Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 324, 325, 326  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

58. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2015-01-14 (środa) at 11:04:05

http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/gra-tajemnic-kto-zlamal-enigme,2077080,38#pst84161322

Turing był jednym z angielskich OPERATORÓW Polskiej Enigmy, który jest potrzebny dla Ujawnienia, KIEDY Anglicy zbudowali WŁASNĄ Enigmę Deszyfrującą, bo przez 2-3 lata posługiwali się maszynami POLSKIMI, jak Amerykanie. Pierwsi takiej fuszerki próbowali dokonać Amerykanie, lansując Bardzo Zdolnego Porucznika US Navy, ale intryga była szyta grubymi nićmi.
Poza tym słyszałem, że Turing został aresztowany jako członek sowieckiej siatki pederastów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

116. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2015-01-15 (czwartek) at 09:02:43

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/takich-targow-nie-ma-nigdzie-na-swiecie,2077749,4199

Giełda Owocowa miała być w Budapeszcie ze względu na Kolej Bagdadzką, przy której powinny być Targi Rolne, ale Hitler anektował to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

232. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2015-01-17 (sobota) at 06:53:48

BERNAYSM CZYLI ZARZĄDZENIE DEZINFORMACJĄ http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/humanizm/a.pdf

Maria Bejda, Teresa Wojda
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologic
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

241 Juliusz Prawdzic-Tell said
2015-01-17 (sobota) at 10:20:05

Ad. 209: http://www.dw.de/jak-zap%C5%82aci%C4%87-za-holocaust/a-15421982

http://www.dw.de/jak-zap%C5%82aci%C4%87-za-holocaust/a-15421982

To był początek Przemysłu Holokaustycznego: NIEMCY PŁACĄ ŻYDOM ZA HOLOKAUST A ŻYDZI ODPŁACAJĄ KONCESJAMI AMERYKAŃSKIMI – bo II WŚ była bardziej Łupieżcza od Podboju przez Rzymian Egiptu. Wówczas Żydzi dostarczyli Rzymianom rejestr złota egipskiego, co umożliwiło SKONFISKOWANIE go i wywiezienia do LabirynTHOSU, gdzie – na Rozkaz z Krakowa – złupili go Tracy więc Oktawian August TURLAŁ się. W tym wypadku Żydzi darowali Niemcom BRAZYLIĘ więc Niemcy zafundowali Brazylijczykom przemysł Lotniczy.
Kanclerz Adenauer dobrze wiedział, czym był Holokaust. Wywołał BURZĘ nazywając napad Wehrmachtu na Armię Czerwoną wojną PREWENCYJNĄ, a gdy Sowieci zażądali Kontrybucji to Usprawiedliwił się, że było to Zapobieżeniem granicy Sowiecko-Francuskiej na Renie. To świadczy, że grał znalezioną w Białymstoku podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem UWIERZYTELNINĄ POLITYCZNIE Kartą Atlantycką, na podstawie której Wehrmacht wydał ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawę prawną Holokaustu.
W Wojnie z Polską – jak to pisałem wielokrotnie – chodziło o granicę niemiecko-żydowską na Missisipi, która upadła w bitwie nad Bzurą a pod Stalingradem została przekształcona w granicę żydowsko-niemiecką, którą warunkował Festung Warschau, zniwelowany Powstaniem Warszawskim.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/01/18/wolne-tematy-4-2015/
53. Rotmistrz said - 2015-01-18 (niedziela) at 21:05:21

Rewelacje Otto Skorzenego, Część 1

http://educate-yourself.org/cn/martinbormannphotostocompare02jul07Polish.shtml

http://educate-yourself.org/cn/familythatpreystogethercompared24aug07polish.shtml

Bliskimi wspólnikami Skorzenego żyjącymi w Stanach Zjednoczonych byli między innymi Martin Bormann, Josef Mengele, Alois Brunner, Walter Rauff, oraz Reinhard Gehlen. Jednak najbardziej zaskakująca rewelacja Skorzenego dotyczy krajowych agentów Nazi, którzy byli dobrze znani w Ameryce: Prescott Sheldon Bush i jego „syn”, George Herbert Walker Bush, 41-y Prezydent Stanów Zjednoczonych.

Niektóre z rewelacji Skorzenego dotyczą:

1. prawdziwej tożsamości i zaplanowanej przez Nazi wywrotowej działalności George Herberta Walkera Busha, 41-go Prezydenta Stanów Zjednoczonych; rzekomo sprowadzonego do Ameryki (ze Skorzenym jego ochraniarzem) i potajemnie adoptowanego przez Handlującego-z-Wrogiem skazańca Prescotta Busha. Skorzeny twierdził przy tym, że prawdziwe nazwisko GHW Busha brzmi George H. Scherff, Jr., syn George Scherffa, Seniora, urodzonego w Niemczech asystenta Nikola Tesli. Pierwsze 5 lat w Ameryce George spędził węsząc w laboratorium Tesli, pomagając przy tym swojemu ojcu (Georgeowi Scherffowi Seniorowi) wykradać w latach trzydziestych wszystko co się tylko dało z wyników badań prowadzonych przez Teslę a następnie wysyłając zdobyte materiały do Niemiec. Tesla żalił się pewnemu małżeństwu rzemieślników o szkodniczej i przebiegłej naturze „małpki”, która krzątała się po jego laboratorium nazywając ją „ciekawski George”. Na tej podstawie powstała w późniejszym czasie seria bajek dla dzieci pod tytułem „Ciekawski George”.

2. roli jaką Skorzeny odegrał (razem z Reinhardem Gehlenem) w zabójstwie Nikoli Tesli (uduszenie) 6 stycznia, 1943 roku po tym jak dzień wcześniej, 5 stycznia podstępem zmuszono go do wyjawienia wszystkich szczegółów jego najważniejszych odkryć a następnie kradnąć jego najwartościowsze wynalazki włącznie z zawartością sejfu, który został dostarczony Hitlerowi.

3. sfingowania „samobójstwa” Hitlera w kwietniu 1945 roku w berlińskim bunkrze (potwierdzone w 1948 w trakcie przesłuchania szefa Gestapo Heinricha Muellera, w Raporcie Nordona a także przez rosyjską Komisję Śledczą w 1946 roku raportującej Stalinowi)

4. kluczowej roli jaką Skorzeny odegrał w konsolidacji wywiadu Nazi Gestapo i infiltrowanej przez Nazi OSS (Biuro Służb Strategicznych) a następnie w przekształceniu jej w Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA) in 1947, pracując z Georgem Herbertem Walkerem Bushem (wtyczka Nazi – George H. Scherff, Jr.), i szpiegiem Nazi SS Reinhardem Gehlenem, który miał przydomek „Dziki Bill” Donovan, a także sabotażystą, Allenem Fosterem Dullesem. Skorzeny ponosił też odpowiedzialność za operację Odessa. Głównym celem tej operacji było potajemne przemieszczenie 50 tysięcy członków Nazistów to Północnej i Południowej Ameryki przy współudziale i ochronie CIA.

5. twierdzeń Skorzenego, iż Reinhard Gehlen, Josef Mengele, and George HW Bush bezpośrednio uczestniczyli w zabójstwie JFK.

i wielu innych spisków przy udziale Nazistów, których tutaj nie wymienię a o których można się dowiedzieć z płyty CD Erica Bermena Powiązania rodziny Bushów (poniżej).

Po raz pierwszy tą fotografię ujrzałem w maju 2007 roku. Ktoś przesłał mi link do artykułu napisanego przez Dona Nicoloffa w kwietniowym wydaniu Idaho Observer. Don opisał w nim niesamowitą historię Erica Bermena a zwłaszcza tego jak wszedł w posiadanie pudełka po butach wypełnionego zdjęciami, które przekazał mu Otto Skorzeny – ochroniarz Hitlera, super komandos, agent kontrwywiadu, zamachowiec i współzałożyciel – razem z Allenem Dullesem, George HW Bushem, Billem Donovanem i Rheinhardem Gehlenem, Centralnej Agencji Wywiadowczej czyli CIA.

Otto Skorzeny powiedział Ericowi Bermenowi, że George Scherff Jr, zidentyfikowany na powyższej fotografii i George Herbert Walker Bush, 41-y Prezydent Stanów Zjednoczonych, to jedna i ta sama postać. Przeczytawszy artykuł Dona Nicoloffa początkowo odniosłem wrażenie, że George Scherff Sr. and Prescott Bush to różne osoby. Kiedy zacząłem się przyglądać tym fotografiom doszedłem do wniosku, że Prescott Sheldon Bush i George Scherff Sr. mogą być tą samą osobą. Co więcej, nie może być przypadkiem to iż kobieta siedząca przed Georgem Scherffem Seniorem na powyższym zdjęciu łudząco przypomina Dorothy Wear Walker Bush (na tym zdjęciu ma około 37 lat) , która 11 lat później została sfotografowana obok samolotu ze swoim mężem Prescottem S. Bushem i swoim synem, Georgem HW Bushem ( a może to jest George H. Scherff Junior?).
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

121. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2015-01-20 (wtorek) at 08:57:20
http://historia.wp.pl/title,Wielkogermanska-Rzesza-nazistowska-wizja-powojennej-Europy,wid,17174785,wiadomosc.html

Pierwotny Generalplan-Ost WYNIKAŁ z Zakupu przez generałów pruskich folwarku żydowskiego, który nazywał się Związkiem Socjalistycznym Republik Sowieckich, o czym piszę w książce „Incydentu nie było”. Plan ten zakładał EKSTERMINACJĘ Słowian i Murzynów amerykańskich jako NIEWARTOŚCIOWYCH rasowo. Murzyni mieli iść do komór gazowych a Słowianie SKOSZAROWANI w obozach folwarcznych i przemysłowych z jurysdykcją SOWIECKICH jednoosobowych Trybunałów, które były połączeniem funkcji prokuratora, sędziego i kata, co polegało na tym, że Nadzorca czy funkcjonariusz Każdego Szczebla mógł wyjąć pistolet i zastrzelić Każdego, kto NIE SPODOBAŁ MU SIĘ. Prawo szwajcarskie mówi, że w Stanie Wyjątkowym komisarz Gminny ma NIEOGRANICZONE UPRAWNIENIA WOBEC KAŻDEGO ŻYDA jako kapitału kryminalnego. Komisarzy gminnych wyznaczają zaś baby.
AMERYKANIE eksperymentowali z Komorami Gazowymi na Warszawiakach, na których wydano wyrok Śmierci, co się nazywa KL-WARSCHAU, który był obozem Śmierci. Najpierw zamordowano tam 200 tysięcy warszawskich nacjonalistów, ale eksterminację Aryjskich Warszawiaków odwleczono, gdyż byli potrzebni do budowy Festung Warschau jako ewentualnej podstawy OPERACYJNEJ frontu Wisła. W Warszawie miano osiedlić sto tysięcy młodych hitlerówek dając każdej kamienicę, a te miały sprowadzić swe koleżanki. Z tej racji komory gazowe w Warszawie były budowane za PIENIĄDZE AMERYKAŃSKIE.
Zakup folwarku żydowskiego był Wstępem do granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi, która upadła nad Bzurą, a pod Stalingradem została przekwalifikowana na żydowsko-niemiecką z faktorem Festung Warschau, które zniweczyło Powstanie Warszawskie. Wg prognoz niemieckich miało trwać Tydzień a sowieckich 4 Dni więc Himmler WZIĄŁ od Churchilla 200 milionów $$, bo niby UŁATWIŁO to FWar.
Zostałem wyrzucony z Konwentu Narodowego Polskiego i zablokowano mi pocztę Okólna, ale pisma otrzymuję. KNP potraktował widocznie tak jak ja deklarację Kanclerz Merkel w Bundestagu: ANTYSEMITYZM JEST POWINNOŚCIĄ RZĄDU I OBYWATELI, bo innego sposobu Odżegnania się od Satelitarnej Detekcji Złota NIE BYŁO??? tylko SZWAJCARSKI. Tą jednostronną pocztą Okólną KNP dostałem bowiem takie oto pismo:
„W marionetke panstwa niemieckiego przeksztalcone juz sa wszystkie panstwa
Europy oraz USA, Australia, Kanada, Nowa Zelandia !!!
Załzylam, ze Niemcy skoncza na Antarktydzie i umra z glodu i wyziebienia.
Zanim to sie jednak stanie, to zniszcza caly swiat.
Polska niestety nie jest uzbrojona [jak zwykle] wiec nie ma kto zatrzymac
Niemcow. Niemcy uzbroili 100 panstw zeby zdobyc caly swiat. Bron falowa jest
niewidoczna i nieslyszalna wiec likwidacja swiata trwa niepostrzezenie.
Koniec wojny przewiduje w marcu tego roku. Pilnujcie jedzenia i drzwi.
Pozdrawiam. Goska”

> Witam! *Przesyłam biuletyn KWW SOS nr 65 do oceny co do górnictwa.
> Zobaczcie Polacy jak wróg (niemiecka Unia) zwiera szeregi, zamieniając
> wrogie działania zbrojne z 1939 – 1945r na wrogie działania
> ekonomiczne-polityczne 1990-2015r. Rząd RP dobrowolnie przekształca
> Państwo Polskie w marionetkę – państwa niemieckiego.To co Niemcy nie
> mogły osiągnąć 1939 roku bombami, rakietami, obozami, to obecnie
> osiąga zdrajcami. To jest zdrada najwyższego stopnia nie znana w 1000
> letniej historii Polski.
> Pozdrawiam
> Zdzisław Jankowski – W dniu 2015-01-15 o 15:30, E Makowiecka pisze:
>> *Palestyna: DFWP i LFWP razem*
>> Kliknij poniższy odnośnik:
>> http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11402&Itemid=56

Z tego wynika, że w Nadinterpretacji rzeczonej deklaracji Kanclerz Merkel KNP poszło Dalej ode mnie – że Deklaracja ta zmienia Zarzą USA z Żydowskiego na Niemiecki. To jednak nic wobec zeznania na Łożu Śmierci najważniejszego terrorysty Hitlera, Skorzennego, że Teslę i Prezydenta Johna F. Kennedyego zamordowali OSOBIŚCI terroryści Hitlera: Gehlen, Mengele i późnijszy 41. Prezydent USA George Bush: https://marucha.wordpress.com/2015/01/18/wolne-tematy-4-2015 – 53//. Tesla był przed śmiercią TORTUROWANY.
O dawna piszę, że to George Bush zamordował Kennedych.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

141. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2015-01-20 (wtorek) at 17:44:44

Kuba Dobroszek, KOMAR – Legenda sportu, król balów i baletów, Nasza HISTORIA Gazeta Wrocławska, X 2014, s. 60-63

Czytamy: „W dotrzymaniu wierności nie pomogła także znajomość z wielkim pleybojem PRL-u Andrzejem Jaroszewiczem. W latach 70. kraj obiegła nawet plotka, że Jaroszewicz i Komar mogą być zamieszani w morderstwo pewnej młodej dziewczyny. Choć wersji co do tamtych wydarzeń pojawiło się już mnóstwo, najbardziej prawdopodobna wydaje się ta, według której mężczyźni rzeczywiście byli w mieszkaniu kobiety, jednak ta zmarła na skutek zaczadzenia od pieca już po ich odejściu.”
Podejrzewałem o ZAMORDOWANIE mego Kuzyna poza Jaroszewiczem i Komarem Daniela Olbrychskiego, ale dowiedziałem się, że tym Trzecim był Rajdowiec włoski. Weszli oni do mego Kuzynostwa niespodziewanie z INTERESEM więc Kuzyn wysłał konkubinę po wódkę. Gdy ta wróciła to Kuzyn leżał UTOPIONY w wannie w UBRANIU a ją utopili również, po czym wezwali MO.
Komara wybronił Marszałek Spychalski, za co musiał ożenić się ze Spychalkówną, a Andrzeja Jaroszewicza śledztwo w ogóle nie objęło.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/01/18/wolne-tematy-4-2015/
204. Juliusz Prawdzic-Tell said - 2015-01-21 (środa) at 23:53:32

http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=10889&Itemid=56

http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=10889&Itemid=56

Wyrok Sądu AMERYKAŃSKIEGO dla Polski: 65 MILIARDÓW DOLARÓW za Żydów zabitych podczas Holokaustu, i Ukrainy: 75 MILIARDÓW DOLARÓW.

Jak mówi pan Korwin-Mikke to Stalinizm był STO RAZY BARDZIEJ ZBRODNICZY OD HITLERYZMU, a Żydzi ci zostali zabici przez ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu – żeby uchronić Niemcy przed Dyktaturą Spermy Jerozolimskiej – więc jako STALINOWCOM Nagroda im nie przysługuje choć 95% z nich zostało AMERYKANAMI.
Wieloletni badacz hitleryzmu David Irving twierdzi, że ŻADNEJ HITLEROWSKIEJ EKSTERMINACJI ŻYDÓW NIE BYŁO – tylko masowa deportacja do USA. Poza tym przypominam, że zostałem kilkakrotnie Ograbiony pod flagą AMERYKAŃSKĄ, co w 2 wypadkach miało to dla USA skutki TRAGICZNE:
I. Zakupienie we wrocławskiej TOSHIBIE od KOR-u bez mej wiedzy minireaktora URSZULA SIPIŃSKA i przebicie go superreaktorem ROCKEFELLER, co doprowadziło do katastrofy w Fukushimie ze skutkiem TRWAŁEGO skażenia Pacyfiku.
II. Wygnanie języka ZWIERZĘCEGO z NASA z pobiciem mego Pełnomocnika ze skutkiem 11 miesięcy leczenia, co zaskutkowało zagładą APACZY w Albanii jako Niekonkurencyjnych z moją techniką lotniczą, oraz wygnaniem USA z Morza Południowochińskiego i Karaibskiego.
Ja żądałem kontrybucji sto milionów $$ czyli Najniższej, ale mój Pełnomocnik żądał 2 miliardów $$ za SKATOWANIE i język ZWIERZĘCY choć po angielsku mówi doskonale, gdyż Bushowie są multimiliarderami.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

86. Juliusz Prawdzic said - 2015-01-24 (sobota) at 09:24:08

Kilku polskich polityków pozaparlamentarnych zgłosiło akces do Deklaracji Demokratycznego Frontu Wyzwolenia Palestyny i Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny jako stosownej do OKUPOWANEJ PRZEZ IZRAEL POLSKI. Deklaracja ta jest rozsyłana pocztą okólną Konwenty Narodowego Polskiego.
W r. 1995 Asz mówił mi, że w Polsce jest WALKA między Żydami Rosyjskimi, tj kominternowcami, a Żydami Polskimi czyli Holokaustami, co do polityki wobec POLAKÓW. Kominternowcy uważają, że trzeba Polaków traktować JAK PALESTYŃCZYKÓW, gdy Żydzi Polscy uważają to za PRZEDWCZESNE; trzeba jeszcze spłodzić ze 2 miliony masonów oraz spowodować imigrację Turków, Arabów i Murzynów dla Kastrowania Polaków, bo NIE CHCĄ spermy jerozolimskiej.
Ta KASANDRYCZNOŚĆ została potwierdzona Ograbieniem i Wywłaszczeniem Polaków przez spermę jerozolimską oraz NISZCZENIEM Polski, również przed Wypędzanie Polaków na Zachód i Depopulację oraz tworzenie warunków, żeby w Polsce nie można było ANI PRACOWAĆ ANI ŻYĆ a wyjściem z Niewolnictwa Dłużnego było przyjęcie Obywatelstwa Niemieckiego. Nie ja wymyśliłem Granicę Izraelsko-Niemiecką na WIŚLE: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski//, która miała być zrealizowana po Likwidacji przez ŻULA Armii Polskiej atakiem rosyjskim na Suwałki – niczym granica niemiecko-żydowska na Missisipi.
Jest sprawa Prawa do Noszenia Przez Żydów Broni więc przypominam, że gdyby takie prawo wprowadzono w Rosji to Moskwa stałaby się miastem ŻYDOWSKIM, co prawdopodobnie grozi też Paryżowi, zaś kanclerz Merkel jest pomawiana o robienie z Berlina miasta żydowskiego, zwłaszcza przy pomocy Holokaustów, którzy mnożą się w Rosji JAK SZCZURY.
W związku z tym przypominam, że Kanclerz Kohl, przestraszony TRYKANIEM Żydów w Ścianę Płaczu Pretorium Rzymskiego, ZABRAŁ Wzgórze Świątynne Żydom i dał Palestyńczykom, którzy nie rozliczyli się ze mną, co jest KRADZIEŻĄ: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow//.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

106. Eliza said - 2015-01-24 (sobota) at 13:07:03

@86 Panie Juliusz Prawdzic – ja jestem już wystarczająco zestresowana. Stać się coś musi, bo być tak nie może.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/01/23/wolne-tematy-5-2015/
136. Juliusz Prawdzic said - 2015-01-24 (sobota) at 21:22:42

Ad. 103:
Historiozoficzny wywód pani Elżbiety Piskorz zasługuje na uwagę, nie tylko z racji logicznego połączenia Lechitów z Wandalami. Pani EP mówi, że WEDY to nie religia, to WIEDZA, egzemplifikując to Monopolizacją Wiedzy, na przykładzie PRZEPASTNYCH Tajnych Archiwów Watykanu czy losów Biblioteki Aleksandryjskiej, co podsumowuje pięknie w ostatnim akapicie: „Lechici, Polacy stali się religijnie sterowanymi antypolakami …”
Kiedyś rozmawiając ze starym działaczem ludowym usłyszałem, że Historia Polski SKOŃCZYŁA SIĘ W ROKU 966, więc poprawiłem, że ZACZĘŁA, co ten powtórzył, że SKOŃCZYŁA i uzasadnił: PRZYSZLI KATOLICY I SPALILI ARCHIWA czym oślepili nas. Doktryna konserwatywna jest GRĄ KAPITAŁEM HISTORYCZNYM więc fałszowanie historii jest Zbrodnią.
Mógłbym to nawet uzasadnić OTRUCIEM Rosji i Francji fekaliami pruskimi, co wykładam w Wandaluzji: Żelazny Kanclerz spowodował zakupienie przez Rosję Długu Sułtańskiego z ASEKURACJĄ kapitału historycznego ILIADY. Burżuazja rosyjska czy bułgarska byłaby bowiem NIE NA POZIOMIE, gdyby nie potrafiła tego wygrać, ale nie mogła walczyć kapitałem Fekaliomachicznym, czym była Troja Heinricha Schliemanna.
Dzięki temu kapitałowi fekaliomachicznemu Żelazny Kanclerz pozbawił Rosję skarbca państwowego – jakichś 10 tysięcy ton złota – co odsunęło GROŹBĘ zainwestowania go w Kuźniecku, gdzie był węgiel AMERYKAŃSKI i polscy robole, co zdało Rosję na Obligacje. Po Wypędzeniu zaś rosyjskich papierów wartościowych z giełdy berlińskiej poszły one do Paryża, gdzie miały gwarancje Parlamentu, co dawało pewność, że kapitał ten nie pójdzie do Kuźniecka, którego bał się Kanclerz, tylko do Donbasu, z którym Polacy nie chcieli mieć nic wspólnego i był w zasięgu dział Kruppa.
Donbas zdewaluował rosyjskie papiery wartościowe o połowę więc zostały wykupione przez Rotszyldów, którzy w ten sposób stali się właścicielami Rosji, jak Imperium Brytyjskiego. KTOŚ powtórzył ten tryk wobec USA rzucając mi w twarz: NIE BĘDĘ JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW, co obciążyło Amerykanów Flickiem Ukochanym do Niewypłacalności, jak Rosjan na giełdzie berlińskiej i Francuzów 30 Panamami, z której to racji FBI musiało podsłuchiwać Merkel i Tuska.
Może pani EP zajmie się Biblioteką Ptolemeuszy – 10 razy większą od Aleksandryjskiej – która wg mnie została złożona w METALOWYCH KONTENERACH w skarbcu Aleksandra Wlk na LabirynTHOSIE-Athosie. Wg adresu Hołdowniczego republiki Mnisiej do Katarzyny Wlk to ISTNIAŁA, ale pewne dane suponują, że została kupiona przez Adolfa Eichmanna i przewieziona transatlantykiem Steubler do Niemieckiej Haify.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

172. Juliusz Prawdzic said - 2015-01-25 (niedziela) at 11:49:52

Konrad Kołodziejski, GRA W HOLOKAUST – W 1989 r. nagle okazało się, że Zachód z gorliwością neofitów rozlicza nas z antysemityzmu, a środowiska żydowskie domagają się natychmiastowej skruchy. Dlaczego? Przecież byliśmy ofiarami Hitlera, a oni chcieli, żebyśmy bili się w piersi…; Rzeczpospolita, 24-25 I 2015, s. P24-25;
Z Olgą Tokarczuk rozmawia Dorota Wodecka, TO NIE JEST KRAJ DLA HERETYKÓW – Wszyscy mamy poczucie, że zbliżamy się do jakiegoś krytycznego punktu. Stare idee się wyczerpały, a nie powstała żadna nowa. Czasem mi się wydaje, że świat czeka teraz na wojnę. A w każdym razie na coś innego, Gazeta Wyborcza z transparentem POLSCE POTRZEBA HERETYKÓW – jak Frank, 24-25 I 2015, s. 32-34

I artykuł jest o Oświęcimiu a II o proroku żydowskim Jakubie Józefie Franku Dobrudzkim. Oświęcim nie był jednak dla Żydów, gdyż Żydzi jurysdykcji pracy NIEWOLNICZEJ nie podlegali, tylko dla Słowian, których dystrybuowano w Oświęcimiu-Brzezince do STU Podobozów, z których każdy miał od kilku do kilkudziesięciu ośrodków Pracy Niewolniczej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//.
Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w/s kapitału AMERYKAŃSKIEGO na Górnym Śląsku. Kapitał ten wziął się stąd, że UKOCHANY przez Amerykanów Flick kazał polskim kapitalistom górnośląskim obrzezać się i przyjąć paszporty Amerykańskie – zaś szefem tego kapitału, jak czytałem, był ojciec 41. Prezydenta USA Preskott Bush, co potwierdziła w Parku Południowym jedna była krakowianka jako ich SĄSIADKA. Na zdjęciu miliarderów hitlerowskich w Nowym Jorku Martin Bormann wygląda na Francuza, ale komentarz mówi, że miał kilka operacji Odmładzających. Twórca KILKUSET takich zdjęć Otto Skorzenny zeznał na Łoży Śmierci, w obecności Duchownych i hiszpańskich urzędników, że to NIE ON zamordował Teslę i Kennedych tylko Najbardziej Zaufani Hitlera: Gehlen, Mengele i Bush (41. Prezydent USA).
WYBUCH roszczeń Anty-antysemickich wobec Polaków i Polski w 1989 r. był TUSZOWANIEM Satelitarnej Detekcji Złota, w której to racji US Army chciało mnie ZAMORDOWAĆ na podstawie TTTS, ale wybronił mnie Kanclerz Kohl, który jednak zaakceptował zamianę kary Śmierci na 25 lat Internowania. Spowodowało to upadek TTTS, które zastąpiono TPP-12. Chodzi o 12 państw-konsumentów SDZł.
Ja głosi pan Korwin-Mikke to HOLOKAUST BYŁ W ARMENII, a Żydzi w obozach Komisariatu Żydostwa Rzeszy i Wehrmachtu na Lubelszczyźnie podlegali tylko śledztwu Des ANTIKOMUNISTISCHBEFEHLS. Z obozów Wehrmachtu NIE JECHALI jednak do USA. 3 obozy w Oświęcimiu: Niewolniczy, Polityczny i Pracy Przymusowej były pod jurysdykcją SS a pociągi z Żydami zatrzymywały się Brzezince z racji Higienicznych i selekcyjnych. Działacz Ludowy Stanisław Maj mówił mi, że był w obsłudze luksusowego pociągu z Żydami węgierskimi, który jechał z Oświęcimia do Gdańska. Pociąg jechał tylko nocą a w dzień trzeba było dostarczyć wodę, chleb i kiełbasę krakowską więc podjadł Zdrowo.
Wielki Holokaust był natomiast na Syberii, gdzie bolszewicy likwidowali Wielką Kanadę. Carat budował Wielką Kanadę polskimi inżynierami i robolami, i gdyby nie OTRUCIE Rosji i Francji przez Żelaznego Kanclerz to byłyby to Drugie USA. Przy okazji ZAHOLOKAUSTOWANO też Sto Małych Narodów Rosji, których młode kobiety były potrzebne do Rodzenia AMERYKANÓW. Faszyzm Keynesa i Paderewskiego powstał na zeznaniach Szpicbródki w więzieniu mokotowskim – że bolszewicy chcą uruchomić w Rosji PRZEMYSŁOWĄ eksploatację złota na Wykupienie USA, ale nikt nie domyślał się, że będzie to przemysł NIEWOLNICZY. W 1965 r. ludowy filozof wrocławski Jan Dynowski powiedział, że Oświęcim był BŁAZEŃSTWEM SYBERII.
II tytułowy artykuł na związek z I: J. J. Frank miał wpis genealogiczny w warszawskim Sądzie Szlacheckim taki jak Józef Stalin: SYN JEZUSA CHRYSTUSA, czym się CHWALIŁ. Jego Potomkini Olga Tokarczuk utyskuje, że został Zniszczony przez Polaków. W połowie lat 70. napisałem artykuł na ten temat: Jakub Józef Frank – Złoto Syberii, tłumacząc fenomen tego Proroka tajną dystrybucją złota rosyjskiego i założeniem przezeń tajnych kont szwajcarskich.
Gdy Frank zaczął głosić w Polsce Ideologię Haremową to został aresztowany i skazany na 10 lat Twierdzy, którą odbywał w Częstochowie, gdzie za Harem musiała mu starczyć córka. Został uwolniony przez armię rosyjską, uzyskując w paszporcie pochlebny wpis 3 ambasadorów: rosyjskiego, pruskiego i austriackiego – po czym udał się z tysiącami wyznawców do Austrii jako MĘCZENNIK. Po wydaleniu za Ideologię Haremową przeniósł się ze wyznawcami nad Ren, aby ZAKOPULOWAĆ Niemców na Śmierć przy pomocy złota rosyjskiego – bo był od Kopulatora Jezusa Chrystusa.
I ZAKOPULOWAŁBY, gdyby Bismarck nie wypędził ich do USA, pozwalając zostać w Niemczech tylko tym, którzy mieli Jedną Żonę. Była to walka o Kapitał Kryminalny, który Żydom chcieli wydrzeć jezuici z haremów sułtańskich przy pomocy złota rosyjskiego. Odkrycie złota kalifornijskiego i transfalskiego złamało jednak giełdowy monopol złota rosyjskiego i seksualny kapitał Juden-SS.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

259. Juliusz Prawdzic said - 2015-01-26 (poniedziałek) at 23:19:46

Karolina Gruc, JEDWABNE ZDEMASKOWANE czyli Historia Wielkiego Kłamstwa; Zakazana HISTORIA z transparentem: JEDWABNE – HISTORIA WIELKIEGO OSZUSTWA: Świadkowie, eksperci i akta sądowe przeczą kłamstwom Grossa. Wstrząsająca relacja polskiego księdza z wydarzeń w Jedwabnem każe inaczej spojrzeć na tę akcję. Dlaczego Aleksander Kwaśniewski kajał się w imieniu polskiego narodu? Co powiedział o sprawie jeden z czołowych rabinów w Polsce?, str. 14-27

Relacja Księdza – ŚWIADKA WYDARZEŃ – to dla Żydów papier toaletowy, ale są akta Hauptsturmfuehrera Hermanna Schapera (s. 21). HSch był dowódcą plutonu egzekucyjnego Sonderkommando-A – przeznaczonego do administrowania KREMLEM – które w Jedwabnem i okolicy działało jako „Ciechanów”, gdyż była to operacja NAJWYŻSZEJ WAGI. Jurysdykcja RFN dopraszała się o te Akta, ale komuniści odmawiali zasłaniając się Brakiem Konwencji Prawnej. Warszawskie akta dowódcy plutonu egzekucyjnego KREML nie są więc żydowskim papierem toaletowym, gdyż POWINNY BYĆ EKSPONOWANE W SZKOLE HANDLOWEJ.
Żydzi PODTARLI się też mauserem Hitlerowskim, gdyż przy ekshumacji znaleziono łuski mausera Cesarskiego, więc pod naciskiem Rabinów wydano orzeczenie, że są z I Wojny Światowej, choć artykule czytamy, że niektóre mają datę: 1939. Ponieważ Sonderkommando-A było do Okupacji Kremla a NKWD używało mauserów Cesarskich to HSch był SKAZANY na mausery Cesarskie. Jeśli dowódca był bogaty to mógł zakupić dla swej jednostki mausery Cesarskie, które były DROGIE.
Mój artykuł o JEDWABNEM trafił do reżysera Bohdana Poręby, który postanowił nakręcić film dokumentalny na podstawie MOICH KRYTERIÓW. Są to:
Warszawskie Akta Hermanna Schapera;
Śledztwo Gomułki-Chruszczowa w sprawie Planu Rzymskiego;
Znaleziona w Białymstoku podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem Karta Atlantycka.
BPo telefonował do mnie niejednokrotnie w tej sprawie więc obiecałem mu dostarczyć list kogoś Ważnego, który zapewniał mnie, iż do sprawy Jedwabnego WYSTARCZĄ Akta Hermanna Schapera, a jeśli NIE to wyda się je jako Materiał Pomocniczy dla szkół Administracyjno-Handlowych. Pytał również o Śledztwo Gomułki-Chruszczowa więc odpowiedziałem mu, książę Demidow pokazywał mi w 1968 r. Maszynopis, co znalazłem w publikacji Leszka Bubla. Uzupełnił to tym, że gdy Cat-Mackiewicz LŻYŁ Gomułkę to dano mu to do poczytania, więc PRZEPROSIŁ PUBLICZNIE TOWARZYSZA WIESŁAWA, POSZEDŁ DO DOMU I POWIESIŁ SIĘ…
Coś w rodzaju miliarderów HITLEROWSKICH w Nowym Jorku, przyjmowanych z Honorami przez Holokaustów. To się jednak źle dla Amerykanów skończyło, bo po Otruciu Kowalskiego u Urszuli Sipińskiej przyjęli z entuzjazmem Flicka, który zadłużył ich do NIEWYPŁACALNOŚCI. Anglicy nie muszą się też martwić URWANIEM CHUJA, bo Murzyni Euzebia mają go w nadmiarze.
BPo zpytał o kartę Atlantycką to odpowiedziałem, że pierwszy opublikował ją w Polsce Leszek Bubel a w internecie jest pod hasłem: „Tajemnicza mapa równie tajemniczego Mauryca Gomberga”, ale bez Uwierzytelnienia Politycznego w Białymstoku. Odpowiedział, że POKŁÓCIŁ SIĘ Z BUBLEM, co uznałem za symptomatyczne. Gdy zapytał o Gomberga to odpowiedziałem, że to Grawer Sowiecki, czyli że mapa mogła być przywieziona z Moskwy?
Zamiast jednak trzymać się mnie to BPo poszedł do Rydzyka, który mianował go ZAPIEWAJŁĄ Radiowym, gdzie został OTRUTY. Myślałem, że ma najlepszą asekurację w osobie Cesarza Japońskiego, gdyż Karta Atlantycka ZMUSZAŁA Japonię do zaatakowania USA, ale cesarz japoński został Synem Abrahama. Karta Atlantycka jest Najważniejszym Dokumentem II wojny światowej, gdyż na jej podstawie Oberkommando der Wehrmacht wydało Den ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL – podstawę prawną Holokaustu.
Jest jeszcze IV sprawa: Stalin dał Goldzie Meir 500 miliardów $$ za złamanie w JEDWABNEM Planu Barbarossa czyli granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi. Wyznaczył na płatnika Polskę a na komisarzy Władysława Gomułkę i Józefa Cyrankiewicza, którzy dług uiścili Co Do Grosza.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

90. Juliusz Prawdzic said - 2015-01-28 (środa) at 10:35:19

Ad. 39:
BYDLĘTA nie widzą, że podstawą Holokaustu był ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu, aby uchronić Niemcy przed dyktaturą spermy jerozolimskiej, co stało się w Polsce.
Wczoraj Zasłużony Architekt PRL numer STO – jedyny który nie należał do PZPR – powiedział mi, że napisał do Senatu, iż ten powinien wziąć pod uwagę Testament Stalina: WŁADZE W POLSCE ODDAŁEM ŻYDOM, GDYŻ TYLKO ONI BĘDĄ JĄ SPRAWOWAĆ W MOJEJ INTENCJI. ONI NAUCZĄ POLACZKÓW SZACUNKU DLA ZWIĄZKU SOWIECKIEGO, co było podstawą WYWŁASZCZANIA ŻYDÓW PRZEZ KOMINTERNOWCÓW-Hollandów.
Mój stryj był zastępcą polakożercy Minca, który przy okazji schrupał nie jednego Żyda. Ja mam podejrzenie, że mienie konfiskowane Żydom przez komunistów było im zwracane na Zachodzie. Poza tym uzupełniłem list pana Zdeka informacją z wywiadu wojskowego, że Stalin zapłacił dla Goldy Meir za Złamanie Planu Barbarossa w Jedwabnem 500 miliardów $$, wyznaczając na płatnika Polskę a na komisarzy długu Gomułkę i Cyrankiewicza, którzy tą należność uiścili co do Grosza.
Gdy Gomułka zeznał przed komisją Szydlaka, że NIE mógł przewidzieć, że JEDEN go zdradzi, to zapytałem: SKĄD TO WYJĄTKOWE ZAUFANIE DO TOWARZYSZA TALLEYRANDA???
Wczoraj poprosiłem siostrę o worek na papier toaletowy, na co odpowiedziała, że mogę przynieść na GŁOWIE.. Jeśli tak to niech Prezydent Republiki Francuskiej występuje w cyrku z 30 PANAMAMI na głowie.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

91. Juliusz Prawdzic said - 2015-01-28 (środa) at 11:14:07

Ad. 61:
Żydzi nie byli nacjonalistami czy szowinistami, ale NAZISTAMI, tak jak nie było nazizmu niemieckiego tylko Juden-SS. To Ukraińcy nazwali Szowinizm Nacjonalizmem, czy raczej zrobili to Bolszewicy dla SKOMPROMITOWANIA Nacjonalizmu i Faszyzmu. Der Spiegel napisał w transparencie: ŻADNEMU POLSKIEMU, CZESKIEMU CZY WĘGIERSKIEMU NACJONALIŚCIE DO GŁOWY BY NIE PRZYSZŁO WYWŁASZCZANIE, WYPĘDZANIE CZY MORDOWANIE OBCOPLEMIEŃCÓW, ALE ZOSTALI DO TEGO PRZYMUSZENI PRZEZ HITLERA, KTÓRY POWOŁYWAŁ SIĘ NA DOBRY PRZYKŁAD TURKÓW W ARMENII.
Nacjonalizm był rewolucją przeciw kapitałowi kryminalnemu a faszyzm PRZEKWALIFIKOWANIEM kapitału kryminalnego z Żydów na KOMINTERNIZM na tajnych kontach szwajcarskich. Rację miał tu jednak Dmowski, że Kominternowcy po skonsumowaniu Komunizmu – i Satelitarnej Detekcji Złota – staną się regularnymi Żydami, czyli Posiadaczami Złota jako podstawy dyktatury spermy jerozolimskiej.
Holland jest Świętym Żydowskim, gdyż przez UJAWNIENIE Referatu Chruszczowa ZAPOBIEGŁ Rewolucji Antysemickiej.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 324, 325, 326  Następny
Strona 207 z 326

Skocz do: