Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aktualności prawne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Łepkowski, POWRÓT NA WZGÓRZE MORIA: Zdjęcie z podpisem: REPLIKA ŚWIĄTYNI JEROZOLIMSKIEJ Z CZASÓW HERODA WIELKIEGO; Rzeczpospolita, 07 IV 2017, s. J6.

Paweł Łepkowski, redaktor naczelny Uważam Rze… HISTORIA, co jest godne ubolewania, bo jeśli Pan Redaktor Łepkowski chce jeść fekalia żydowskie to jego sprawa, ale jeśli KARMI tymi fekaliami Polaków to już Trucicielstwo Polityczne.
W Starożytnej Jerozolimie były Dwa dominujące wzgórza: MORIA i SALEM. Moria była wyższa i była tam Świątynia Salomona, I. Salomona i II. Heroda Wielkiego. Ponieważ Świątynia Salomona była CYTADELĄ więc była rekwirowana przez kolejnych zdobywców i okupantów, aż Herod Wlk uzyskał ją do Rzymian budując dla nich Cezareę Palestyńską a Świątynię Heroda PRZEBUDOWAŁ w stylu rzymskim, wobec czego zaczęto zwać ją Drugą Świątynią lub JEROZOLIMSKĄ.
Flawiusz zamieszcza opis ZDOBYCIA Świątyni Jerozolimskiej przez Tytusa: W murze było Złote Okienka Arcykapłana. Podczas nieznośnego upału nocnego Okienko OTWORZYŁO SIĘ a wówczas obserwujący je komandos wspiął się po murze megalitycznym i wrzucił Arcykapłanowi bombę ZAPALAJĄCĄ…
Tytus kazał gasić Świątynię, ale nie było sposobu. Świątynię jednak odbudowano na sanktuarium Jowisza Zwycięskiego i Pałac Flawiuszów. Gdy Senat kazał Zburzyć Świątynię to Trajan wyłgał się oddając ją Żydówkom, od których przejął ją Bar Kohba, po którym Hadrian urządził tam znowu świątynie JOWISZA, którą cesarzowa Helena adaptowała na Sanktuarium Maryjne.
Omajadowie upatrzyli sobie Morię na Pałac Imperialny więc rozebrali Sanktuarium Maryjne, ale zbudować tam nic nie zdążyli, gdyż zostali wygnani przez marszałka Abbasydów Ibn Muslima – z której to racji Jasir Arafat odpowiedział na Konsekrację świątyni Salomona na Wzgórzu Świątynnym, że ZE ŚWIĄTYNI SALOMONA NIE POZOSTAŁ ANI JEDEN KAMIEŃ, co odnosiło się NIE do Wzgórza Świątynnego SALEM, ale do Sanktuarium Maryjnego MORIA.
Ponieważ GAMOŃ Łepkowski pisze o Wzgórzu Świątynnym SALEM, gdzie był Pałac Salomona z Pałacem 300 Nałożnic zwany Stajnią Salomona to trzeba mu wytłumaczyć, że Pałac Salomona nic wspólnego ze Świątynią Salomona nie miał: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow//.
W Pałacu Salomona był Sąd Rzymski czyli PRETORIUM – skąd Ściana Płaczu, gdyż ze ściany tej ogłaszano WYROKI. Gamoń Łepkowski przedstawia więc Pretorium PO PRZEBUDOWIE przez prefekta Gratusa, kilkanaście lat po śmierci Heroda Wlk
Będąc nad Renem proponowałem Niemcom nabycie u mnie Świątyni Salomona za małe pieniądze, ale Kanclerz Kohl ZABRAŁ tylko Wzgórze Świątynne Żydom i dał Palestyńczykom, bo ogierki żydowskie chciały tam zbudować ŚWIĄTYNIĘ HOLOKAUSTU.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pią Kwi 07, 2017 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZOŁÓWKA www.wandaluzja.com

Nowa archeo- i historiografia, która została POTWIERDZONA ogłoszeniem przez Anglików Europejskiej Atlantydy oraz zidentyfikowaniem przez archeologa niemieckiego Heinricha Kusche gęstej siatki na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNYCH tuneli, które ja zinterpretowałem jako lochy zamkowe, co zostało POTWIERDZONE archeologicznie w Polsce i w Austrii. Niektóre z tych Tuneli były budowane ponoć 12 tysięcy lat pne.
Przez uznanie Mitologii Greckiej za Historiografię z Praojczyny greckiej nad Bałtykiem udało mi się zinterpretować historycznie i językowo środkowoeuropejskie kultury neolityczne oraz uzyskać Metryki miast, jak np. POSONIUM-Poznania od Posejdona, OGIGII-Gdańska od Ogygesa, PALERMO od Prometeusza czy KOLONII od Deukaliona.
Z tego jest przejście do archeologii egipskiej i biblijnej kwalifikacją Złota Mojżesza w Suezie jako Drenażu za Żelazo i Stal Śląską z konwencji Pelopsa z Wenecji z wezyrem Józefem z Egiptu. EXODUS był skutkiem wypowiedzenia tej Konwencji przez Słowian za danie im przez faraona Echnatona Cyrenajki. Gdy armia faraona rzuciła się przez taflę solną na ciągnące na północ zachodnim brzegiem wozy egipskie to Żydzi otworzyli tamę w Suezie, przez którą wdarło się Morze Czerwone i pochłonęło Egipcjan.
Nagrodę Unii Europejskiej za Rozwiązanie Exodusu Biblijnego dostali Berlusconi i Kadafi, którzy przeznaczyli jej część na projekt Ratowania Wenecji MOJŻESZ. Protestowałem to techniką Moskiewsko-Warszawską, która – podnosząc kamienice i pałace o jedną kondygnację do ich pierwotnego poziomu – zyskiwała Parter na infrastrukturę techniczną i trety handlowe za przyćmionymi szybami.
Takich KWESTII w Wandaluzji są Setki.

Moja DOKTRYNA FINANSOWA. W dzisiejszej Gazecie Wyborczej jest artykuł: KUPIĆ ZŁOTO I UCIEC NA WIEŚ – Pogrążając Kraj w Kryzysie. Kryzysy są bowiem powodowane UCIECZKĄ pieniądza i kapitału od papierów wartościowych do złota, którego renta deflacyjna jest zawsze WYŻSZA od dywidendy kapitałowej. Twórcy doktryny faszystowskiej: Keynes i Paderewski, Wymogli na Prezydencie Roosevelcie UPAŃSTWOWIENIE ZŁOTA, co miało być Tamą Antykryzysową. Ten Bezpiecznik Antykryzysowy zniósł jednak Reagan, a to że USA przetrwały to jest skutkiem wielkiej podaży złota z Satelitarnej Detekcji.
Ja jednak wymyśliłem znacznie lepszy Bezpiecznik Antykryzysowy, w postaci SARMACKIEGO Babskiego Monopolu Złota. Ponieważ mój Bezpiecznik wywoływał perturbacje na giełdzie kalifornijskiej to GROŻONO MI.

Moja TECHNIKA EKOLOGICZNA tym się różni od innych, że jest Opłacalna. - To jest technika Mechaniczna i Biologiczna. Przykładem techniki Mechanicznej jest Energetyka Saharyjska, na WŁOSKIM skraplaczu pustynnej mgły nocnej z lustra fotoelektrycznego Siemensa: W nocy WODA a w dzień PRĄD. Sahara ma WIĘCEJ wody gruntowej i atmosferycznej od Europy, a atmosferyczna jest odnawialna górną warstwą atmosfery z Niżu Irlandzkiego.
SMOGI Londyńskie i Kalifornijskie LIKWIDUJE mój silnik spalinowo-parowy VDTW, spalający 25% paliwa w mieście i 20% na autostradzie konwencjonalnego silnika spalinowego. Jest on produkowany w kilku wersjach, jak Monte Christo dla METR samochodowych w seriach eksperymentalnych, ale BLOKOWANYCH Politycznie jako Zagrożenie dla kapitału petrochemicznego.
To samo można powiedzieć o Smogu PRZEMYSŁOWYM jako PRZEKLEŃSTWIE miast, ośrodków i okręgów przemysłowych. SMOG ten likwiduje KONWERTOR Kolejowy. Polega to na pobieraniu surówki z wielkiego pieca konwertorem na wagonie, co WYMUSZA Czystą Metalurgię, i dostarczaniu jej na linię stalowniczą. To jest też alternatywą bardzo drogiego procesu Ciągłego Odlewania Stali i ma zastosowanie nie tylko w metalurgii.
AWIACJA CYWILNA jest małpowaniem Wojennej Doktryny d'Gaulle'a. Mój AEROBUS: http://www.wandaluzja.com/?p=p_279&sName=45.-nowa-technika-lotnicza - skany// redukuje koszty komunikacji lotniczej do 80% i zwiększa bezpieczeństwo lotu MILIONKROTNIE, choć niektórzy upierają się przy 800 tysiącach.
NAJTAŃSZĄ energię uzyskuje się z minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który kupili Japończycy i Amerykanie w 1977 r. we wrocławskiej TOSHIBIE. Minireaktorem USi SKONTROWAŁEM Reaktor Francuski, który przyjęli Sowieci dla Kurskiego Kombinatu Metalurgicznego – Największego na Świecie – który spowodował NIEWYPŁACALNOŚĆ ZSRS.

Przykładem techniki Biologicznej jest ochrona pól i lasów DROBIEM w taktyce czechosłowackiej. Ponieważ bażant łowny jest Drogi i nie rozmnaża się generatywnie to zaproponowałem rasy leśnych kur europejskich, jak czubatka polska czy fruwająca czubatka kaukaska. Hodowla czubatki polskiej została wprawdzie zniszczona przez komunistów, ale zrobiła ona światową karierę jako kura OZDOBNA. Ponieważ jest to kura samodzielna i wojownicza, która potrafi pogonić lisa, to można ją hodować w bażanciarniach i puszczać na ogniska szkodników owadzich pól i lasów.
Zwalczanie szkodników Drobiem wymaga redukowania go po stosunku, do czego służy Śrut BEZOŁOWIOWY w postaci układanych w pakiety lotek żelaznych. Niemieckie i amerykańskie patenty Śrutu Bezołowiowego są ABSURDALNE.
Amerykanie SKAPEROWALI mego Bobra GMINNEGO, którego nazwali EKOLOGICZNYM, dla nawodnienia Zachodu, dzięki czemu ROZBIERAJĄ tamy retencyjne, dzięki którym zagospodarowanie Dzikiego Zachodu w ogóle możliwe było. Rząd Bawarii kupił go natomiast ode mnie za UJAWNIENIE Skradzionego w Polsce Majestatycznego Skarbu Czyngis Chana, i nauczał tej techniki w Unii Europejskiej i Indiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://csef.ru/en/politica-i-geopolitica/direction-topics/za-chto-ubili-stalina-6288
Arsen MARTROSYAN, ZA CO ZABITO STALINA?
Source: https://cont.ws/post/122853?_utl_t=fb
Center for Strategic Assessment and forecasts. Autonomous non-profit organization
Home / Politics and Geopolitics / Direction materials
For that Stalin killed.

Arsen Matrosyan POMIJA najlepszą i najważniejszą książkę tego tematu: Abdurrahman Awtorchanow, ZAGADKA ŚMIECI STALINA – Spisek Berii. Opiera się właściwie tylko na SŁYNNYM Juriju Ignatiewiczu Mukhinie, ZAMORDOWANIE STALINA I BERII. https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.politforums.net/eng/historypages/1274289163_1.html&prev=search// CI, KTÓRZY PRZECZYTALI KSIĄŻKĘ JURIJ MUKHIN "ZAMORDOWANIE STALINA I BERII"?
JIM Zaszokował Świat Domysłem, który stał się Tezą, że Stalina i Berię zamordowała TA SAMA REKA. W Te Pędy idzie AM, dorabiając do tego Logikę: Skoro Beria został zamordowany we własnym domu, czego dokonać mogła tylko Armia podczas Puczu Żukowa, to Stalina też POWINIEN zamordować Żukow ???
Najpierw musimy jednak powiedzieć, że żadnego Puczu Żukowa NIE BYŁO, a to czym pisze IM nazywało się zawsze Puczem NKWD, stłumionym przez Żukowa. Pucz ten był jednak SKUTKIEM Zamordowania Berii, który miał w Moskwie 2 dywizje NKWD, które kontrolowały WSZYSTKO.
AM pisze, że tak jak Stalin prowadził śledztwo w/s KLĘSKI Latem 1941, tak Beria prowadził śledztwo w/s Zamordowania Stalina, bo w Bogobojną tezę, że Stalin Umarł we Własnym Łóżku na Wylew Krwi do Mózgu nikt nie wierzył. AM pisze, że Beria został ZASTRZELONY nazajutrz po aresztowaniu Ignatiewa – wojskowego inspektora Ochrony Stalina, co było SZACHEM DLA ŻUKOWA. Z tego Wynika, że Przestraszony Żukow NAPADŁ na Pałac Berii w Moskwie i ZABIŁ BERIĘ?
Taką wersję mogą jednak traktować poważnie tylko kompletni ignoranci, gdyż sprawa ta została wyjaśniona dawno: http://www.wandaluzja.com/?p=p_322&sName=polityczny-kapital-kryminalny-cz.-i// http://www.wandaluzja.com/?p=p_322&sName=polityczny-kapital-kryminalny-cz.-ii//.
WINĘ za ten galimatias ponosiła Jugosławia, gdyż pisałem niejednokrotnie do ambasady jugosłowiańskiej, czy Listy, które woził Bolesław Piasecki były pisane w Belgradzie, czy preparowane w Warszawie? To, że Beria został Zastrzelony 24 godziny po aresztowaniu Ignatiewa, wskazuje, że list został spreparowany w Warszawie w sztabie Marszałka Rokossowskiego, który PRZESTRASZYŁ się, że Ignatiew wyjawi w śledztwie Zamordowanie Stalina. List ten dano memu stryjowi, który jako Kurier Dyplomatyczny BOLESŁAW PIASECKI zawiózł go do Moskwy jako Posłanie KC Komunistycznej Partii Jugosławii dla KC Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii bolszewików.
Ponieważ list był SUZERENITEM Związku Sowieckiego więc Beria chciał go Przejąć od swego Agenta Bolesława Piaseckiego, który Zastrzelił Berię, ale miast przekazać pistolet i LIST Łazarowi Kaganowiczowi kazał przywołać Chruszczowa, który był Prowodyrem polskiej partyzantki nacjonalistycznej na Ukrainie mego ojca, za co Bierut WYGNAŁ ZIĘCIA.
Tezą AM jest, że STALINA ZAMORDOWALI AMERYKANIE, jednak Nie z powodu Militarnego zagrożenia, jakim był Stalinowski ZSRS, ale FINANSOWEGO, czym był Zamach Stalina na Dolara Numerycznego, na którym PASOŻYTUJĄ Stany Zjednoczone, będąc dzięki temu Największym Konsumentem Złota. Tu AM podaje przykład przywiezienia do USA przez niejakiego Wittego 23 statków PEŁNYCH ZŁOTA.
Tym Wittem był prawdopodobnie Donald Tusk, który po likwidacji armii polskiej i zamordowaniu STU patriotycznych polityków w SMOLEŃSKU wywiózł do USA Skarb Włastów z twierdzy Modlin, który był rabowany przez Niemców TRZYKROTNIE, ale został ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysięcy ton złota. To zostało zaś wykorzystane przez Izbę Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA, Odpuszczonych z powodu Dolara Numerycznego Stadnickiego. Lordowie uznali bowiem, że nie ma co walczyć z ZAJOBEM – i mieli rację, bo Zajob najadł się złota, że może PĘKNĄĆ.
Generałowie Wehrmachtu chcieli ustanowić Skarbem Włastów granicę niemiecko-żydowska na Missisipi, ale plan ten upadł Nad Bzurą a potem Anglia groziła za wywiezienia Skarbu Włastów do Berlina zbombardowaniem go CZECHOSŁOWACKĄ bombą atomową. Windston Churchill odpowiedział zaś kongresmenom amerykańskim na Preliminarz pokojowy z Zakopanego po wypiciu pół butelki Szkockiej: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE czyli granicę niemiecko-żydowską na Missisipi, której żaden kongresmen Nie Zaakceptował. Urszula Sipińska była leczona CIĘŻKIMI psychotropami, ale Donald Tusk uleczył ją Szkocką.
Po odrzuceniu przez kongresmenów Preliminarza z Zakopanego generałowie Wehrmachtu chcieli wypędzić Żyda-Hitlera do Palestyny, któremu jednak jako Naczelnemu Wodzowi przysługiwał Wybór dzieł sztuki i całe złoto zdobyczne, a więc i Skarb Włastów, za który Anglicy grozili zniszczeniem Berlina czechosłowacką bomba atomową.
Hitlera uratowali mnisi bułgarscy, którzy wobec Aneksji przez Stalina Konstantynopola sprzedali Imperialny Skarb Bułgarski Hitlerowi na podstawie spekulacji, że będzie musiał ukryć go w Landach Wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę. - Wobec tego, że Hitler BRAŁ Skarbem Bułgarskim Cały Świat to generałowie Wehrmachtu musieli go Przeprosić.
Plan Stalina likwidacji Dolara Numerycznego i zastąpienia go Rublem na parytecie złota, został ogłoszony przez prasę 1 III 1950.Jest pytanie, w JAKI sposób Stalin chciał wprowadzić Światowego Rubla na parytecie Złota skoro Złoto, które wiózł do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA, zabrał mu w Kijowie mój ojciec i wysłał do Szwajcarii przez marszałków: Żukowa, Rolę-Żymierskiego i Broz-Titę ???
Otóż Plan Stalina był powtórzeniem Planu Hitlera ze złotem bułgarskim. Stalin zdecydował się na operację Wykupienia USA złotem sowieckim, gdy dowiedział się o złocie bułgarskim w Wałbrzychu, które STARCZAŁO na Światowy System Finansowy na opartej na ZŁOCIE Reichsmarce dla Ibermenszów i inflacyjnej Rentenmarce dla Untermenszów. To było podziałem ludzkości na Kasty: ZŁOCI-jezuici i niemający spermy jezuickiej Niewolnicy. Probierzem tego były angielskie sklepy, które przyjmowały Tylko gwineje.
Tak jak operacja Złota Praga, która sczezła w Kijowie, była efektem Wiadomości o złocie bułgarskim w Wałbrzychu, tak Ogłoszenie Planu Stalina 1 III 1950 zostało spowodowane PEWNOŚCIĄ, że Skarbiec Hitlera zostanie przez Armię Czerwoną OTWARTY.
Armia Czerwona napotkała jednak przy Skarbcu Hitlera wielkie trudności, a gdy zdecydowano się zatrudnić przy Skarbcu Hitlera Czechów to AMERYKANIE ZAMORDOWALI STALINA I BERIĘ a Polacy Wyprosili Armię Sowiecką z Wałbrzycha. Gdy zaś Armia Sowiecka próbowała do Wałbrzycha wrócić to zafundowano jej POZNAŃ, WĘGRY i TURCJĘ.
Plan Hitlera i Stalina podjął d'Gaulle, który krzycząc: NIECH ŻYJE ZABRZE, NAJBARDZIEJ POLSKIE ZE WSZYSTKICH ŚLĄSKICH MIAST wysłał grenadierów górnośląskich na Wałbrzych. Francja – nie mając szans z Nadrenią – myślała o utworzeniu Górnośląskiej Szwajcarii na francuskich papierach wartościowych, a sprzedażą Reaktora Francuskiego Moskwie uzyskiwała pewność, że Sowieci do Wałbrzycha nie wrócą.
Książka ZAMORDOWANIE STALINA I BERII implikuje, że Amerykanie zapłacili Żukowowi za zamordowanie Stalina za ZAMACH Stalina na Dolara złotem bułgarskim, a gdy okazało się, że plan ten będzie kontynuował Beria to kazali też Zamordować Berię. Gdy okazało się, że teza o zamordowaniu Berii przez Żukowa jest Nie Do Utrzymania to złagodzono to artykułem ZA CO ZABITO STALINA, w którym Utrzymano zamordowanie Stalina przez USA za ZAMACH NA DOLARA Numerycznego, którym Waszyngton POŻERA ŚWIAT.
Plan zamordowania Stalina i Berii opracował największy polski sowietolog Jerzy Szaniawski – najbardziej prześladowany pisarz PRLu, u którego bywał mój stryj jako Siostrzeniec. Plan został zrealizowany przez stryja OSKALPOWANIEM Stalina i zastrzeleniem Berii – może z powodu Skarbca Hitlera w Wałbrzychu? Skarbca tego broni obecnie Antoni Macierewicz z Misiewiczem, więc oby nie podzielił on losu olbrzymiego archiwum Prowincji Śląskiej, wywiezionego metrem fortecznym przez Jerzego Millera do Niemiec.
Wczoraj w TV była mowa o aktywacji metra fortecznego Szczecin-Świnoujście, o co dopraszałem się od r. 1970, gdy o użytkowane przez Armię Sowiecką forteczne metro Dolnośląskie od r. 1958.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pią Kwi 14, 2017 5:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2017 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/04/14/wolne-tematy-37-2017/

Ad. 50: Józef Piotr said - 2017-04-15 (sobota) @ 16:36:08
Jeszcze a propos wstępniaka;
„z książki Albina Siwaka pt. „Syndrom gotowanej żaby”[i]:
(strona 32) „… tenże Żukow obalił też trzeci mit. Żydzi po drugiej wojnie głosili na cały świat, że władzy nigdy nie oddadzą. Mam na myśli władze NKWD w Moskwie. Do dziś można znaleźć opisy modłów dziękczynnych w synagogach na Zachodzie. Dziękowali Bogu, że mają w ZSRR władzę i rozszerzą ją na cały świat. Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…”;

Jest to lansowanie Żukowa nie tylko na ZWYCIĘZCĘ Drugiej Wojny Światowej, ale też na LIKWIDATORA Żydowskiego Monopolu Władzy po II wojnie światowej, czyli Uciszyciela SYNAGOGALNYCH Tańców i Modłów Dziękczynnych za oddanie Żydom przez MESJASZY, tj. Stalina i Hitlera, nie tylko Złota Całego Świata, ale i CAŁEGO ŚWIATA.
Jak wykazałem to teza, że Żukow jest Głównym Zwycięzcą Drugiej Wojny Światowej jest BŁĘDNA. Na stalingradzkiej radzie wojennej Chruszczow ZŁAMAŁ Samowładztwo, wobec czego front stalingradzki podporządkował się Komisarzom Leningradzkim, za czym poszły inne fronty, wobec czego II wojnę światową WYGRAŁ LENINGRAD.
Z raportem z tej Rady Wojennej poleciał do Stalina Chruszczow, którego Stalin zapytał: KTO CI TO KAZAŁ, na co ten SIKORSKI, na co Stalin Ryknął PASZOŁ WON. Wobec tego ten wsiadł do samolotu i poleciał do Kuzyna-Litwina w Nowogródku, który nazywał się Bolesław Piasecki.
Ten poradził Nikicie podpisanie ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, wobec czego Nikita został KATEM w Treblince: Codziennie był spektakl: Iwan Groźny prowadził przez obóz Żyda bijąc go kijem – że sam Hitler przyjechał zobaczyć to i POGRATULOWAŁ Nowej Praktyki Antykomunistycznej:
https://marucha.wordpress.com/2016/08/14/czy-hitler-rzeczywiscie-zginal-w-bunkrze-w-berlinie//. Na zdjęciu na prawo od Iwna stoi Młodszy Mazowiecki, dalej Tadeusz Mazowiecki i znany mi też bardzo dobry chirurg, Tatar Krymski.
Iwana Groźnego Bolesław Piasecki podarował potem memu ojcu na Prowodyra polskiej partyzantki nacjonalistycznej na Ukrainie. Ten przyczynił się do aresztowania Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA, za co został Generałem AMERYKAŃSKIM. Dzięki temu utworzył na KREMLU Tryumwirat z Berią i Żdanowem.
Gdy interpelowano Trumana, czy tym Holokaustem w Norymberdze był Stalin, czy też ktoś do niego podobny? to odpowiedział: ŻAL MI TEGO FACETA. JEST WIĘŹNIEM BIURA POLITYCZNEGO – więc czyżby Iwan wybijał Stalinowi z głowy komunizm KIJEM ?????
To są Proszę Państwa DOWODY, że DRUGĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ WYGRAŁ LENINGRAD.
To jednak NIC w porównaniu z granicą niemiecko-żydowską na Missisipi – z której to może racji w Dzienniku Polskim CHICAGO zastąpiono Paszport Adolfa Hitlera biustem ponętnej blondynki? - Żydzi tańcząc w Synagogach SKARB Holokausta Adolfa Hitlera: http://gazetachicago.com/paszport-hitlera// http://wolna-polska.pl/wiadomosci/paszport-hitlera-2016-02// zapomnieli tylko, że USA podarował Żydom nie Hitler a Stalin, a to przez Płodzenie Amerykanów, w trakcie czego zamordowali 20 milionów Ukraińców, 15 milionów Polaków i Sto Małych Narodów Rosji.
Za życia Żukowa cytowano go: Z BZDURAMI O ARESZTOWANIU, OSĄDZENIU I STRACENIU ŁAWRENTEGO BERII NIE MAM NIC WSPÓLNEGO.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś w nocy obejrzałem Kolejny film o EXODUSIE Biblijnym, z melancholijną sentencją, że TRZEBA BĘDZIE POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. Prawda zaś o Exodusie jest taka, że faraonem, który zginął w falach Morza Czerwonego był Jechnaton-JEHOWA, gdyż Mojżesz kazał otworzyć tamę w Suezie, przez który wdarło się Morze Czerwone i pochłonęło Egipcjan na tafli solnej Wielkiego Jeziora Gorzkiego.
Pulę pokerową za EXODUS zgarnęli Kadafi z Berlusconim, z której część przeznaczyli na projekt Ratowania Wenecji MOJŻESZ, gdyż Złoto Mojżesza pochodziło z Drenażu złota za Żelazo Śląskie, nabywane przez Żydów w Wenecji na podstawie konwencji Pelopsa z Poznania z wezyrem Józefem.
Ja PROTESTOWAŁEM tego Błazeńskiego Mojżesza techniką moskiewsko-warszawską, która podnosząc pałace i kamienice weneckie do ich pierwotnego poziomu, zyskiwała partery na infrastrukturę techniczną i trety handlowe za przyćmionymi szybami, co likwidowało Wenecki Smród i przedłużało sezon na cały rok. Ponieważ Wspaniała Wenecja była dziełem Węgrów, których wygnali papiści, Niemcy, Francuzi i Anglicy w 1177 r. to domagam się budowy Kopii Wenecji nad Balatonem jako POMNIKA KULTURY WĘGIERSKIEJ, co byłoby najbardziej dochodową inwestycją XXI Wieku.
Drugim nocnym filmem była kolejna repeta fekaliów pruskich i hitlerowskich poznańskiej szkoły archeologicznej za pieniądze Berlińskiego Komitetu Redakcji i Cenzury Mediów Polskich. To ja Uratowałem KURIOZUM Chrztu Polski w r. 966 kwalifikacją Fidelisa Akwitańskiego na złotniczą statuę BAPTYSTERYJNĄ Mieszka I, co Francuzi Potwierdzili dendrologią trzpienia na ROK 966 !!! Mieszko jest w koronie BIZANTYJSKIEJ, co potwierdza mój domysł, że Chrzest był się w Konstantynopolu w obrządku Wschodnim, co Satysfakcjonuje PROTESTY skandynawskie.
Mieszko, a więc JUNIOR Mieczysław, ochrzcił się jako Król Wandalów, co odnosiło się wówczas do Połabia czyli ODZYSKANEGO po bitwie pod Lipianami w 967 r. Szczecina, który rangę GNIEZNA odzyskał dopiero po bitwie pod Cedynią w r. 972.
DURACZENIE polaczków Rotundami prowadzi do Nikąd, gdyż na Wawelu budował je grecki bóg Prapoczątku Jur-Uranos a na Lednicy gnieźnieńskiej Erychtonos, gdy nie mógł zdobyć bronionego przez Chęsę-Hanysa-Hanzę-Hansa-Amfiktiona Poznania. Dopiero po zawarciu Pokoju z Chronosem z Prawobrzeża Wisły wygnał Chesę do Pragi, którą ten ustanowił stolicą Kultury Rosneńskiej. Zbadana przez Czechów TWIERDZA kultury badeńskiej w Średniogórzu Morawsko-Czeskim nie była więc nie Chęsy a Erychtonosa.
Twórcą Imperium Lechitów był Kaszub Leszek Złotnik, który – gdy Scytowie poszli Bronić pod Maratonem Greków – zdobył z partyzantami antyscytyjskimi Płock, gdzie był skarbiec scytyjski. Leszek urzędował na zamku GARGAMEL w Krakowie, który dla Greków był synonimem Gigantomanii – czyli czymś Większym Od Piramid.
Z tej racji WAWEL nie miał z Bolesławem Chrobrym nic wspólnego, gdyż był zamkiem Biskupim a został zarekwirowany przez Władysława Łokietka, gdy Jan Luksemburski ZBURZYŁ Gargamel. Potem Jan utopił we krwi powstanie polskie we Wrocławiu oraz rozebrał MEGALITYCZNY Płock na kamień wapienny dla Królewca oraz WENEDĘ na cegłę dla Królewca, po czym została nędzna Big Ghost Bydgoszcz. Wspaniałą Węgierską Wenecję nazywano Małą Wenedą.
Cudem Architektonicznym Wszechczasów był Pałac Ptolemeuszy w Aleksandrii. Wziął się stąd, że gdy po bitwie pod Wiedniem w r. 339 p.n.e., w której Macedończycy i Epiroci pobili Lechitów i Scytów, Aleksander został Cesarzem Lechickim, to po obaleniu ojca jako NIEWYPŁACALNEGO wywiózł plany Pałacu Waleski Złotowłosej na Gargamelu. Od pałacu tego pochodzą polskie barwy Narodowe, gdyż pałac był z marmuru kłodzkiego Biała Marianna a schodząca do Wisły kolumnada z czerwonego granitu tatrzańskiego. Pałac aleksandryjski Konstantyn Wlk kazał przenieść do Konstantynopola, żeby odebrać Aleksandrii Majestat Światowy a rotunda tego pałacu została powtórzona przez Grzegorza Wlk w postaci rotundy watykańskiej Świętego Piotra, rozbudowanej na Bazylikę Św. Piotra.
Wyczyn Leszka w Płocku powtórzył tylko Nestor Machno zaganiając w bitwie pod Orłem pociągi ze skarbami kilkuset arystokratycznych rodów rosyjskich, które jednak utracił, gdy flotylla ze skarbami wpłynęła do Odessy, skąd Polaków wygnali Chińczycy i Japończycy. Wobec tego Machno skapitulował przed armią rumuńską więc jego skarby poszły na budowę MOCARSTWOWEJ RUMUNII.
Większość skarbów rosyjskich powinna być jednak wywieziona przed Armią Czerwoną do Szwajcarii, wobec czego ci, co utracili pod Orłem skarby rodowe muszą je zarejestrować internetowo u mnie, gdyż w razie niedopełnienia tego prawa do nich przejmie Ukraina.
Podobna sprawa jest ze zdobytym w Kijowie przez marszałka mego ojca Górę-Dolinę Zlotem Stalina, które Generalissimus wiózł do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA a które ojciec przez marszałków: Żukowa, Role-Żymierskiego i Broz-Titę wysłał do Szwajcarii.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z forumowiczów Maruchy pisze, że przejrzał prasę światową z 27 Czerwca 1953 i NIGDZIE Nie znalazł wzmianki o Moskiewskim Puczu NKWD, na co Marucha odpowiada mu, że Żydzi nie zwykli się chwalić KLĘSKAMI.
Kulikow głosił, że podczas Moskiewskiego Puczu NKWD Rozstrzelał prawie 4 tysiące Enkawudzistów i ZLIKWIDOWAŁ DWA MOSKIEWSKIE GARNIZONY NKWD. To, że Rozstrzelał 4 tysiące enkawudzistów jest prawdą, gdyż była to Żydowska Załoga Kremla, co do której Żukow wydał rozkaz: STRZELAĆ DO WSZYSTKIEGO, CO SIĘ RUSZA, BO NIE SĄ TO LUDZIE – ale nie prawdą jest, że Kulikow zlikwidował 2 moskiewskie garnizony NKWD, gdyż Pucz NKWD był ZWYCIĘSTWEM NKWD.
Dowódcą Puczu był Zastępca Berii Iwan Sierow, który został PIERWSZYM Szefem KGB – formacji utworzonej z NKWD, SzerSza i Ukraińskiej Powstańczej Armii Nikołaja Podgornego, Władze zaś przejął TRYUMWIRAT: Chruszczow, Maleńkow i Nadrabin ZSRS Łazar Kaganowicz czyli że Chruszczow przedzierzgnął się z nacjonalisty polskiego w UKRAIŃSKIEGO.
Kaganowicz i Maleńkow pierwszą rzeczą jaka zrobili to SPRZEDALI bombę atomową Mao Tse-tungowi, co dało podstawę do spekulacji o granicy niemiecko-chińskiej na Uralu – jak podczas rewolucji bolszewickiej o granicy polsko-chińskiej, ale Chińczycy przepędzili Polaków z Odessy. Jeden z forumowiczów Maruchy napisał, że gdy zapytał żonę Gospodarza Przyjęcia w Kalifornii, CHINKĘ, jak będzie wyglądać granica Niemiecko-Chińska na Uralu, to odpowiedziała, że będzie trwała DWA TYGODNIE.
Faktem jest, że z powodu Sprzedania Bomby Atomowej Mao Tse-tungowi Tryumwirat został zastąpiony Duumwiratem Chruszczow-Bułganin czyli dwuwładzą: Wszechziązkowa Komunistyczna Partia bolszewików – Armia Sowiecka. Gdy Chruszczow pozbył się Bułganina to nastąpił kazus znany u nas z Dymisji Jaroszewicza, który ROBIŁ za Patriotycznego Generała i Polskiego Nacjonalistę, jakim nigdy nie był.
Tak, jak po dymisji Nacjonalisty-Jaroszewicza Gierek został zastąpiony Generałem Mossadu Jaruzelskim, tak wcześniej po dymisji Bułganina Chruszczow został zastąpiony przez żydłaka Breżniewa. Gierek mógł sobie gadać: KANIA NIE BYŁ BOGATY Z DOMU I NIE KRADŁ. A TO, ŻE ZOSTAŁ KREZUSEM TO PRZY ANDROPOWIE, KTÓRY FINANSOWAŁ PRZEZ KANIĘ WAŁĘSĘ - bo Żydom uczciwi też bywają potrzebni.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/04/19/wolne-tematy-38-2017/#comment-669423

50. wandaluzja.com said - 2017-04-20 (czwartek) @ 07:26:23
Wczoraj otrzymałem pocztą BANKOWĄ wiadomość, że na moje Nazwisko znajduje się wierzytelność 5 bilionów, 850 miliardów USD, której administrator zginął wraz z rodziną w wypadku samochodowym 11 marca 2012 roku. Wiadomość jest OSTRZEŻENIEM, że Wierzytelnością interesuje się Rząd jako kapitałem Martwej Ręki, po którego sekwestrze kapitał będzie Nie Do Odzyskania – więc żebym odpisał SZYBKO.
Skojarzyłem to z UWIERZYTELNIONYM pismem banku londyńskiego, o figurującym na moje nazwisko Kapitale iluś milionów USD, którym od kilku lat nikt się Nie Interesuje. Zaproponowano mi Podział tego Kapitału, co Odrzuciłem jako Niebezpieczny Precedens, więc nie odezwali się.
Kapitał 6 BILIONÓW USA kojarzy się tylko z wzięciem w Kijowie przez marszałka mego ojca Górę-Dolinę Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA, które ojciec wysłał przez marszałków Żukowa, Rolę-Żymierskiego i Broz-Titę do Szwajcarii.
Mój dziadek został ZAKATOWANY przez 2 ukraińskich lekarzy, czym terroryzowano mego ojca, zmuszając go do przyjęcia NOWEGO paszportu amerykańskiego dla podpisania Pełnomocnictwa dla Administratora Kapitałowego, którym był prawdopodobnie denat z 11. III 2012.
Wczoraj przed północą odwiedził mnie Edward Żytka, deklaratywny chadek, który jest prawdopodobnie klerykałem. Myślałem, że przyniósł Dług, ale przyszedł się przespać. Wołodia zaczął krzyczeć, że ma obowiązek Wyrzucić Go, na co nie pozwoliłem. Edward podpadł mej siostrze, gdyż pozwoliłem mu dorobić klucze a on dorobił 2 komplety.
Pościeliłem Edwardowi w dużym pokoju, który można nazwać salonem, ale rano opuścił mieszkanie bez opowiedzenia się i bez śniadania, zostawiając kartkę: W-w, 20 IV, 4;45. „Tej nocy zostałem napromieniowany mikrofalami, aż dostałem boleści obu nóg (skurcze od mikrofal – czyli pól elektromagnetycznych wysokiej częstotliwości). Boli mnie głowa i gałki oczne. Do domu tego więcej nie wstąpię.”
Dziwne to, gdyż DŁUŻNIK nie ma prawa do takiej deklaracji. Poprzednio mówił mi, że jest truty przez ABW, czego objawem jest puchnięcie łydek.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: