jest Kanał Przemysłowy Sosnowiec-Bydgoszcz i odkąd już o Odrze 2006 Nie Słyszałem.
Mam artykuł: Z Jackiem P. Krawczykiem rozmawia Danuta Walewska: Centralny Port Lotniczy to HIMALAJE ABSURDU (Rzeczpospolita, 21 IX 2016, s. B16). CPL powinien być przedmiotem Śledztwa, gdyż jest WBREW Odchodzenia awiacji od Liniowości ku Krążownictwu, czyli zastępowania Liniowców Krążownikami. Francuzi mieli wojnę 7-letnią WYGRANĄ, gdyż umieli Liczyć statykę okrętu, co Anglicy przebili PRZEMALOWYWANIEM fregat-krążowników na orłosie-liniowce.
SKĄD ANGLICY MAJĄ TYLE ORŁOWCÓW? - Z DUPY ŻONY ADMIRAŁA, a teraz Mateusz Morawiecki chce nam zafundować Orłosie miast Fregat, za co powinien iść pod sąd Wojskowy. Ostatnim wielkim projektem awiacji LINIOWEJ był Amsterdam II, który Zaprotestowałem OSTENDĄ – również z topionego w morzu kamienia norweskiego. Plan ten upadł, gdyż UE opowiedziała się za awiacją Krążowniczą według mego AEROBUSA.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pią Mar 17, 2017 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=SJ9ZMEb7qFw//

Opublikowany 8 lip 2016
Gościem Janusza Zagórskiego jest Janusz Bieszk - autor książki "Słowiańscy Królowie Lechii". Rozmowa oscyluje wokół tematyki słowiańskiej, z uwzględnieniem zafałszowywanej historii Słowian i pomijania jej w oficjalnych naukowych opracowaniach.

Do Wrocławia przyjechał Wiceprezydent USA Al Gore i przywiózł czek banku południowoafrykańskiego STO milionów dolarów na Instytut Technologiczny we Wrocławiu lub Poznaniu. Na spotkanie z nim mnie nie zaproszono więc znam sprawę z relacji. Szefem Instytutu został czołowy polski fizyk atomowy prof. Jerzy Prystupa-Przystawa, którego znałem dobrze, a jego zastępca d/s Organizacyjnych Janusz Zagórski, który wyrzucał mnie dwukrotnie z Ogólnopolskiego Forum Wynalazczego za Okradzenie Amerykanów.
Profesor Przystawa został zaproszony na Uniwersytet w Palermo na wykłady o minireaktorze URSZULA SIPIŃSKA, w trakcie czego Janusz Zagórski przekwalifikował Instytut Technologiczny na Fundację Poszanowania Energii, w Dyrekcji której na Placu Dominikańskim przy ul. Wita Stwosza byłem kilkarotnie, ale rozmawiać mogłem tylko z SEKRETARKAMI.
Kilka tygodni temu konstruktywistyczny wysokosciowiec Instytutu Technologicznego nexus Poszanowania Energii ROZEBRANO - wyraźnie dla zatarcia śladów WYELIMINOWAŃIA Profesora Przystawy przez mafię sycylijską z Instytutu Technologicznego nexus Fundacji Poszanowania Energii. Było to PRZEJŚCIE z Minireaktora URSZULA SIPIŃSKA na Silnik Spalinowo-Parowy VDTW, oraz zrobienie z kapitału Al Gorego kapitału Janusza Zagórskiego, wobec czego Przystawa popełnił SAMOBÓJSTWO.
Byłem zapraszany co najmniej dwukrotnie przez kapitał Al Gorego nexus Janusza Zgórskiego na klip filmowy WANDALUZJA. Tytyłowy klip Zagórski-Bieszk jest WYCOFYWANIEM SIĘ Janusza Bieszka z książki Słowiańscy Królowie Lechii na pozycje WANDALUZJI. JB oświadczył, że z Prokosza, arcybiskupa krakowskiego wyznania bułgarskiego, który umarł w r. 984, WARIATA zrobili Austriacy i Prusacy, którzy zezwolili ŁASKAWIE na Liczenie Dziejów Polski od Poku 550, tj. przybycia Lecha i Czecha z Belgradu na Śląsk.
Siostra Juliusza Cezara JULIA podczas ślubu z Ariovistem-Ariuszem alias Leszkiem Chytrym miała 44 lata – wobec czego musiało być dwie Julie, matka i córka, gdyż z Julią ożenił się TEŻ syn Leszka LUBRAN. JB mówi, że Julia otrzymała w posagu Bawarię, którą Rzymianie chcieli odbić, ale legion rzymski w czasie bitwy teutoburskiej został rozgromiony nad Lechem przez Wandalów i dopiero 3 legiony pod wodzą Tyberiusza pobiły Lechitów-Wandalów nad Lechem w roku 12 ne. - Skutkiem tego był Pokój Krakowski w roku 16, w którym Tyberiusz ograł Wandalów Jak Dzieci.
JB mówi, że GERMANIE znaczyli początkowo Dobrych Sąsiadów. Nie jest to prawdą, gdyż Germanin znaczył początkowo tyle co polski Piechur-Giermek-GIEREK a ten pochodził od zamku GARGAMELL w Krakowie, który dla Greków był synonimem GIGANTOMANII – a nie Piramidy (!?). Od Gargamella pochodzą też Barwy BIAŁO-CZERWONE, gdyż pałac Imperialny na Bielanach był z marmuru kłodzkiego Biała Marianna a schodząca do Wisły kolumnada z czerwonego granitu tatrzańskiego.
Po bitwie pod Wiedniem w r. 339 na Gargamellu panował Aleksander Macedoński, który kazał Powtórzyć lechicki pałac Imperialny w Aleksandrii, który Konstantyn Wlk – aby odebrać Aleksandrii majestat światowy – przeniósł do Konstantynopola. Grzegorz Wlk POWTÓRZYŁ rotundę pałacu w Konstantynopolu na prezbiterium rzymskiej bazyliki cmentarnej PAMIĘTAJ O KANNACH, która po zniszczeniu Rzymu przez lancknechtów Lutra, Serbołużyczanach-WANDALACH, stała się osnową Bazyliki Watykańskiej. Rotunda watykańska jest architekturą Waleski Złotowłosej więc proszę o umiar w lżeniu Od Wandalów, którzy nie życzyli sobie reżimu Talibańskiego.
Kiedyś ZBARANIAŁEM na Tryumfalne Trąbienie o Znalezieniu w Płocku PALATIUM Władysława Hermana ??? Okazało się, że to Baszta GRANITOWA Chronosa, którą Posejdon kazał rozebrać i wybudować tam Skarbiec, który na satelitarnej mapie nazywa się Zamkiem Książąt Mazowieckich: https://www.google.pl/maps/@52.5422785,19.6897009,618m/data=!3m1!1e3//.
Te wybryki alfonsów i kurew warszawskich są Nie Do Zniesienia – jakby jadanie fekaliów hitlerowskich było Zwycięstwem !!! Zamkiem i Pałacem Imperialnym był AMAZON na terenie Zoo, który runął do Wisły podczas renesansowej przebudowy z powodu nieszczelnego wodociągu. Bo to ja uratowałem płocka skarpę głosząc, że potrzebna jest nie Technika Amerykańska, ale austriacki regulamin saperski, który mówi, że gdy less dostanie wody to robi się SZAJS. Amazon był bliźniakiem Najwspanialszego Pałacu Cesarskiego na Oversburgu w Kolonii, rozebranego przez mieszczan za OBRAZĘ Stanu Mieszczańskiego przez cesarza Henryka IV w r. 1106.
Płockim pałacem Popielidów była MAŁACHOWIANKA, którą Władysław Herman dał Brunonowi z Kwerfurtu po zbudowaniu sobie pałacu Królewskiego, który Prusacy przebudowali na Więzienie, bo mierziło go mieszkanie w Amazonie Nad PRZEPAŚCIĄ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=68WX5qCFNNE//
https://www.youtube.com/watch?v=bKHz7wOjb9w//

Cała zgraja LATAJĄCYCH Zajobów i IMPERIUM POLONORUM czyli Imperium Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=MbZ3uDjdQLc// od Renu do Pacyfiku. Okazuje się, że WYSZLIŚMY z Azji Mniejszej, mieliśmy stolicę nad Bosforem czyli w Troi na Złotym Rogu i opanowaliśmy ziemie na północ od Dunaju i Morza Czarnego, od Renu do Pacyfiku – chyba na Latających Zajobach ??? „W latach 80. studiowałem w Berlinie slawistykę. Profesorowie, Rosjanie, Żydzi i Niemcy EKSTERMINOWALI Polonistykę i Polaków więc po kłótniach z nimi wyniosłem się.”
To prawda, bo żadnemu przez gardło by nie przeszło, że do bitwy pod Międzyrzeczem w r. 1474, gdzie Węgrzy i Brandenburczycy pobili Polaków, Moskwa była miastem POLSKIM a później TURECKIM. Moskwa Gotycka była oczywiście Polska, gdyż nie ma w niej krzty bizantynizmu. Moskwa przestała być TURECKA, gdy w r. 1552 Królowa Bona wysłała lancknechtów Lutra na podbój Powołża, bo wiadomo było, że Sulejman Wspaniały po zdobyciu Oranu uderzy Słowianami Bałkańskimi na Włochy, a lancknechty postawiły go w alternatywie: BRONIĆ ASTRACHANIA CZY STUTTGARTU ???
Jednak już w r. 1556 Iwan IV Groźny dokonał zamachu na Kijów, przez co dostał się pod protektorat turecki, narzędziem czego była Opryczna – uważana za NAJOKRUTNIEJSZĄ policję polityczną w Historii, od której uwolnił Rosję dopiero Piotr Wielki sojuszem z Polakami, ale powróciła ona jako BOLSZEWICY. Są to jezuici z haremów sułtańskich, którzy powinni podlegać Wintojrze czyli sądom biskupim a nie Dintojrze czyli sądom rabinackim, gdyż każdy rabin jest jezuitą.
ZBARANIAŁEM, gdy nad Renem Niemcy demonstrowali z flagami BIAŁOCZARWONYMI z Gargamella krakowskiego i Białymi Orłami piastowskimi ??? czego można się spodziewać po KITAJCACH.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://turystyka.wp.pl/czy-w-przyszlosci-samoloty-beda-startowac-i-ladowac-z-okraglych-pasow-6103149097521793a//
Plansz a transparentem: JEŚLI TEN PAN WYPALI WSZYSTKIE LOTNISKA TRZEBA BĘDZIE BUDOWAĆ OD NOWA

CZY W PRZYSZŁOŚCI SAMOLOTY BĘDĄ STARTOWAĆ I LĄDOWAĆ Z OKRĄGŁYCH PASÓW?

Naukowcy testują rewolucyjny projekt, który być może w przyszłości odmieni wygląd lotnisk i rozwiąże wiele problemów ich trapiących. Zakłada on wprowadzenie okrągłych pasów startowych.
Kilkanaście lat temu była awantura w Berlinie, gdzie Postkomuniści wymogli Zarzucenie Planów Rozbudowy Lotnisk twierdząc, że Lotniska Przyszłości będą 10 Razy MNIEJSZE, Okrągłe i Ciche. Wynikało to z ekspertyzy mojego AEROBUSA, który implikuje doktrynę KRĄŻOWNICZĄ.
Miało to skutki Polityczne, w postaci np. SKREŚLENIA przez Nacjonalistyczny Rząd Indii NARODOWEGO PLANU BUDOWY AUTOSTRAD na podstawie ekspertyz mego Aerobusa Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych w Polsce i Rządu Północnej Nadrenii-Westfalii – gdyż Autostrady Indii SĄ JUŻ ZBUDOWANE przez Dobrego Śląskiego Pana Bośka w Niebie...
Sądzę, że przyczyniło się to też do upadku Europortu lotniczego AMSTERDAM II na Morzu Północnym z kamienia norweskiego, który Oprotestowałem na rzecz OSTENDY, ale Europort w doktrynie LINIOWEJ stracił sens wobec doktryny KRĄŻOWNICZEJ, którą wyznaje Unia Europejska. - Epizod z imperialnej wojny Siedmioletniej: SKĄD ANGLICY MAJĄ TYLE LINIOWCÓW??? - Z DUPY ŻONY ADMIRAŁA.
Po TYTANIKADZIE Rady Airbusa na Salonie Lotniczym BERLIN 2000 na wieść o podpisaniu w Duesseldorfie umowy koalicyjnej o przejściu Niemiec na UKRAIŃSKI napęd lotniczy – czyli one Lotniska OKRĄGŁE – co skontrowała Moskwa pociąganiem Za Jaja kochanków, nałożników i cherubinów Hitlera, Anglicy sprzedali swe akcie Airbusa Hiszpanom, co zdegradowało Hiszpanię z wieku XX do XIX.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŚWIAT KRĘCI SIĘ WOKÓŁ ŚWIDNICKICH ŚMIGŁOWCÓW, Rzeczpospolita, 17 III 2017, s. R2

Nareszcie KTOŚ powiedział O Co Chodzi. Ja po otrzymaniu listu o SKATOWANIU mego Pełnomocnika w NASA Zdeponowałem mego AEROBUSA w Świdniku – również przez mych krewnych Waśkiewiczów – ale nie otrzymałem Potwierdzenia, ani z Dyrekcji ani od Waśkiewiczów. Poza tym bezpośrednio po WTC mój przyjaciel, dr Kazimierz Abramski z PGd, zaprosił mnie do Kudowy Zdroju, gdzie przebywał Inżynier-lotnik ze Świdnika, ale ten też mi nie odpisał. Wcześniej chodziłem na zebrania Aeroklubu Wrocławskiego LOTKA, gdzie starałem się tym zainteresować klubowiczów, w tym Asów Lotnictwa.
SMOLEŃSK Religii Smoleńskiej był dla DWÓCH rzeczy: Likwidacji polskiego przemysłu lotniczego przez wyprzedanie go oraz wysłania do USA Skarbu Włastów, który został wykorzystany przez Izbę Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA. Była to ODWYRTKA Zaproszenia do Izby Lordów Jerzego III, aby mu pokazać Nowy Papier Toaletowy, który nazywał się Dolarem Numerycznym Stadnickiego. Król tego Papieru Toaletowego jednak NIE UZNAŁ więc został ubrany przez Czcigodnych Lordów w kaftan bezpieczeństwa. - To były skutki Herbatki Bostońskiej, czyli przekupienia przez plantatorów z Południa gangsterów irlandzkich.
Ja zostałem INTERNOWANY w Najostrzejszym Reżimie za nagłośnienie Satelitarnej Detekcji Złota, ale Przejęcie ode mnie praw Własnościowych do AEROBUSA przez Świdnik i sprzedanie ich przez Tuska mafii sycylijskiej jest na podstawie Prawa Niewolniczego Juden-SS, gdy Słowianin po przybyciu do obozu Pracy NIEWOLNICZEJ Zdawał swe mienie i otrzymywał miast nazwiska NUMER. Jeszcze jednak tak dobrze nie ma, żeby mafia sycylijska mogła traktować Słowian jako niewolników żydowskich, bo jest od łykaczy złota. Z tej racji mądrość, że ŚWIAT KRĘCI SIĘ WOKÓŁ ŚWIDNIKA jest przesadą i nie kwalifikuje mafii sycylijskiej na Suwerena USA i Rosji. Na AEOL była dyskusja, że Kozina wyznaczył nową granicę między mafią włoską a rosyjską: z Dunaju i Renu na Wisłę i Dniestr a Świdnik jest po rosyjskiej stronie granicy.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wyborcza.pl/7,75400,21530339,rzad-pakuje-nas-w-kanal.html//

RZĄD PAKUJE NAS W KANAŁ. CHCE UREGULOWAĆ POLSKIE RZEKI
Zniszczymy ostatnie duże dzikie rzeki UE. Jeśli rząd zrealizuje swoje pomysły, Odra, Warta, Wisła i Bug, jakie dziś znamy, przestaną istnieć - alarmują naukowcy: Rząd tłumaczy swój plan m.in. ochroną przeciwpowodziową. Już w 2016 r. uczeni z Komitetu Biologii Środowiskowej i Ewolucyjnej PAN w liście do premier Beaty Szydło oraz ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marka Gróbarczyka podkreślali, że „celów tych nie spełnia regulacja rzek, ale ich renaturalizacja”.

Rząd chce, by polskie rzeki stały się częścią europejskiego systemu transportu śródlądowego. Plany na lata 2016-30 przewidują regulację oraz zwężenie koryt i pokawałkowanie ich zaporami (tzw. kaskadyzację).
Na początku marca prezydent Andrzej Duda ratyfikował „Europejskie porozumienie o głównych śródlądowych drogach wodnych o znaczeniu międzynarodowym”. Umowa zobowiązuje sygnatariuszy do utrzymywania korytarzy rzecznych w co najmniej czwartej klasie żeglowności – koryta należy pogłębić do przynajmniej 2,5 m.
PiS chce wpuścić rzeki w kanał."
Dla Europy są ważne 2 polskie drogi wodne: Cedynia-Kostrzyń-Bydgoszcz-Warszawa-BrześćLitweski oraz Szczecin-Wrocław-Racibórz. Droga wodna Cedynia-Brześć jest potrzebna Niemcom dla transportu drewna białoruskiego i rosyjskiego oraz rudy kurskiej jako alternatywy szwedzkiej zaś Odra Przemysłowa Szczecin-Racibórz do PRZEROBU rudy szwedzkiej i kurskiej. Jest to więc system wodny DLA NIEMIEC, bo Polska może ZAROBIĆ tylko na Kanale Przemysłowym Sosnowiec-Bydgoszcz.
Pomysł Przerobu rudy szwedzkiej i kurskiej Nad Odrą jest ANTYPOLSKI, gdyż Dla Europy znacznie TAŃSZA jest metalurgia Górnośląsko-Ostrawska według KANAŁU PRZEMYSŁOWEGO, który stanął Na Drodze Skurwysyństwu Niemieckiemu, które chce odbudować Odrę Przemysłową jako NIEMIECKĄ. Prezydent Duda podpisując Plan Niemiecki zrobił to jako SS-Galizien, bo dla nas OPŁACALNYM jest kanał Przemysłowy jako Wielka Droga Jachtingu Skandynawskiego, który jest WIELKIM PRZEMYSŁEM, do Skandynawskiego NIEBA, jakim był zawsze DUNAJ. Poza tym Kanał Przemysłowy jest 10 czy 20 razy TAŃSZY od NIEMIECKIEJ Odry Przemysłowej, kosztami której Niemcy obciążą Polaków.
Jeśli trzeba skanalizować Dolny Bug to najmniej uciążliwie – przez budowę kanału Bzura-Ner do Kanału Przemysłowego a tym do Noteci i Berlina. To przywróci Wiśle ŁOSOSIA i umożliwi podpisanie Bałtyckiej Konwencji Jesiotrowej według MOJEGO Jesiotra Przemysłowego, który jest realizowany na całym świecie, ale przegra z Bałtycką Konwencją Jesiotrową na hodowli jesiotra w Wiśle i Odrze pomimo zniszczenia przez Niemców jesiotrowości tych rzek sumikiem kanadyjskim: JESIENIĄ, GDY JESIOTRÓW W WIŚLE ZATRZĘSIENIE...
Gdy wróciłem z Niemiec to zaraz dowiedziałem się, że MÓJ Jesiotr Przemysłowy w KONINIE został sprzedany za KILKASET dolarów Niemcowi, którego przywiozła prostytutka poznańska, dla Niemiecko-Amerykańskiego Monopolu Jesiotrowego. To takie fajne jak otrucie polityka przez 2 prostytutki za 90 dolarów ??? - Ale Morda w Kubeł, bo za gadanie o tym Amerykanie-Holokauści OTRUJĄ. Mieszkający u mnie chadek tłumaczył mi, że ABW Kaczyńskiego to Banda TRUCICIELI.
Po raz któryś Jałmużnicy Niemieccy zaatakowali MĄ WYPŁACALNOŚĆ nocnikami niemieckimi, bo mają Zajoba Żydowskiego Mateusza Morawieckiego – syna zawodowego prowokatora sowieckich służb specjalnych.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/03/30/usa-wycofuja-sie-z-kosztownej-polityki-klimatycznej-bruksela-chce-byc-eko-liderem/

Aby osiągnąć cel porozumienia paryskiego, think tanki sugerują, iż konieczne jest całkowite odejście od paliw kopalnych na rzecz odnawialnych źródeł energii. Polska, Włochy, Hiszpania i Czechy są oskarżane o blokowanie nowej dyrektywy ESR, zobowiązującej do wyłożenia jeszcze większych środków na politykę klimatyczną.
Al Gore obwieścił Światu katastroficzne ocieplenie klimatu. Tysiące się przyłączyło do tej idei i już robiło na tym niezły szmal. Teraz się wszystko rypło.
Al Gore reprezentował w USA doktrynę KOWALSKIEGO I MOJĄ, która w Europie zyskała rozgłos jako Doktryna Haidera.
Uważa się, że są DWA źródła energii: Paliwa Kopalne i Odnawialne Źródła Energii, co jest SZALBIERSTWEM, bo istnieje jeszcze system Kowalskiego-Prawdzica czyli HAIDERA jako Żydowskiego Konspiratora Seksualnego Adolfa Hitlera.
Doktryna Haidera wzięła się stąd, że po powrocie z RFN do Wrocławia zacząłem realizować silnik spalinowo-parowy VDTW na Politechnice Wrocławskiej, który został storpedowany przez agenta Rotszyldów Buska w sposób TERRORYSTYCZNY.
Jednak okazało się, że mój VDTW zostało opracowany w Austrii jako Austriacki Silnik SUPEREKOLOGICZNY na Olej Rzepakowy, na podstawie którego Ministrowie Transportu WSZYSTKICH PAŃSTW EUROPEJSKICH podpisali w Wiedniu Europejską Konwencję Transportu Ekologicznego, w obecności Ministrów Transportu USA, Kanady, Japonii i Rosji. Konwencja miała wejść w życie 1 I 1997 r, do którego to czasu wszyscy sygnatariusze Konwencji Wiedeńskiej mieli uruchomić produkcję ASSE samodzielnie lub przy pomocy fachowców z Austrii czy zaimportować te silniki z Austrii lub innych producentów.
Ja OPROTESTOWAŁEM Austriacki Silnik SUPEREKOLOGICZNY jako moją własność intelektualną, godząc się nań za uznanie mych Praw Autorskich na podstawie Prawa Niemieckiego i SPŁACENIA aktywistów Narodowego Ruchu Turbinki Kowalskiego, z tym, że za Aktywistę miał być uznany KAŻDY użytkownik Turbinki a we Wrocławiu montowane były w 3 dużych zakładach nie licząc Chałupniczych.
Wywołało to FURIĘ Rotszyldów, ale Konwencja Wiedeńska UPADŁA dopiero po pobiciu we Wrocławiu konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA, o co prasa wrocławska i wiedeńska oskarżyła Polskich Nacjonalistów, a następczyni Pana Konsula zachowywała się tak, jakbym To Ja nasłał bojówkarzy.
Z tego powstała Doktryna Haidera, którą w USA reprezentował Al Gore: Mówiła ona, że ROLNICTWO BĘDZIE PRODUKOWAĆ OLEJ RZEPAKOWY DLA AUSTRIACKIEGO SILNIKA SUPEREKOLOGICZNEGO, co będzie TAŃSZE od benzyny i oleju doslowskiego, a przy tym powieterze będzie CZYSTE. Dzięki tej doktrynie Haider wygrywał wybory w Austrii a Gore został Wiceprezydentem USA, a zostałby Prezydentem, gdyby Kurwy Kalifornijskie nie dogadały się z Bushem-Skurwysynkiem, który obiecał zniesienie Przywilejów Ekologicznych Kalifornii – wobec czego Kalifornia miała przejść na Austriacki Silnik SUPEREKOLOGICZNY i one Rządzić Światem mym VDTW miast Rokefelera.
Po załatwieniu Zwycięstwa nad Gorem Skurwysynek zniósł faktycznie przywileje ekologiczne Kalifornii, ale wprowadził ZERO EMISYJNOŚCI, co spełniał tylko Volkswegen-SZALBIERZ. Mnie do Kioto liberałowie nie wpuścili, choć tylko ja miałem wnioski STRATEGICZNE do Efektu Cieplarnianego, ale przyjęto Protokół Kioto cherubina Hitlera dla Wykupienia przez haremy holokaustyczne USA, co prolongował w Paryżu Hollande, na Pohybel chłopom francuskim i europejskim oraz dla SMOGÓW miejskich.
Na Polsko-Niemiecko-Amerykańskiej konferencji w Gdańskim NEPTUNIE 30 VI 1999 r. Niemcy zrezygnowali z Volkswagena-LUPO za koncesję dla niemieckiego kapitału asekuracyjnego w USA, co stało się powodem WTC, bo przed kapitałem NIEKRYMINALNYM mógł uratować USA tylko Zarkawi.
WYMUSIŁEM śledztwo Bundestagu, które miało być opublikowane w kobiecym magazynie politycznym CICERO, ale publikacje przerwała Bardzo Brutalna interwencja Policji – jeszcze brutalniejsza niż podczas druku w Der Spiegel niezależnego śledztwa w sprawie mordu w Poecking pod Monachium, kiedy to Niemcy obudzili się w NIE SWOIM PAŃSTWIE. Mordu dokonał porucznik Gerhard Schroeder dla przejęcia przez Franza J. Straussa Skarbu III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich, za co został Kanclerzem.
RYKI Rotszyldów, którzy siedzą Na Kopalniach, na ASSE pamiętam.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2017 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIEMIA OBIECANA

Energetyka Rzepakowa jest MOJA jako modyfikacja VDTW. Austriacki Silnik SUPEREKOLOGICZNY VDTW jest 4 razy sprawniejszy energetycznie w mieście i 5 razy na autostradzie od konwencjonalnego silnika Otta czy Diesla, który Ukradł patent pruski Nadrowskiemu z Poznania.
Pół wieku temu był film ZIEMIA OBIECANA, którego cenzura nie puściła jako RASIZM. Włoski admirał każe topić łodzie z uchodźcami KLIMATYCZNYMI z Afryki, ale zostaje zaatakowany przez Papieża: JAK MOŻNA TAK TRAKTOWAĆ DZIECI BOŻE? bo Admirał nie był widocznie Synem Jezusa Chrystusa. Dzięki temu do Włoch płyną największe w historii flotylle inwazyjne, jak do Hiszpanii czy Grecji, dzięki którym Francja ROZWIĄŻĘ kryzys demograficzny, bo Francuzka urodzi Jedno dziecko a Arabka 13. Książę Demidow pytał mnie, Dlaczego Każdy Hiszpański Żyd jest Jezuitą ??? i odpowiedział: BO KAŻDY HISZPAŃSKI ŻYD MIAŁ ZAWODOWEGO KOPULANTA Z HAREMU OMAJADÓW, KTÓRY GO KOPULOWAŁ.
Profesor Wolniewicz chce być Admirałem Włoskim, bo krzyczy TOPIĆ !!! – więc zostanie NAPADNIĘTY przez Papieża. Ja jednak znalazłem INNĄ metodę walki z onymi Flotyllami Inwazyjnymi, przy których Niezwyciężona Armada Się Chowa. WYMYŚLIŁEM Imperializm Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, który był KONIECZNY dla Energetyki Saharyskiej. Sahara ma WIĘCEJ wody gruntowej i atmosferycznej od Europy. Kadafi uruchomił Podziemne Morze Słodkiej Wody we wschodniej Libii, ale można też pozyskiwać wodę atmosferyczną zasilaną górną warstwą atmosfery z Niżu Irlandzkiego WŁOSKIM skraplaczem mgły nocnej z lustra fotoelektrycznego Siemensa: w Nocy WODA a w Dzień PRĄD. – Mój wniosek uznali za poważny jednak tylko Anglicy, gdyż zaczęli wykupywać w Tunezji tereny na baterie słoneczne.
Prezydent Roosevelt podczas pobytu w Magrebie mówił o Francuskim planie Zalesienia Sahary, który USA winny Wesprzeć. Zalesienie Sahary, która jest ANTROPOMORFICZNA, jest jednak możliwe tylko jako efekt Energetyki Saharyjskiej, czyli dostarczania energii z Sahary do Europy. – Wówczas nie byłby nawet potrzebny import owoców Koleją Bagdadzką z Indii, gdyż byłyby produkowane w Afryce Północnej jako ZIEMI OBIECANEJ.
Twórca Niemieckiego Cudu Gospodarczego Kanclerz Erhard pieklił się na amerykańskie banany, twierdząc, że Niemców na nie NIE STAĆ. Gdy pytano, To SKĄD – z Indii? to odpowiadał z AFRYKI. Myślano, że upadł Na Głowę, ale Nie Upadł, bo teraz NIEMIECKIE banany afrykańskie mogą konkurować z amerykańskimi.
Hrabia Kurowski, który przepracował kilka lat w Jugosławii, mówił mi DLACZEGO mój wniosek Energetyki Saharyjskiej jest nie do realizacji, czy byłby możliwy w warunkach francuskiego kolonializmu: Chrześcijaństwo to MIĘKKI judaizm a islam TWARDY. Ponieważ to jest religia ZDOBYWCÓW to nie może Dopuścić, aby muzułmanie zajęli się Twórczą Pracą miast ŻOŁNIERKĄ. Uważał, że Europę mogą uratować TYLKO SERBOWIE, bo Tylko Oni potrafili stosować metody muzułmańskie wobec Muzułmanów.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 5:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://tech.wp.pl/sikorsky-i-boeing-prezentuja-szturmowy-smiglowiec-przyszlosci-6111222629803649a//

Plansza z transparentem: ARMIA USA SZYKUJE SIĘ NA WYMIANĘ ŚMIGŁOWCÓW. ZOBACZ CZYM ZASTĄPI APACHE.
Sikorsky i Boeing prezentują szturmowy śmigłowiec przyszłości. SB>1 Defiant to projekt śmigłowca, który w przyszłości może zastąpić zarówno transportowe Black Hawki, jak i śmigłowce szturmowe Apache. Sikorski i Boeing zaprezentowały transportową wersję maszyny już jakiś czas temu, teraz przyszedł czas na jej wersję szturmową.
Z KILKUNASTU przekładni dla Przedniego agregatu śmigłowego mego Aerobusa nie brałem pod uwagę Ślizgowo-Zawiasowej, która może się okazać Zbyt Skomplikowana. Jednak jeśli okaże się Zbyt Skomplikowaną dla śmigłowców Bojowych to można eksperymentować z nią dla śmigłowców Cywilnych.

To jest tak, jak z Polskim Bobrem Kasztelańskim, którego po skaperowaniu przez Amerykanów dla nawodnienia Zachodu USA nazwano Bobrem Ekologicznym IDAHO. Ja lansowałem nazwę Bóbr Gminny, co kojarzyło się z Anarchizmem czyli Szwajcarską Suwerennością Gminy.
Przypominam, że w bitwie pod Orłem skarby utraciło SETKI arystokratycznych rodów rosyjskich. Pociągi z tymi skarbami zagarnął Nestor Machno, wolny strzelec rewolucji rosyjskiej. Skarby te zostały mu odebrane przez armię rumuńską, gdy jego flotylla napotkała w Odessie MIAST Polaków Chińczyków i Japończyków.
Uważam, że Skarb Śpiewaka Marsylianki został wywieziony przed zbliżającą się Armią Stalina do Szwajcarii, wobec czego wszyscy co utracili skarby w bitwie pod Orłem muszą zarejestrować to internetowo u mnie, gdyż inaczej przejdą na własność Ukrainy.
Kozak Nestor Machno z Jekatierinosławia-Dniepropotrowska zadeklarował się politycznie jako OBYWATEL RZECZYPOSPOLITEJ.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Strona 25 z 25

Skocz do: