Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowożytność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesław Chełmniak, TA BITWA ZŁAMAŁA ROSJĘ – Na początku maja, sto lat temu, pod Gorlicami skończyły się rządy carów na ziemiach polskich, HISTORIA Fakt, 2-3 V 2015, s. V

Równe sto lat temu 2 V 2015 roku 12. Galicyjska Dywizja Piechoty ruszyła do szturmu na umocnione pozycje rosyjskie i 3 Maja osiągnęła powodzenie, co umożliwiło wkroczenie do akcji kolejnym jednostkom austriackim, węgierskim i niemieckim, w tym zaprawionej w bojach na froncie zachodnim 11. armii niemieckiej.
Ponieważ Państwa Centralne dysponowały tam 217 tys. żołnierzy i 1000 dział, a wojska carskie mogły im przeciwstawić 80 tys. żołnierzy i 200 dział, to Rosjanie mogli prowadzić tylko Wojnę Obronną do której przygotowali się dobrze.
Rosjanie stawili zaciekły opór, ale 5 maja zaczęli się wycofywać PALĄC SZYBY NAFTOWE. Te płonące szyby naftowe były dla Polaków Zwiastunem końca panowania rosyjskiego nad Wisłą.
Mówi się, że ofensywa rosyjska w Prusach Wschodnich URATOWAŁA PARYŻ, w co nie bardzo wierzę. Niemcy doznali SZOKU już w bitwie o Paryż nad Marną, gdy zdobyli proch SYNTETYCZNY Kowalskiego-Mościckiego: http://www.wandaluzja.com/?p=p_335&sName=dmowski-czy-pilsudski-//, co znaczyło, że wojna nie skończy się za 2 miesiące, ale potrwa CONAJMNIEJ 2 lata.
To spowodowało rosyjską ofensywę w Galicji, która doprowadziła do zniszczenia galicyjskiego Zagłębia Naftowego, co POZBAWIAŁO NIEMCÓW możliwości Motoryzacji armii i budowy broni pancernej, a Ententa miała wielkie zasoby ropy: w Nigerii czy Baku. Jak powiedział Lord Curson: WIELKA ROPA WYNIOSŁA NAS DO ZWYCIĘSTWA.
Sprawa Ropy zadecydowała też w II wojnie światowej, gdyż benzyna syntetyczna była droga i Niszczyła silniki. To KALECTWO przełamał dopiero mój silnik spalinowo-parowy VDTW, który jest blokowany przez kapitał żydoarabski dla BLOKOWANIA motoryzacji Indii i Chin, które mają być Skonsumowane przez kapitał międzynarodowy, jak Polska, aby Hinduski i Chinki rodziły MASONÓW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Baczyński red. Naczelny, Leszek Będkowski red. Wydania, Co z tą Rosją; DZIEJE ROSJAN - Od Rusi wikingów do Rosji Putina – Od caratu białego do czerwonego – Mit Trzeciego Rzymu i codzienność Imperium – Rosyjska dusza – Słowianofile i zapadnicy – Rosjanie-Polacy-Niemcy – Do czytania dla rusofobów, rusofilów i rusoświrów; POLITYKA Pomocnik Historyczny, Wznowienie, wydanie specjalne 11/2014

Mówi się, że Polaków i Rosjan Podzielił Ostatecznie Kodeks Napoleona. Prusy WYGRAŁY wojny napoleońskie, gdyż dały sobie narzucić KN a Rosja je PRZEGRAŁA, gdyż KN sobie narzucić nie dała. Gdy Aleksander II chciał wprowadzić Kodeks Napoleona to było za późno.
Gdy polscy komuniści prosili Stalina o anulowanie w Polsce Kodeksu Napoleona to ofuknął ich – gdyż BEZ KN nie mógłby zlikwidować Terroru. Słyszałem też – co uważałem za strawestowanie Starca z Gór, ale zostało powtórzone przez poważne czasopismo historyczne – jak to Piotr Wielki oprowadzał Hetmana Litewskiego po Kremlu: Gdy Hetman zachwalał ustrój Polski, to Car zaprowadził go na basztę i powiedział do wartownika SKACZ. Ten dał nurka, na co Hetman popatrzył na Cara ze Zgrozą i zaczął schodzić. Na dole Car skonstatował: WANIA PAGIB A KALOSZE CAŁE.
W ten sposób UMIŁOWANY przez Polaków Kodeks Napoleona, za który pokolenia Oddawały Życie, został anulowany dopiero przez Solidarność, gdyż stał na drodze Korupcyjnej Technice Władzy, której ŚWIĄTYNIĄ jest lożą masońska. Ja głosiłem, że do likwidacji SOLIDARNOŚCIOWEGO Państwa Korupcji potrzebna jest reaktywacja Kodeksu Napoleona, ale obecny kandydat na Prezydenta III RP Grzegorz Braun – z którym przesiedziałem kilkaset godzin – podał prostszą metodę: STRZELANIE DO ŻYDÓW I MASONÓW. - Szkoda że Stalin o tym nie wiedział.
Ruś została założona w 332 r. Do Wrocławia przybyło poselstwo rzymskie z bogatymi darami, które zostało przyjęte przez młodego księcia. Koło Milicza trwały wówczas manewry, w trakcie których przy Wielkim Kamieniu odbyło się posiedzenie Wandalskiego Sztabu Generalnego. Posiedzenie wysłano żandarmów, którzy ZAMORDOWALI księcia z żoną i dziecięciem, którzy zostali pochowani z Darami Rzymskimi – wobec czego Rzymianie z Kijowa uciekli, no i STAŁA SIĘ RUŚ.
W r. 568 był Pokój w Adrianopolu, na którym Cesarz za zwrot Bałkanów dał Rusowi Włochy. Ten jednak oddał je Longobardom za Bohemię dla Czecha, za co otrzymał od Lecha Smoleńsk, co było fundacją Wielkiej Rusi.
Podczas oblężenia i zdobycia Wiednia przez Ludwika Niemieckiego w r. 862 Rusowie z Rygi zajęli Sambię a Ludwik kazał Swewom skandynawskim zająć twierdzę Djamand u ujścia Dźwiny. Na mocy kapitulacji komendant Djamadu Ruryk z Parusa-Kołobrzegu wyniósł się z załogą do Ilmenu, który nazwał NOWOGRODEM.
Słoweńcy z Nowogrodu wykorzystali zwycięstwo Karola III Grubego nad Prawdzicami dla zajęcia Kijowa. Prawdzice podjęli jednak rekonkwistę z Moskwy. Najpierw oblegli Nowogród a gdy Karol wysłał z odsieczą Swewów to ci przekupili ich i razem z Nowogrodzianami wysłali na Paryż, gdzie ci obalili grubasa i wynieśli Kapetyngów. Potem Prawdzice wypędzili Rusów z Rygi i Smoleńska na Wołgę a Djamand wykupili za prawo pływania Swewów na Morze Czarne, co zapewniło królom swewskim Wypłacalność, dzięki czemu Zjednoczyli Szwecję.
Teraz przyszła kolej na Rurykowiczów w Kijowie, którzy jednak WKUPILI SIĘ obietnicą Zdobycia Konstantynopola. Podczas oblężenia Konstantynopola Oleg miał 2 tysiące okrętów, z czego większość musiała być skandynawska – czyli z konwencji z Prawdzicami z Rostowa. W ten sposób w Kijowie została ustanowiona dynastia RURYKOWICZÓW, czyli dzięki PRZENIESIENIU tam Pałacu Konstantyna Wlk, faktycznie Ptolemeuszy z Aleksandrii, który nazwano od Prawdziców z Rostowa PECZORĄ.
Po bitwie pod Belgradem w r. 1456 Węgrzy UWOLNILI Sułtana i armię turecką za EWAKUACJĘ BAŁKANÓW. Nowy król węgierski Maciej Korwin bardziej się jednak obawiał Jagiellonów niż Turków, co doprowadziło do konfrontacji w Czechach. W r. 1470 doszło do bitwy pod Wrocławiem, którą Węgrzy WYGRALI oraz anektowali Krym z Powołżem i Moskwą – ale wówczas Turcy podjęli rekonkwistę Bałkanów, czemu Węgrzy, osłabieni bitwą pod Wrocławiem, sprostać nie mogli. W ten sposób zabrane Polsce przez Węgrów Krym, Dońszczyzna i Powołże z Moskwą stały się TURECKIE a skutkiem tego był nawet upadek Smoleńska.
Przy sprawie ROSJI najważniejsze jest Pytanie: CZYM BYŁABY EUROPA, GDYBY ROSJI NIE BYŁO??? Ponieważ wiadomo było, że Sulejman Wspaniały po zdobyciu Oranu poprowadzi Słowian Bałkańskich na Włochy to Polska zapłaciła Turcji TRZY kontrybucje w Mołdawii, którą utraciła za sprawą Karola V, który WYOBRAŻAŁ SOBIE, że Polacy dla obrony Mołdawii wycofają armię z Turyngii. Polacy jednak się z Turyngii nie wycofali i kontrybucje w Mołdawii PŁACILI.
Gdy Sulejman nabrał pewności, że Polacy tak się go BOJĄ, że żadne niebezpieczeństwo z ich strony mu nie grozi to postanowił zrealizować Odwieczne marzenia tureckie o Atlantyku, ale wówczas armia z Turyngii podjęła PODBÓJ POWOŁŻA.
Rozwścieczony Sulejman zwinął oblężenie Oranu i męczył doradców: BRONIĆ ASTRACHANIA CZY STUTTGARTU??? Wybrał Stuttgart, co zbankrutowało Karola V i było FUNDACJĄ CARSTWA ROSYJSKIEGO. Iwan IV oddał Bonie tytuł Wielkiego Księcia Moskiewskiego i przyjął tytuł CARA od Carogrodu-Wołgogradu.
Na tym jednak nie koniec, bo Sulejman uznał zabór Powołża za ZAMACH Iwana IV na Kijów podczas traktatowej wyprawy na Krym. Zamach się nie udał więc Iwan dostał się pod protektorat turecki, narzędziem czego była Opryczna – uważana za Najokrutniejszą Policję Polityczną w Historii. Iwan został TRESEREM PAJĄKÓW, którymi rządził Okrutnie.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pią Wrz 25, 2015 10:41 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=-6xTnX8f4io//

Otrzymałem film: Bursztynowa Komnata – Tajemnice III Rzeszy – cały film – dokumenty historyczne pl – polski lektor. Opublikowany 22.10.2013. Dokumenty Historyczne – Historia XX wieku
Redaktor Ryszard Badowski: ISTNIEJĄ POWAŻNE ŚLADY BURSZTYNOWEJ KOMNAT W ZAMKU KSIĄŻ.
5-Letni Pełnomocnik Wojewody ds. Poszukiwania Zaginionych Dóbr Kultury MIROSŁAW FIGIEL w wyemitowanym po raz pierwszy w r. 2013 r. filmie BURSZTYNOWA KOMNATA i ZŁOTY POCIĄG zapewniał, że eksponowana w Carskim Siole Bursztynowa Komnata jest ORYGINAŁEM z zamku Książ. Była ona zamontowana Nad Gabinetem Hitlera jako Złoty Parasol.
Ja to uzupełniłem informacją od Tadeusza Stecia, że Książ zdobyli Polacy – wśród których był on jako porucznik – a na Bursztynowej Komnacie były herby SOBIESKICH, co mogło być powodem jej NIECENZURALNOŚCI. Ja padłem tu ofiarą wersji, że BK była widziana w Królewcu kilka dni przed Oblężeniem, co suponowało, że została wywieziona przez Ericha Kocha łodzią podwodną do Argentyny?
Ponieważ twierdziłem, że BK nadawała się tylko NA PODARUNEK dla Ewy Peron to w czasie rewolucji neoperonowskiej Alfons Rega odesłał ją do Bonn, skąd przesłano ją do Ostberlina, gdzie ją zakonserwowano i – żeby nie płacić mi znaleźnego – zametrykowano jako REKONSTRUKCJĘ.
Jako pierwsi eksponowaną w Carskim Siole BK zametrykowali jako ORYGINAŁ Anglicy. Myślałem, że chodzi o MÓJ egzemplarz z banku argentyńskiego, ale Pan Figiel UPIERA SIĘ, że to jest egzemplarz z Książa i ma za sobą śp. Tadeusza Stecia. Gdy nabrałem pewności co do EGZOTYCZNEJ dla mnie wersji Stecia to wyszedłem spod tej GILOTYNY następującą spekulacją:
BK jako Łup Fuehrera pojechała nie do Królewca a do Poczdamu, gdzie Ewa Braun dała ją złotnikom żydowskim do Konserwacji. Ci dokonali tryku Demidowa z Tuły zwracając DWIE IDENTYCZNE – wobec czego ta wysłała jedną Ewie Peron a drugą kazała zamontować NAD gabinetem Hitlera w Książu, żeby go NIE BOMBARDOWANO.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wp.tv/i,jedna-z-najgorszych-transakcji-w-dziejach-rosji-pixel,mid,1686094,cid,2236650,klip.html?ticaid=614d71

Clausewitz mówił, że Niemcy zostaną Zjednoczone w wyniku 2 wojen, a gdy pytano A Rosja? to MILCZAŁ. Sprawa wydała się dopiero, gdy car zgromadził w Królestwie 360 tysięczną armię i Kazał Danii anektować Holsztyn, na co Prusacy odpowiedzieli Powstaniem Styczniowym, przed którym Rosja skapitulowała w ciągu 2 tygodni w postaci konwencji Alvenslebena, dającej Prusakom wejście do każdego pałacu Rosyjskiego.
Nie tylko Prusy „obłowiły się” na polskiej tragedii, bo dokonały tego dwukrotnie USA, najpierw aneksją Oregonu, na co Anglia uzyskała Kolumbię Rosyjską, jak przy powstaniu Listopadowym Zachodnią Australię; Chiny uzyskały „poprawę granicy” w Turkiestanie i na Syberii a Japonia Południowy Sachalin i Kuryle. Transakcja Alaskańska zamknęła długi okres Skubania Rosji SZANTAŻEM Polskim, w wyniku czego Rosja Przestała Być Mocarstwem Światowym.
Napoleon Sprzedał Luizjanę, która była Trzymana przez armię francuska na Haiti, którą zniszczył Kościuszko każąc polskiemu korpusowi przejść na stronę powstańców. To wykorzystali Anglicy do aneksji Bahamów.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,title,Znane-sa-oficjalne-przyczyny-smierci-Jozefa-Stalina-To-koniec-teorii-spiskowych,wid,15407479,wiadomosc.html?ticaid=114e41

„Przyczyny śmierci Józefa Stalina, które od dziesięcioleci były przedmiotem rozmaitych spekulacji, wreszcie zostały ostatecznie wyjaśnione – podał „Daily Mail”. W Rosji ujawniono wyniki sekcji zwłok dyktatora.”

Dymitrij Wołkogonow napisał obszerną książkę STALIN – WIRTUOZ KŁAMSTWA, DYKTATOR MYŚLI. W r. 2004 polska prasa pisała, że OTWARTO Archiwum Berii, które okazało się PUSTE. Na pułkach leżał tylko film PROCES BERII.
Film Proces Berii spożytkował tylko Wołoszański, ale przywołałem go do porządku ogłaszając, że gdy Chruszczow pojechał do Belgradu z filmem PB to pouczono go, że oskarżenie o zbrodnie stalinowskie Berii powoła Front Stalinowski, który ZMIECIE REFORMATORÓW. Film ten był analizowany przez służby specjalne kilku państw zachodnich, które orzekły że jest to reżyserowana przez Mołotowa gra sobowtórów kremlowskich, w którym rolę Berii gra aktor Mirczulawa, co było przedmiotem spekulacji Der Spiegel.
Na szczęście znaleźli się tacy, którzy wspominali, że Beria mówił o Śmierci Stalin: DOPOMOGŁEM MU, co jest podtytułem książki Awtorchanowa: Zagadka Śmierci Stalina – SPISEK BERII. To świadczy, że Beria chciał przypisać sobie ZASŁUGĘ Zamordowania Stalina.
Ja to potraktowałem poważnie: http://www.wandaluzja.com/?p=p_322&sName=polityczny-kapital-kryminalny-cz.-i//. Książę Demidow mówił przy stoliku, że Podmienienie Stalina na któregoś z licznych sobowtórów UNIEMOŻLIWIŁA Kucharka Stalina, która zjawiła się NAGLE i Zawołała Wszystkich: STALIN LEŻAŁ W MUNDURZE NA DYWANIE, Z OBJAWAMI WYLEWU KRWI DO GŁOWY I SPOGLĄDAŁ GROŹNIE.
Lekarzy NIE WEZWANO a to, że Stalin „wymiotował krwią”, było skutkiem tego, że „po zdjęciu eskorty Stalina przez Bułganina” palatyni zjawili się w daczy Orłowa i BILI STALINA – więc Beria mógł mówić, że Dopomógł Stalinowi Umrzeć.
Jak pisze też Wołoszański to Dokumenty Śmieci Stalina ZAGINĘŁY a zachowało się Tylko Jedno WIARYGODNE zdjęcie Agonii Stalina – wobec czego Kremlowskie Archiwum Śmierci Stalina zostało sfabrykowane przez Putina.
Jest to Błazeński Taniec rosyjsko-angielsko-niemiecki z POMINIĘCIEM Kilkuset relacji o Śmierci Stalina. Wniosek z tego jest taki, że Stalina zamordowali masoni angielscy, jak Sikorskiego – ale wcale nie Synkowie Jezusa Chrystusa tylko Irlandzka Armia Republikańska rękami mego stryja Czesława Stefana Prawdzica-Tell, po którym pozostało na świecie Ponad 6 miliardów wzmianek archiwalnych, z tym 1,5 miliardy ARTYKUŁÓW. Prawdzice zostali wypędzeni z Moskwy w 1127 r. przez Bolesława III, który oddał miasto Rurykowiczom z Rurytanii.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/05/22/wypierdolimy-polakow-i-sami-bedziemy-rzadzic/

Nałożnik Hitlera Geremek na Radzie Solidarności: WYPIERDOLIMY POLAKÓW I SAMI BĘDZIEMY RZĄDZIĆ, co powtórzył za nim JAK ECHO Michnik.
Żeby to powiedzieć to Jaruzelski musiał najpierw wydać 128 tysięcy wariackich papierów dla NIEMAJĄCYCH spermy jerozolimskiej solidarnościowców i 12 tysięcy nacjonalistów.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/05/29/wolne-tematy-45-2015/
Ad. 38:
http://www.kresy.pl/kresopedia,historia,rzeczpospolita?zobacz/targi-bialych-niewolnikow//http://

www.kresy.pl/kresopedia,historia?zobacz/czy-polska-powinna-domagac-sie-odszkodowan-od-izraela#

Jeśli wg danych angielski w samym tylko Konstantynopolu było 2 tysiące Żydowskich Handlarzy Niewolników a na rynek niewolniczy dostarczano w II połowie XVII wieku ponad 20 tysięcy POLAKÓW to znaczy, że do Turcji dostarczano ich ich 20 razy więcej. Jak świadczą wspomnienia galerników – a niektórzy wiosłowali w kajdanach 20-30-40 lat – to ilość Polaków i Małorusów była zdecydowanie mniejsza niż Wielkorusów, gdyż w Rosji sprzedawanie chłopów na galery tureckie i do haremów trwało do Katarzyny Wielkiej.
Podaż niewolników z Polski ustała dzięki Traktatowi Grzymułtowskiego w r. 1687, dzielącemu posiadłości tureckie na północnym Nadczarnomorzu między Rosję i Polskę, co uznał Pokój Karłowicki z rozgraniczeniem na Donie.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/okolicznosci-bitwy-w-ciesninie-cuszima,73338//

Czytamy, że Rożestwieński popełnił pod Czuszimą 4 szkolne błędy, a ja wiem, że 5. Wojna została przegrana rok wcześniej na Morzu Żółtym, gdy japoński pocisk zabił cały rosyjski sztab admiralski na okręcie Flagowym. Wiceadmirał, którzy przejął dowodzenie, uznał bitwę za PRZEGRANĄ więc rozkazał rozczłonkowanie floty i Wycofanie na Morze Wschodniochińskie, gdy bitwa była WYGRANA i powodowała ewakuację przez Japończyków Korei.
Nie tylko w szachach zdarzają się Obopólne Kapitulacje.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/06/10/wolne-tematy-48-2015/
Ad. 94:
https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/07/prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej/

Listę sporządzono na podstawie Kartoteki Ludności Centralnego Biura Adresów MSW. Nr arch.: 1/6526/1; Data Arch.: 9.07.1984r.; Organ Rej.: Wydz. III-2SUSW W-wa;Nr Rej:. 14750-99;Data Rej.: 29.06.1969r.
I CIEKAWOSTKA DLA WYTRWAŁYCH J)
4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów – według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze „zydokomuny” terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości „pracowników” i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.
W 1989 przeprowadzono „holocaust” na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj „prywatyzacja” i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to – tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w „zydokomunie”, a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach zagranicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z co najmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Naród czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). „Gazeta Wyborcza” i „Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
Plany Żydów:
– wyniszczyć kraj finansowo;
– pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
– zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało „za chlebem”;
– „oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;
– wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
– zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.

Opracował Ryszard Nowak
To że w Polsce jest 4 miliony OFICJALNYCH Żydów świadczy, że nie tylko byli wysyłani masowo przez Hitlera do USA dla granicy żydowsko-niemieckiej na Missisipi, ale i MNOŻYLI SIĘ NA POTĘGĘ jako Holokauści.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj oglądałem film o ANNE BOLEYN. Wśród domysłów co do powodów skazania jej i stracenia na podstawie ABSURDALNYCH i wymuszonych torturami zarzutów żaden nie był trafny.
Anna została aresztowana i osadzona w Tower 10 dni po zawarciu POKOJU z Posłem hiszpańskim przez wymianę Ukłonów. To PRZEWRACAŁO ANGLIĘ jako państwo Korsarskie, blokujące Hiszpanii dostęp do Żelaza Gdańskiego i polskiego drewna szkutniczego.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed 2 kwadransami Wołoszański mówił w Sensacjach XX Wieku o DOKUMENCIE ROTMISTRZA SOSNOWSKIEGO. Już kiedyś chciał Wcisnąć Polakom ŁZY film Proces Berii. 10 Lat temu Putin kazał otworzyć Archiwum Berii, które – jak pisała prasa – okazało się PUSTE, ale na półce leżał film Proces Berii, który SPOŻYTKOWAŁ Wołoszański.
Ogłosiłem, że to jest film, który Chruszczow przywiózł do Belgradu, gdzie go POUCZONO, że oskarżanie o zbrodnie stalinowskie Berii powoła front stalinowski, który ZMIECIE REFORMATORÓW – wobec czego Tito napisał mu Referat na XX Zjazd. Film ten był analizowany przez służby specjalne kilku państw zachodnich, które orzekły, że jest to reżyserowana przez Mołotowa gra sobowtórów kremlowskich, w której rolę Berii gra aktor Mirczulawa. Wypada więc zapytać, czy Wołoszański jest Głupi, czy też miał zadanie Oszukania Polaków???
Podobnie jest z Dokumentem Pana Rotmistrza, który Wołoszański tłumaczy ŁŻĄ WERSJĄ, że to był Niemiecki Plan Mobilizacyjny. Ponieważ Benita Falkenheim zażądali za ten Dokument 40 tysięcy RM, których mocodawcy Sosnowskiemu NIE DALI to BW tłumaczy to salomonowo, że Niemcy dali dokument ZA DARMO, co jest Nowym Łgarstwem.
Ja w książce „Incydentu nie było, Gdańsk 2001” tłumaczę ten Dokument jako Zakup przez generałów pruskich od rabinów nowojorskich Folwarku Żydowskiego, który nazywał się Związkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich, w racji granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi.
ŁGARSTWO, że Dokument został dostarczony Za Darmo miało uwierzytelniać wersję, iż był to Niemiecki Plan Mobilizacyjny, ale pieniądz na zakup Dokumentu wyłożył Paderewski, który polecił Sosnowskiemu dostarczenie Fotokopii Sikorskiemu, aby ten dostarczył ją Churchillowi, czego dokonano w Sztokholmie, co awansowało Pierwszego Błazna Imperium na Pana Wojny.
Wiem od śp. Czesława Wójcika, ojca Tomasza z Solidarności, który w czasie wojny był funkcjonariusza służby specjalnej Delegatury, że piłsudczycy nie chcieli kupić tego Dokumentu, gdyż MIELI GO od hrabiego Moltke z Krzyżowej, który w czasie wojny był szefem sztabu Cesarskiego. Hrabia uznał ten dokument za Prowokację Antyniemiecką więc kazał córce, która uciekła mu z podkomendnym na front bolszewicki, przekazać dokument Marszałkowi Piłsudskiemu, który załatwił sprawę dużym koniakiem i herbatą z cytryną.
Hrabia wydziedziczył straconego potem za Zamach na Hitlera syna za Podpisanie tego Dokumentu a NIEWYOBRAŻALNY majątek na całym świecie zapisał córce i jej potomstwu. W związku z tym do Pana Czesława zgłosił się Pan Molka z Męcinki, którego poszukiwał Kanclerz Adenauer jako spadkobiercy Niewyobrażalnej Fortuny. Rodzice Pana Molki zostali aresztowani przez Gestapo po zamachu na Hitlera i słuch po nich zaginął.
Pan Czesław po przeczytaniu korespondencji z Kanclerzem Adenauerem powiedział jednak: JA PANU POMÓC NIE MOGĘ, GDYŻ PODPISAŁ PAN UMOWĘ Z RZĄDEM POLSKIM A JA KOMUNISTOM NIE WIERZĘ. Gdyby Pan zwrócił się do mnie PRZED podpisaniem umowy to poradziłbym Panu na komisarza Kardynała Wyszyńskiego.
Pan Czesław miał rację, bo wkrótce potem został aresztowany pod zarzutem przynależności do Wywiadu Gehlena a prokurator wojewódzki Kogut, którego Znałem, zażądał dla niego Kary ŚMIERCI, przed czym uchroniła go interwencja Towarzysza Wiesława. Kogut zdążył jednak jeszcze zamordować Molkę i jego Komisarza, MSZ Adama Rapackiego. Podczas procesu, gdy zażądano dla Koguta Kary Śmierci to zakrzyczał: JA BĘDĘ WISIAŁ W DOBRYM TOWARZYSTWIE. TO HONOR DLA MNIE. JA SAMOBÓJSTWA NIE POPEŁNIĘ, ale Powiesił się w celi łódzkiego więzienia.
Taki był Ogon GRANICY NA MISSISIPI. Pan Czesław kazał mi załatwić to w Ambasadzie RFN, która zasłaniała się jednak Konwencją Prawną żądała zeznań przed Polskim Prokuratorem, ale Pan Czesław, mający najgorsze doświadczenia z polską jurysdykcją, nie chciał się na to zgodzić. Mówił: JEŚLI SIĘ ZGODZIMY NA POLSKIEGO PROKURATORA TO WYDADZĄ NAM WARIACKIE PAPIERY. Na Łożu Śmierci przekazał mi Komisariat tej sprawy.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://turystyka.wp.pl/gid,17657639,title,Wakacje-na-Podlasiu-Tykocin-i-Kiermusy,galeria.html//

Kiedyś poszukiwano w Knyszynie PAŁACU Zygmunta Augusta, który przeniósł stolicę Polski do Knyszyna, bo tu były Najlepsze Żubry. Prusacy chcieli przesiedlić żubry z Puszczy Knyszyńskiej do Piskiej, gdzie ostatniego żubra ubił August Mocny, ale to się nie udawało – aż za Napoleona wybito wszystkie żubry na wyprawę moskiewską, z wyjątkiem Puszczy Białowieskiej.
Chyba tego Pałacu Zygmunta Augusta by nie znaleziono do dziś, gdybym ja nie ogłosił, że Pozostałością po pałacu Zygmunta Augusta jest RYNEK w Knyszynie. W Sieradzu pozostałością pałacu Królewskim jest Rynek Praski a w Płocku Rynek Staromiejski ze Starówką, aż Władysław Herman, który miał widocznie lęk wysokości, zbudował sobie pałac, który Prusacy przebudowali na WIĘZIENIE, toteż Dramat historycznego Hamleta Mieszka Bolesławowca był właśnie tam. Opuszczone więzienie w Łęczycy było pałacem Grakcha I, aż jego zięć Set, którego przywiózł z Aleksandrii, zbudował pałac GODNY na zamku Kaszub w Koninie, który jako Arsenał Rzeczpospolitej rozebrali Prusacy.
Zasłużony Architekt Polski Ludowej numer STO, jedyny który nie należał do Partii, mówił mi: JA ANTYSEMITĄ NIE BYŁEM I NIE JESTEM, ALE WIDZIAŁEM STO CUDÓW GOSPODARCZYCH, A KAŻDY ZACZYNAŁ SIĘ OD WYSIEDLENIA PRZEZ NIEMCÓW ŻYDÓW. Piszę to w związku z filmem Berlińskiej Wytwórni Filmowej o GETCIE warszawskim jako Dokumencie Żydowskiej Samorządności.
Starsza pani mówi: „Byłam najważniejszą osobą w rodzinie, bo każdego ranka szłam na wysypisko śmieci, skąd przynosiłam jedzenie dla całej rodziny”. Niemcy dostarczali bowiem dla Judenratu solenne racje żywnościowe dla wszystkich mieszkańców Getta – Z JEDNYM JAJKIEM NA 5 DNI – co było chyba Racją Więzienną? Kobiety żydowskie w mykwie w Kwiecie Wieku nadawały się do odchudzenia.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/06/27/wolne-tematy-52-2015/#comment-494366//

Ad. 98, 102: Pan Boydar wzywa, żeby Nie Bić Piany przez powtarzanie banałów. Ja się z tym zgadzam, ale przypominam, że Piłsudski zapewnił sobie Żelazne Alibi. Zdając sobie sprawę, że Denikin był postacią NIEPOLITYCZNĄ, nie potrafiącą odróżnić walczącej o Odessę Lewicy Patriotycznej od walczącej o Opole Endecji, dał poznaniakom nadzór nad koleją Lwów-Odessa i Ultimatum w razie NIE DOGADANIA SIĘ z rządem w Rostowie.
Ponieważ kolej ta była dla Polski ŻYWOTNA, gdyż Polska była blokowana przez państwa sąsiednie, a junta rostowska żądała najpierw Rosji Od Kalisza Do Władywostoku, a potem od Chełma do Władywostoku że Stolicą w Konstantynopolu, to wiadomo było, że poznaniacy będą musieli odczytać Ultimatum Piłsudskiego i Odczytali: ZACHOWUJECIE SIĘ PANOWIE TAK, JAK BYŚCIE TO WY ZWYCIĘŻALI, GDY ZWYCIĘŻAM JA. TO ZAŚ ŻE WAS NIE BIJĘ TO NIE DLATEGO, ŻE NIE MOGĘ, TYLKO DLATEGO ŻE NIE CHCĘ.
Jedyny Politycznie Myślący w juncie rostowskiej Borys Sawinkow oskarżył Juntę o spowodowaną odprawieniem polskiej misji wojskowej Katastrofę. Winę ponosili więc Mocodawcy Denikina, który NIE WEZWAŁ na posiedzenie rzeczonej Konferencji darczyńców – że Anglicy i Francuzi dowiedzieli się o sprawie dopiero z tekstu Chamskiego Ultimatum, więc ICH BROŃ poszła na bicie Ormian i Greków.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAJWIĘKSZA TAJEMNICA XX WIEKU – Zabójstwo Stalina i Berii, według książek: Juliusz Prawdzic-Tell, INCYDENTU NIE BYŁO, Gdańsk 2001 oraz Nikołaj Niepomniaszczyj, WIELKIE ZAGADKI PRZESZŁOŚCI, W-wa BELLONA SA 2009, C „Wiecze” 2006.

Najbliższy rozwiązania Zagadki Śmierci Stalina i Berii był sowietolog czeczeński Abdurahman Avtorchanow. Gdy wiosną 1989 przyjechałem do Heilbronnu nad Nekerem to Polscy Socjaliści dali mi do zrecenzowania książkę Abdurahmana Avtorchanowa ZAGADKA ŚMIERCI STALINA – Spisek Berii, na której to Recenzji ZJEDNOCZONO NIEMCY.

Wyjątkowość Avtorchanowa polega na rozdzieleniu Techniki i Technologii Władzy. Na ogół nie rozróżnia się tych pojęć, choć to Różne kategorie. Technika władzy to RESTAURACJA, gdzie można wejść i Zamówić danie, a Technologia władzy to KUCHNIA, do której goście nie mają wstępu. Kiedyś zostałem zaproszony do restauracji dalekowschodniej, gdzie zamówiłem Danie polskie, ale NIE ZAPOMNĘ GO DO KOŃCA ŻYCIA i dużo bym dał, aby się zapoznać z techniką przyrządzania tego specyjału choć sensacji pozasmakowych po tym nie miałem.

Dymitrij Wołkogonow napisał książkę STALIN – Wirtuoz Kłamstwa, Dyktator Myśli, którą awansował Stalina na wybitnego Technologa Antyhistorii i Polityki. DW ujawnił tam np., że Stalin kazał retuszować antypatycznie zdjęcia Afanasji Kapłan, co miało znaczenie w logice politycznej, ale jedno Przeoczył.

Mam kilkanaście książek o Oszustwach i SPREPAROWANYCH mitach historycznych, które odegrały istotną rolę polityczną dla Określonych Racji, co nazywa się Władztwem Historycznym czy Historiograficznym. W Niemczech np. zetknąłem się – po raz pierwszy – z Wykradaniem przez policję polityczną dokumentów i materiałów historycznych, co w III RP stało się Regułą. Liczący się numizmatyk dr. Szwagrzyk utyskiwał, że Niemcy spalili ZŁOŚLIWIE Skomasowane Polskie Archiwum Skarbowe.

Należy się zapytać, czy rewelacja: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020223,title,Znane-sa-oficjalne-przyczyny-smierci-Jozefa-Stalina-To-koniec-teorii-spiskowych,wid,15407479,wiadomosc.html?ticaid=114e41: Przyczyny śmierci Józefa Stalina, które od dziesięcioleci były przedmiotem rozmaitych spekulacji, wreszcie zostały ostatecznie wyjaśnione – podał "Daily Mail". W Rosji ujawniono wyniki sekcji zwłok dyktatora// nie jest STALINOWSKIM HUMOREM ??? 10 lat temu prasa pisała np., że Putin kazał otworzyć ZAPIECZĘTOWANE Archiwum Berii, które okazało się PUSTE. Na półkach leżał tylko film PROCES BERII, który spożytkował Wołoszański.

W związku z tym ogłosiłem, że gdy Chruszczow przywiózł ten film do Belgradu to został pouczony przez Towarzyszy Jugosłowiańskich, że „oskarżenie o zbrodnie stalinowskie Berii powoła front stalinowski, który zmiecie reformatorów”. Film ten był analizowany przez służby specjalne kilku państw zachodnich, które orzekły, że jest to reżyserowana przez Mołotowa gra sobowtórów kremlowskich, w którym rolę Berii gra aktor Mirczulawa.

W 1998 r. zostałem zamówienie z wydawnictwa gdańskiego Katolickie Publikacje na książkę o Śmierci Stalina i Berii według przedstawienia przeze mnie tej sprawy w RFN. Książka ta pt. INCYDENTU NIE BYŁO (INB) przeleżała w wydawnictwie 2 lata. Tytuł książki jest frazą udanego zamachu na Stalina, który musiał być oskalpowany ze względu na rozkaz Zastrzelenia Incydencjonalistów, który miał chronić Wodza przed czynami gwałtownymi, gdyż Oskalpowany zachowuje się Godnie więc INCYDENTU NIE MA.

Upowszechniono KILKANAŚCIE wersji Śmierci Stalina i ponad 20 wersji Śmierci Berii. Głównym generatorem tych Wersji był Nikita Chruszczow, który był przy Śmierci Stalina i Berii jako Główny Podejrzany. W wydanych na Zachodzie Pamiętnikach Chruszczowa, których on NIE PISAŁ, powtórzona jest wersja z filmu Proces Berii, zdezawuowanego przez Towarzyszy Jugosłowiańskich i służby specjalne kilku państw zachodnich więc ciekawa jest Powtórna aktywizacja tego filmu przez Wołoszańskiego.

Mój szwagier, jako wojujący klerykał, zapodał mi np. wersję, że to Chruszczow OSOBIŚCIE zastrzelił Berię, zaś kawiarniany historyk wrocławski Jan Dynowski, który miał wielu słuchaczy, WYŚMIAŁ wersje o Zastrzeleniu Berii tym, bo Beria był lepszym technikiem władzy od Stalina więc podejście do niego z bronią krótką możliwe nie było. Powiedział też coś, co nie straciło aktualności – że Beria był Przygotowany do przejęcia władzy po Stalinie, gdyż w czasie Choroby Stalina w Moskwie i Leningradzie PODWOJONO Dywizje NKWD, co było Warunkiem Dyktatury Berii.

Wersje Chruszczowa Śmierci Stalina i Berii upadły z powodu SAMOSKOMPROMITOWANIA się autora. Togliatti np. Bolał z powodu Renesansowych Praktyk Włoskich w XX-wiecznej Moskwie. Są jednak jeszcze inne relacje, z których ja poważnie traktuję Anastasa Nikojana.

Nikojan twierdzi, że Biuro Polityczne wezwała do Pałacu Orłowa w Kuncewie córka Stalina Tatiana, która nie mogła się do ojca dodzwonić a nikt nie podnosił słuchawki. Biuro Polityczne zjechało po GOŁOLEDZI do daczy Stalina koło południa nazajutrz po nocnej konferencji Stalina z 4 palatynami: Berią, Chruszczowem, Maleńkowem i prawdopodobnie Bułganinem (?)

Biuro Polityczne było przestraszone BRAKIEM ESKORTY – z której to racji Nie Odbierano telefonów Tatiany. U Stalina czekało się na audiencję 24 czy więcej godzin siedząc w skórzanych fotelach, w czym jedynym ludzkim elementem byli żołnierze Żukowa, którzy częstowali gazetami, herbatą i kanapkami, więc teraz wyglądało, że będą siedzieć 24 czy 36 godzin bez dobrego słowa? Po 4,5 godzinach zjawiła się jednak nagle kucharka Stalina i Zawołała Wszystkich: STALIN LEŻAŁ W MUNDURZE NA DYWANIE, Z OBJAWAMI WYLEWU KRWI DO GŁOWY, I SPOGLĄDAŁ GROŹNIE...

Tą wersję podałem w książce „Incydentu nie było, Gdańsk 2001” i została ona zaakceptowana przez Nikołaja Niepomniaszczyjnego w książce WIELKIE ZGADAKI PRZESZŁOŚCI, Bellona SA, W-wa 2009, C „Wiecze” 2006 – który pisze wyraźnie pod moim wpływem. NN stwierdza, że było tylko DWÓCH, którzy byli w stanie dokonać zamachu na Stalina: Beria i Chruszczow a Powodem „mogła być” próba rozpętania przez Stalina III wojny światowej, co było dla otoczenia Stalina "nie do przyjęcia". Beria nie mógł też zostać Następcą Stalina, tak jak Trocki Lenina, bo Śmierdział Kaukazem jak Trocki Żydem. Po dyktaturze Stalina Rosjanie nie znieśliby dyktatury drugiego kaukazca – więc jeśli Beria dokonał zamachu na Stalina to widocznie MUSIAŁ.

Pozostaje więc nam odpowiedzieć na pytanie Dlaczego Beria MUSIAŁ zamordować Stalina, bo inaczej pozostaje pod oskarżeniem tylko Chruszczow, czyli mało inteligentny chłop ukraiński, ale ciekawy, dociekliwy i NIEPRZEWIDYWALNY ??? Potrafił zrobić coś, co inteligentowi Nie Mieściło Się w Głowie, ale Zamach Chruszczowa na Stalina byłby IMPROWIZACJĄ.

W INB piszę, że Chruszczow został agentem polskim w Kijowie jako eksponent jezuickiego rodowodu Józefa Stalina z Warszawskiego Sądu Szlacheckiego. Jako Polski Komisarz Stalina został bolszewickim Sekretarzem Moskwy, ale przed wybuchem II WŚ powrócił na Ukrainę, gdzie wykazał się krwawym antypolonizmem i został komisarzem Frontu Ukraińskiego.

Jako komisarz FUk zawędrował do Stalingradu, aby tam na radzie wojennej Poprzeć Rokossowskiego, ZA CZYM poszli inni, co było Złamaniem Samowładztwa. Front stalingradzki podporządkował się bowiem komisarzom leningradzkim, co było kazusem z Hali Tenisowej w Paryżu, gdy Mirabeau oświadczył, że przed Policją NIE USTĄPI więc wezwano FIZYLIERÓW – na co zjawiło się dowództwo garnizonu paryskiego z PROŚBĄ O ROZKAZY. – Gdy front stalingradzki poprosił o Rozkazy komisarzy leningradzkich to LENINGRAD WYGRAŁ II WOJNĘ ŚWIATOWĄ.

Chruszczow poleciał z Raportem do Stalina, który zapytał KTO CI TO KAZAŁ? - SIKORSKI. - PASZOŁ WON !!!!! Na takie dictum Chruszczow wsiadł do samolotu i poleciał do Bolesława Piaseckiego w Nowogródku, który podpisał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu i był prezesem kolaboracyjnej Republiki Nowogródczańskiej.

Piasecki mógł zaproponować Nikicie tylko jedno: żeby też podpisał Antikomunistischbefehl, co Nikita zrobił, bo został skierowany na przeszkolenie do Treblinki, gdzie zasłynął jako IWAN GROŹNY. Codziennie był spektakl: Iwan prowadził przez obóz Żyda bijąc go kijem.

Był to obóz Komisariatu Żydostwa Rzeszy, gdzie działała śledcza komisja Antykomunistyczna Abwehry, która wydawała codziennie Wyroki Śmierci, które egzekwował Iwan Groźny. Żyd zdając sobie sprawę, że Iwan prowadzi go do Pohybla opierał się więc ten bił go Kijem. Polacy, Niemcy i Amerykanie przez 50 lat szukali tego Iwana, aż ja wytłumaczyłem im, że to był NIKITA CHRUSZCZOW. Sprawa była łatwa, gdyż Iwan był erotomanem i zabierane Skazanym kosztowności wydawał na seks z miejscowymi chłopkami.

Iwan uciekł Niemcom i znalazł Schronienie u mojego ojca, który zrobił go szefem polskiej partyzantki nacjonalistycznej na Ukrainie, która nazywała się Ukraiński Sztab Partyzancki. Iwan, z Największym Partyzantem II WŚ Gorą-Doliną – większym ponoć od Marszałka Broz-Tito-Pindara – wyparł Czerwoną Partyzantkę, najokrutniejszego okupanta II WŚ, za Dniepr oraz dopomógł Armii Czerwonej w forsowaniu Dniepru, do czego CzP była niezdolna. Szef Sztabu mego ojca Robert Satanowski mówił w TVP, że Chruszczow PROSIŁ GO, aby nie włączał do bitwy Kurskiej WAHLARZA, który był formacją akowską, natomiast wobec polskiej partyzantki nacjonalistycznej Moskwa takich obiekcji nie miała.`

Chruszczow wykazał swą Przudatność, gdy teść Stalina Łazar Kaganowicz zaczął tworzyć na Ukrainie Państwo Żydowskie anektując Krym. Wówczas do USzP przystąpiło wielu akowców, którzy nie chcieli się ewakuować Za Bug. Góra-Dolina i Chruszczow podjęli desperacką walkę z ukraińskimi dywizjami NKWD, którym pospieszyły z pomocą białoruskie dywizje NKWD Ławrentego Berii – czyli że Chruszczow i Beria znaleźli się po obu stronach frontu.

Wojna ukraińska rozstrzygnęła się jednak w Waszyngtonie. Były uczeń mego Dziadka ze szkoły IRA powiadomił go, że w Moskwie został wydany Akt Aresztowania Marszałka Żukowa, o czym Dziadek powiadomił ambasadę Jugosławii. Żukow zabarykadował się w swym berlińskim sztabie i wezwał Rokossowskiego i Malinowskiego, którym dał dostarczony mu przez SmerSz referat Bermana o judaizacji Polski. Ci pojechali z tym do Moczara w Łodzi, gdzie uzgodniono powołanie III NSZ. Wyciągnięto z więzień niedobitki II NSZ i dla Powagi ubowcy Moczara zastrzelili 30 Żydów, co się nazywa Pogromem Kieleckim. W Rumunii i na Węgrzech były sto razy większe pogromy Żydów jako Kolaborantów Hitlerowskich, ale nikt o tym nie pisze.

Ponieważ w Polsce rządzili Żydzi to eszelony Żukowa mogło przeprowadzić z Brandenburgii na Ukrainę tylko zbrojne podziemie antykomunistyczne a ZASZACHOWANY sojuszem Armii Czerwonej z NSZ Bierut zgodził się wysłać armię na Ukrainę. Było to w czasie Procesu Norymberskiego, który rozpatrywał też Mord Katyński. Obecny tam Stalin osobiście zabawił się w Holokausta, i tragicznym głosem oznajmił: POLACY ZNOWU MORDUJĄ ŻYDÓW. Potem poleciał do Kijowa, gdzie został wzięty przez LWP z 25 tysiącami ton złota, które wiózł do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA.

Złoto to podzielono między 3 marszałków wojny ukraińskiej: Rolę-Żymierskiego, Żukowa i Broz-Tito-Pindara a Chruszczow zawiózł Generalissimusa do Moskwy, gdzie na peronie Salutował każdego członka Biura Politycznego do amerykańskiej czapki GENERALSKIEJ – co świadczy, że do tego momentu był Polskim Nacjonalistą. Gdy interpelowano Trumana, czy tym Holokaustem był Stalin, czy też ktoś do niego podobny? to odpowiedział: ŻAL MI TEGO FACETA. JEST WIĘŹNIEM BIURA POLITYCZNEGO.

W Moskwie powstał rządzący tryumwirat: Beria-Charuszczow-Żdanow i opozycyjny duumwirat: Stalin-Żukow. Po otruciu Żdanowa te -umwiraty przekształcono w pentowirat: Beria-Chruszczow-Maleńkow-Stalin-Bułganin, co trwało aż do wymożenia przez Stalina na pentowirach olbrzymich środków na lotnictwo STRATEGICZNE dla broni atomowej, co było KONFRONTACJĄ: Stalina z Czwórką i zagrożeniem III Wojną Światową.

Taka Walka trwała już w Warszawie, gdzie Światło jako prawą ręką namiestnika Berii w Polsce Serowa był atakowany przez mego dziadka i Rokossowskiego. Mój Dziadek zdając sobie sprawę, że główną figurą nie był Stalin, ale Beria atakował Światłę jako najsłabsze ogniwo frontu beriowskiego czując się asekurowanym przez Rokossowskiego, który BIŁ Światłę buławą marszałkowską. Była to walka o Schedę po Stalinie ŻUKOWA z BERIĄ, w której Żukow był zdany Na Łaskę mego Dziadka i jego świekra Jerzego Szaniawskiego, co rozumiał Rokossowski. Światło miał najlepsze archiwum polityczne, którego BALI SIĘ WSZYSCY a Berman szantażował i terroryzował Bieruta Światłą.

Moja matka mówiła, że dziadek DOSTAŁ, BO PYSKOWAŁ NA ŚWIATŁĘ. Gdy Światło powiedział dziadkowi: JA PANA KAŻĘ ZAMKNĄĆ W PIWNICY, GDZIE JEST PO KOLANA WODY to dziadek odpowiedział, że to będzie jego Ostatni Akt, co było KONTRULTIMATUM Jerzego Szaniawskiego. Światło uciekł na Bornholm samolotem generała Freya-Bieleckiego, który uczył go pilotażu. Zabrał ze sobą 2 nesesery Najważniejszych Dokumentów Państwowych, które wywiózł do Izraela.

Był w kontakcie telefonicznym z Fejginem, który namawiał go do Powrotu, aż został wyproszony z Izraela więc umówił się z Fejginem w Berlinie Francuskim. Na to spotkanie nie przyszedł, ale to zostało nagłośnione jako UCIECZKA ŚWIATŁY – jakby najbardziej strzeżony w Polsce mógł wywieść do Berlina Zachodniego 2 nesesery najważniejszych dokumentów państwowych. Zapytany przez Amerykanów o narodowość odpowiedział: BEZPAŃSTWOWIEC, ALE CZUJĘ SIĘ AMERYKANINEM.

Pisarz polityczny Kazimierz Brandys mówił w TVP, że Najważniejszym Wydarzeniem Polski Ludowej była UCIECZKA JÓZEFA ŚWIATŁY – Bo Tej Rany Już Się Zaleczyć Nie Dało. Babcia mówiła zaś, że Po Ucieczce Światły BIERUT CHODZI JAK STRUTY, co świadczy, że TO NIE BIERUT ZAMORDOWAŁ STALINA.

Sprawą zasadniczą jest, KTO BYŁ IV KONFERENTEM przy stole Stalina w nocy z II na III 1953? Uważa się, że Bułganin, ale Bułganin nie miał nic wspólnego z Rekomendacjami Światły, którymi Stalin ZASZACHOWAŁ frondowców, bo przekazanie tych Rekomendacji do KC WKPb Likwidowało Frondę, gdyż KC był władny wyegzekwować je. Frondowcy musieli więc zamordować Stalina PRZED przekazaniem Rekomendacji Światły do KC.

Równocześnie ze śledztwem w Moskwie toczyło się śledztwo w Warszawie więc Bierut wysłał swego zięcia do Moskwy, żeby ten informował Stalina na bieżąco o śledztwie warszawskim. Tym Zięciem Bieruta był mój stryj Czesław Prawdzic-Tell, który był onym CZWARTYM konferentem Stalina. Gdy o 4 nad ranem Bierut zatelefonował do Stalina to obsługujący telefon Zięciu zaciągnął kabel na szyi Stalina i go oskalpował, po czym konferenci opuścili daczę każąc dyżurnemu podać herbatę. Bierut NIE ZAMORDOWAŁ STALINA, ale musiał przejąć sprawę z dobrodziejstwem inwentarza.

Przed świtem Bułganin zdjął eskortę więc frondowcy mogli BIĆ Stalina – tak że pluł i wymiotował krwią. Stalin umierał kilka dni a jedyne WIARYGODNE zdjęcie tej golgoty przedstawia wymizerowanego i zaszczutego w TURBANIE. Słynne zdjęcie katafalkowe przedstawia SOBOWTÓRA (Der Spiegel, 23/1995, s. 56). Wypada więc pogratulować Anglikom ZAUFANIA do Renesansowych Danych Włoskich. Mnie uczono, że Rzym zniszczyły lancknechty Karola V, ale ja Patrzę i WIDZĘ, że Marcina Lutra !!!

Trzeba jeszcze zacytować stenogram Kongresu USA: „Żal mi tego faceta. Jest więźniem Biura Politycznego.” Major II NSZ i Pułkownik III NSZ Witold Szpatowicz mówił mi, że gdy był konfrontowany ze Światłą w Norymberdze to oficerowie amerykańscy zachowywali się tak Pazernie, jakby chodziło o NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ DLA USA. Zraził się do nich i przestrzegał mnie przed nimi.
Beria zaczynał karierę polityczną u musawatystów, po których rozgromieniu przystał do bolszewików. Przez musawatystów został agentem Mussoliniego, który szukał kontaktu ze Stalinem, żeby eksperymentować z bombą atomową. W tej racji Mussolini dał Berii Doświadczenie Fermiego, które było prognostykiem bomby atomowej. Stalin był tym WSTRZĄŚNIĘTY i mianował młodego Berię Komisarzem Bezpieczeństwa Nuklearnego ZSRS a potem następcą Jeżowa. O tym może świadczyć zamordowanie przez Berię 2 fizyków gruzińskich, którzy przetłumaczyli referat Fermiego na gruziński.

Wołoszański napisał książęczkę ŚMIERTELNY POJEDYNEK CHRUSZCZOW-BERIA; Sensacje XX Wieku, W-wa MAGNUM sp. z o.o. 1995. Żukow uciekł na Syberię do Malinowskiego, ale jego lecący do Belgradu samolot zestrzelili Bułgarzy zabijając kilku generałów. W nocnej konferencji II-III 53 Stalin chciał „wyniuchać”, KTÓRY z 3 frondowców wykradł mu Filmową Dokumentację Katynia, gdyż wg dekretu Lenina Wszystkie Ważne Egzekucja były filmowane. Stalin „nie wyniuchał”, ale Dokumentacją Katynia zagrał Chruszczow.

Dyktatorem został Beria jako Marszałek Żandarmerii, gdyż OD RAZU Podwoił garnizony NKWD w Moskwie i Leningradzie oraz powołał trybunały, które karały śmiercią Nacjonalistów Rosyjskich, tak że tylko w Leningradzie trybunał Antynacjonalistyczny wydawał 260 wyroków Śmierci dziennie.

Beria nie mógł zamordować Chruszczowa, gdyż ten był mu potrzebny, co umożliwiło Nikicie zagranie Filmową Dokumentacją Katynia. Tą dokumentację przywiozła mej IV ciotce, śpiewaczce wagnerowskiej Alicji Dankowskiej Nina Chruszczow jako Złoto Renu z opery kijowskiej. Ta dała to Złoto swemu kopulantowi a memu Stryjowi, który zawiózł je swej żonie Barbarze a ta wezwała ojca, żeby przywiózł jej aparaturę filmową i foniczną. Bierut powycinał z tego filmu SIEBIE jako komisarza Kominternu i kazał córce wywieść to Złoto do Izraela.

Dla Bieruta znaczyło to TY, ALBO BERIA więc Bierut wezwał mego dziadka, któremu zlecił Zamordowanie Berii. Ponieważ Beria był lepszym technikiem władzy od Stalina i kontrolował WSZYSTKO więc było to bardzo trudne i wymagało pomocy Broz-Tito-Pindara.

Listy między Moskwą a Belgradem woził Bolesław Piasecki. Z tej racji pisałem kilkakrotnie do ambasady Jugosławii w Warszawie, żeby uzyskać deklarację, czy były pisane w Sekretariacie Broz-Tito-Pindara czy preparowane w Warszawie.

Ambasada polska przygotowała na Urodziny Bieruta ucztę z kałdunów litewskich, na które zaproszono całe Biuro Polityczne, nazywające się wówczas Prezydium Komitetu centralnego WKPb, które liczyło dwudziestu kilku członków. W trakcie tej uroczystości Bolesław Piasecki przywiózł list Marszałka Broz-Tito-Pindara i przysiadł się do biesiadników. Gdy Beria zagadnął go o List to powiedział, że jest do Komitetu Centralnego WKPb, ale Beria Beria Zażądał tego listu Listu więc wyszli do poczty dyplomatycznej.

Podczas rozpakowywania poczty Piasecki wyjął z pakunku pistolet i zastrzelił Berię, po czym kazał zawołać Chruszczowa, któremu wręczył wyładowany pistolet ze słowami WASZYJE DIEŁO i pojechał na lotnisko – skąd wersja, że to Chruszczow Zastrzelił Berię. - Zostałem jednak WYŚMIANY, że Bolesław Piasecki nie był NIGDY kurierem dyplomatycznym.

Ponieważ Bolesław Piasecki był agentem Serowa do którego Beria miał zaufanie więc widocznie mój stryj był ucharakteryzowany na Piaseckiego. Mój dziadek dworował, że Babcia tak karmiła Czesia ŚMIETANKĄ, że ten spaskudził się w miejscu publicznym, na co Babcia odpowiedziała, że Dziadek tak karmił Czesia Sezamkami, że ten go ZNIENAWIDZIŁ. Bierut Kazał zięciowi oddać wyładowany pistolet Kaganowiczowi a Dziadek Chruszczowowi, toteż Bierut WYGNAŁ ZIĘCIA a film Złoto Renu, z którego powycinał Siebie, kazał córce wywieść do Izraela.

Beria był widziany po raz ostatni jako Żywy w ambasadzie polskiej, z której Prezydium KC WKPb pojechało do Teatru Bolszoj na operę DEKABRYŚCI, gdzie BRAK Berii zaniepokoił wszystkich. Po Dekabrystach odbyło się nocne posiedzenie KC WKPb, na którym Anastas Nikojan pokazywał wchodzącym TRUPA Berii, który leżał na podłodze Dyżurki, ale potem ułożono go na skórzanej kozetce, co dało asumpt do wersji, że to Nikojan zastrzelił Berię.

Na nocnym posiedzeniu KC WKPb było zrazu 2 emerytowanych generałów, do których dołączył po północy przybyły z Syberii samolotem Żukow, którego powitano OKLASKAMI. Żukow wszedł na mównicę i zaproponował STŁUMIENIE PUCZU NKWD przez Dywizje Syberyjskie, ale wniosek upadł. Wobec tego Prezydium KC udało się na naradę, gdzie postanowiono zasięgnąć Rady Towarzysza Kaganowicza. Nikojan przyprowadził go szybko a Żukow przyłożył pistolet i wyprowadził do samochodu pancernego, który poprowadził batalion Spadochroniarzy syberyjskich pod gmach Moskiewskiego Sztabu NKWD. Tam Kaganowicz wyłonił się z pancerki i łechtany przez Żukowa nożem komandoskim po genitaliach kazał wzmocnić Moskiewski Sztab NKWD Batalionem Spadochroniarzy. Następnego dnia zdobyto Kreml, którego obrońców Rozstrzelano.

Decydująca bitwa rozegrała się też w ambasadzie polskiej wg renesansowego scenariusza włoskiego. Bierut przywiózł do Moskwy swa nadworną trucicielką Kuratowską i zaprosił cały obóz Antystalinowski na kałduny litewskie. Marszałek Żukow krzyknął jednak NIE JEŚĆ i kazał 2 generałom nakarmić tymi kałdunami Bieruta, który WYKITOWAŁ. Oficerowie Żukowa PISTOLETAMI torowali drogę Marszałkowi Broz-Tito do samolotu, który zawiózł Wilhelma Piecka, który pomagał Bierutowi łykać kałduny, do Berlina, gdzie go ODRATOWANO.

Najbardziej makabryczny był jednak finał tej sprawy. Gdy Sowieci przekształcili wojnę Usuryjską w Mandżurską, to Chińczycy skontrowali to wyświetleniem w ambasadzie ChRL w Paryżu dla publicystów Filmowej Dokumentacji Katynia. Moskwa nazwała to HITLEROWSKĄ PROWOKACJĄ i powiadomiła Waszyngton o Ataku Nuklearnym na sto miast chińskich. Na to Nixon kazał cherubinowi Hitlera odpowiedzieć, że wówczas USA dokonają ataku nuklearnego na 128 miast sowieckich.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Bestia, LENINA UŚMIERCIŁ SYFILIS CZY TRUCIZNA? 21 Wiek HISTORY, VIII-IX 2015, z transparentem: 12 NAJWIĘKSZYCH BITEW, KTÓRE ZMIENIŁY ŚWIAT – Czy Napoleona pod Waterloo zmyliła błędna mapa? s. 73-75.

W sprawie Zamachów na Lenina musiał się wypowiedzieć historyk brytyjski Robert Service przyznając mi rację, że Zamachów było DWA. Pisze on: „ Po raz pierwszym ktoś próbował go zabić 14 stycznia 1918 roku, kiedy jechał limuzyną przez Petersburg. Jego kolega Fritz Platten zakrył go własnym ciałem... Jednak pod koniec sierpnia tego samego roku takiego szczęścia nie miał. Po wystąpieniu w zakładach Michelona w Moskwie został postrzelony dwoma kulami. Jedna trafiła go w ramię, druga przebiła płuco.”
Pierwszy zamach był w związku z Puczem Eserów. Niemcy przyznali 40 mil RM na Armię Czerwoną więc do ambasady niemieckiej przybyło 2 eserów dla pobrania POLOWY, a gdy ambasador odmówił to wyjęli pistolety i zastrzelili go. Lenin udał się więc do Ambasady dla złożenia Kondolencji, a gdy wracał o zmierzchu to Leon Zawodowiec oddał do niego strzał z ciężkiego brauninga z 50 metrów. Zamachowca widział tylko Lenin więc wersja z Fritzem Plattenem jest mistyfikacją.
Drugi zamach miał natomiast związek z Retuszowaniem przez Stalina zdjęć Afanasji Kapłan ANTYPATYCZNIE. Robert Service pisze, że w r. 1920 oficjalna kochanka Lenina Inessa Armand wyjechała na Kaukaz, gdzie zaraziła się cholerą i zmarła. Została jednak ODESŁANA na Kaukaz na żądanie rabinów kijowskich.
UWAGA teraz piszę, co wiem od księcia Demidowa, hrabiego Kurowskiego i Wiktora Suworowa: Rabini kijowscy zaprosili Piłsudskiego, żeby pojechać na Kreml i lżyć Lenina: TY ŻYDSKI GNOJU, ZARAZIŁEŚ KAPALNE SYFILISEM TO KOPULUJ JĄ. RS pisze, że Lenin zaraził się syfilisem prawdopodobnie w Paryżu w r. 1902. Wobec tego Lenin musiał odstawić Inessę i Brać Afrodyzjaki, żeby kopulować Afanasję – z której to racji Stalin kazał retuszować antypatycznie jej zdjęcia, żeby to UNIEPRAWDOPODOBNIĆ.
ULTIMATUM rabinów kijowskich miało jeszcze ten skutek, że Lenin musiał dać armię Trockiemu, który się Piłsudskiego NIE BAŁ, ale gdy Armia Czerwona była pod Warszawą to Afanasja oddała do niego 2 strzały, gdy wsiadał do samochodu po wiecu z robotnikami fabryki Michelsona w Moskwie.
Wykształcony w Leningradzie Ukrainiec, z którym mieszkałem w jednym pokoju nad pięknym Nekerem strofował mnie: PRZECIEŻ WIDZIAŁEM TEN PISTOLET, Z KTÓREGO STRZELAŁA. TO JEST BROŃ PROSTYTUTKI PARYSKIEJ, Z TEGO CZŁOWIEKA ZABIĆ NIE MOŻNA. Jako NAŁOŻNICA miała jednak prawo do takiej broni a oddając strzał z PRZYŁOŻENIA mogła zranić płuco, co uruchomiło SYFILIS, o co rabinom kijowskim chodziło. Stalin połączył oba zamachy w JEDEN, co się wydało, gdy przy balsamowaniu wyciągnięto kulę z płuca Lenina nie psującą do ciężkiego brauninga.
Pobity pod Warszawą Trocki musiał UWOLNIĆ Dzierżyńskiego, który ZE STALINEM sprzedał Południową Mongolię Chińczykom a Północną Mandżurię Japończykom za rozgromienie eserów na Syberii i Powołżu oraz wygnanie Polaków z Odessy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Strona 21 z 22

Skocz do: