Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 324, 325, 326  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/2012/03/04/gigantyczne-oszustwo-rezerwy-federalnej/

Posted by Marucha w dniu 2012-03-04 (niedziela), na podstawie nagrania w Izbie Lordów, z fotokopią oryginalnego dokumentu

Poniżej jedna z najdziwniejszych historii w dziejach finansów, z udziałem rządu USA, obejmująca setki tysięcy ton urojonego złota, nielegalne przelewy i pożyczki o łącznej wartości 15 bilionów dolarów.
Wygląda na to, że natknęliśmy się na największą organizację terrorystyczną na świecie – oryginalne dokumenty prowadzą do Sekretarza Skarbu oraz przewodniczącego Rezerwy Federalnej, dwóch najwyższych urzędników finansowych USA.
Wszystkie transakcje, które poznamy są w rzeczywistości terrorystycznym praniem pieniędzy, a jedyną rzeczą chroniącą przed bezzwłocznym aresztowaniem setki najwyższych urzędników finansowych, są ich polityczne powiązania.
W dniu 16 lutego 2012 roku Lord James Blackheath, członek brytyjskiej Izby Lordów, przedstawił dowody oszustwa, odkrytego przez niego w 2009 roku.
Posiadane przez niego dokumenty, w tym oryginały podpisane przez Alana Greenspana i Timothy Geithner’a, pokazują nielegalne, wykonywane poza księgami, przelewy z Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku na sumę 15 bilionów dolarów, najpierw do HSBC (Hong Kong Shanghai Banking Corporation) w Londynie, a następnie do Bank of Scotland.
Bank of Scotland, na podstawie przywileju królewskiego, zakazujacego jednak udziału w takich transakcjach, po prostu “dał” te pieniądze 20 europejskim bankom do stosowania w wysoce rentownym systemie handlu obligacjami średnioterminowymi (MTN)[1], które w ciągu ponad 3 lat wygenerowały biliony dolarów zysków, z których żadne nie zostały wykazane w księgach banków, nie zostały opodatkowane ani nie przyniosły korzyści akcjonariuszom tych banków.
Lord Blackheath, podkreśla, że “oszustwem i przykrywką” dla tego transferu pieniędzy było wyimaginowane zajęcie 750.000 ton złota przez agentów nieokreślonego podmiotu (potwierdzonego przez najwyższe źródła oficjalne, rodzinę Bush’ów i CIA), jako rzekome “źródło” pieniędzy.
Rząd Indonezji potwierdza, że jest to całkowite oszustwo i że wskazana osoba miała jedynie 700 ton złota (około połowy tego, co posiadał Kadafi), a nie 750.000 ton. Należy zauważyć, że tylko 1.500 ton złota było kiedykolwiek w historii świata przedmiotem obrotu, jak stwierdzono w Izbie Lordów.[2]
Kwestie, które zostały początkowo przedstawione są całkowicie niezgodne z międzynarodowymi konwencjami i stanowią dopiero początek góry lodowej dwóch dziesięcioleci przestępstw, w których wzięły udział dziesiątki rządów. Bank Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku w żadnym momencie nie został upoważniony do posiadania wymienionych środków finansowych.
Jednakże dokumenty posiadane przez Lorda Blackheath dowodzą niezbicie, że nowojorska Rezerwa Federalna posiadała te środki i przekazała je w taki sposób, aby ukryć ich pochodzenie, za pomocą HSBC i Bank of Scotland. Proces ten, ewidentnie z udziałem Alan’a Greenspan’a, Timothy Geithner’a i innych, wydaje się być praniem pieniędzy, przynajmniej do czasu znalezienia jakiegoś innego wyjaśnienia. Żadnego jednak nie przedstawiono.
“Zabezpieczenie” tych funduszy, którym było rzekomo 750.000 ton złota, okazało się całkowitą fantazją. Te fałszywe transakcje ostatecznie okazały się “oszustwem i przykrywką”, jakich należałoby się spodziewać po organizacji przestępczej. Przekazanie tych środków, bez żadnych zezwoleń, rządowych czy jakichkolwiek innych, w szczególności bez zgody i wiedzy Kongresu oraz zapłaty odsetek do budżetu Stanów Zjednoczonych, czyni każdy aspekt tych przestępczych działań złamaniem niezliczonej ilości przepisów.
Odbiór i wykorzystanie tych funduszy przez 20 banków, z których dwa są największymi bankami na Wall Street, i wykorzystanie ich do generowania zysków, podczas gdy fundusze te są trzymane poza księgami banków, a zyski ukryte i wyprane oraz uzyskane ze środków otrzymanych w wyniku kryminalnej działalności, czynią wszystkich w to zaangażowanych częścią organizacji przestępczej.
Nagrannie z Izby Lordów z fotokopią oryginalnego dokumentu.
2. Wandaluzja powiedział/a - 2012-03-04 (niedziela) @ 20:23:34
W trakcie akcji ratunkowej na WTC ujawniono istnienie NIEEWIDNCJONOWANEGO skarbca złota pod jednym z budynków, którego NIE ZDĄŻONO ewakuować przed Atakiem. Ja wytłumaczyłem to tajną dystrybucją złota z Satelitarnej Detekcji na haremy holokaustyczne. Podobnie, jeśli USA ZAEWIDENCJONOWAŁY 750 tysięcy ton złota, którego nie ma w skarbcach, to może to być albo OSZUSTWO – w postaci złota fałszowanego metalurgicznie, jakie sprzedano PRZEZ POMYŁKĘ Chińczykom – albo złoto z Satelitarnej Detekcji, które Niemcy wsadzili sobie Pod Ogon? Mnie uczono, że największym tezauryzatem jest ziemia w Indiach, a potem mówiono, że archeolodzy marzą od Bułgarii, bo złoto jest tam WSZĘDZIE a Bułgarzy patrzą na to przez palce – zwłaszcza wobec Polaków.

10. Wandaluzja powiedział/a - 2012-03-07 (środa) @ 09:42:15
4.mówiący nienawistnie powiedział/a - 2012-03-04 (niedziela) @ 20:38:42
@2
Co to jest satelitarna detekcja złota i tezauriusze?
10. Wandalzuzja powiedział/a - 2012-03-07 (środa) @ 09:42:15
Tak jak jest deponent-wierzyciel i deponariusz-bankier tak jest tezaurent czyli właściciel skarbonki, tezauryt czyli ukywany skarb i tezaurant-skarbonka. Uczono mnie, że największą skarbonką na świecie, w którewj gromadzono przez wiele wieków złoto jest – czy BYŁA – ziemia indyjska, gdyż tam złoto ZAKOPYWANO – tak jak w Bułgarii. Złoto to pochodxzilo głównie z eksportu STALI, którą to rechnologię przynieśli Ariowie z Kielc (kultura trzciniecka). Ariowie zastąpili więc na Oceanie Indyjskim Żydów, którzy dystrybuowali żelazo i stał śląską.

11. Wandaluzja powiedział/a - 2012-03-07 (środa) @ 10:01:03
Amerykanie nie mogli się doliczyć kilku tysięcy wziętych przez Vietkong Amerykanów, więc zrobili satelitę, który POLICZYŁ amerykańskie guziki mundurowe na Syberii. Tą techniką można każdemu zajrzeć do skarbonki. Ja w r. 1989 pojechałem do RFN, żeby odzyskać znaleziony TĄ TECHNIKĄ Skarb Tysiąclecia, który był wziętym przez mieszczan średzkich pod Legnicą mejestycznym skarbem Czyngis Chana o wadze 30 ton. Bawarzy sprzedali mi ten skarb za Polskiego Bobra Kasztelańskiego, ale realizację UNIEMOŻLIWIŁ syn agenta GL i Gestapo Bogdan Zdrojewski z komisarzem Adolfa Hitlera Tadeuszem Mazowieckim. Podlegali oni nałożnikowi Hitlera Bronisławowi Geremkowi a ten cherubinowi Hitlera Henryemu Kissingerowi. Wszystko wskazuje, a nawet ŚWIADCZY, że Premier Tusk jest komisarzem tajnych kont izraelskich Satelitarnej Detekcji Złota, zbadania czego domagałem się od Ziobry i Kaczyńskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Ibrahim Kalwas, DZIURY PO REWOLUCJI – W Aleksandrii rozgrywa się dramat. Deweloperzy w zastraszającym tempie niszczą wielowiekowe, przepiękne miasto – Dziedzictwo Wschodu i Zachodu; Polityka, 05.09-11.09.2012, s. 97-99

W Aleksandrii po rewolucji w 2011 Roku robi się to, co we Wrocławiu od r. 1989, co ja przypisuję synowi oficera łącznikowego GL z Gestapo, Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bohdanowi Zdrojewskiemu. To jest robota POLITYCZNA, gdyż czasami trzeba się pozbyć Murów, żeby ich nie zwracać, czy by NIE PAMIĘTAŁY.
Gdy Przyszła Armia Czerwona to utopiła w gnojówce salon Paderewskiego, a armia szwajcarska zarekwirowała kamienicę Paderewskiego, żeby zrobić tam magazyn materiałów wybuchowych – choć ta zupełnie się do tego nie nadawała – który oczywiście WYBUCHŁ, żeby kamienicę można było rozebrać – jaki to los spotkał cały kapitał Paderewskiego w Szwajcarii i USA.
Zamek Prawdziców w Górewie Iławeckim rozebrało LWP z WYBRANIEM FINDAMENTÓW, ale byli i SĄ TACY, którzy domagają się agresywnie ZRÓWNANIA Z ZIEMIĄ zamku malborskiego w tej samej intencji.
Jestem Aleksandrią zainteresowany osobiście, gdyż w latach 60. zleciłem studentom Uniwersytetu Aleksandryjskiego dokonanie studiów aleksandryjskiego Pałacu Ptolemeuszy – jako Najwspanialszego w Historii.
W końcu XX w. powstał Francuski Program KONSERWATORA ARCHITEKTURY, który wykupili prawdopodobnie Amerykanie, gdyż Zniknął a pojawił się amerykański program Rekonstrukcji Architektury, którym Amerykanie próbowali odtworzyć Starożytny Rzym. To jednak okazało się niemożliwe BEZE MNIE, gdyż to ja rozwiązałem zagadkę Zniszczenia Rzymu przez Wandalów jako lancknechtów Marcina Lutra: Łużyczan, zwanych przez Niemców WANDALAMI.

Dla mnie jest to potrzebne również ze względu na KOPIE aleksandryjskiej latarni Faros w Polsce i Rosji oraz pałacu aleksandryjskiego w Polsce. Jestem skłonny kierować się tu bretońską legendą o bardzo bogatym mieście AvarYS-Kairze jako Koninie, od którego może pochodzi nazwa WARTA. Grakch I przywiózł sobie bowiem z Aleksandrii zięcia o imieniu SET, który powinien zbudować Latarnie i Pałac.
Legenda bretońska mówi, że Mądry Król GRADION miał piękną córkę, która zakochała się w miejscowym chłopaku. Ponieważ tatuś miał wobec niej inne plany to ta ukradła mu klucz do Wielkiej Tamy, która napełniała Wielką Śluzę, i SPUŚCIŁA WODĘ, która pochłonęła miasto i dolinę.
Imię niesfornej córeczki DANHUT może pochodzić od Danuty a jej inne imię ASES od zdrobnienień Danuśko czy Daśka-Aśka, zaś imię króla jest swojskie, bo Greda-Grobelny czyli STRAŻNIK ŚLUZY.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pią Wrz 07, 2012 9:22 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fakt.pl/Otwarcie-lotniska-Berlin-Brandenburgia-opoznione,artykuly,176390,1.html

Niemcy od 6 lat nie mogą zbudować lotniska - Kompromitacja! Słynący z dobrej organizacji pracy Niemcy po raz czwarty już przesunęli termin oddania nowego wielkiego portu lotniczego Berlin Brandenburgia.
Budowa w Berlinie Lotniska XXI Wieku BRANDENBURGIA jest IDIOTYZMEM wobec techniki lotniczej mego Aerobusa (www.wandaluzja.com – 44. NOWA TECHNIKA LOTNICZA: skany). 12 lat temu zwycięstwo nad Aerobusem i rządem Północnej Nadrenii-Wesfalii osiągnął szejk z Abu-Zabi, za którym ustawiły się Berlin, Paryż, Waszyngton, Londyn i Rzym – a to z powodu WYPŁACALNOŚCIU Ropy Arabskiej i tego, że szejk nie bał się Ukrińców. Teraz – wobec upadku omnipotencji finansowej szejka, który finansował Tony'ego Blaira – lotnisko Brandenburgia w Berlinie jest WYBRYKIEM – zwłaszcza wobec oddania przesz Niemców miliona ton złota z satelitarnej detekcji na Tuskowanie mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej USA i WBr, żeby ich otruć jak szczury.
Nie pierwszy to raz złoto WPŁYWA na historię świata. Napoleon posłużył się zapisem Diodora o FANTASTYCZNYM Złocie Ramzesa II, by zorganizować wyprawę do Egiptu dla zdobycia Kopalń Nubii. Kopalń tych nie było, gdyż złoto to było z drenaży za żelazo śląskie a wyprawa zakończyła się klęską, ale młody Generał zdyskontował to politycznie głosząc, że ZDOBYŁ skarby Joannitów Maltańskich i Złoto Egiptu, czyli dojechał na kapitale historycznym do DYKTATURY.
Ciekawe jednak, gdzie chcą dojechać Niemcy na tuskowaniu FChAN – bo chyba do otrucia USA i WBr, za przykładem Żelaznego Kanclerza, który otruł pruskimi fekaliami Rosję i Francję? Amerykanie i Brytyjczycy mogą tylko pocieszyć się, że otrucie złotem to jak zniszczenie Rzymu przez łykaczy złota, czyli bardziej honorowe niż szczeźnięcie od fekaliów pruskich.
Znalezienie w fundamentach Ściany Płaczu monet prefekta Gratusa kwalifikuje Wzgórze Świątynne na Pretorium, gdzie – wg niemieckiej rekonstrukcji mej interpretacji Wielkiej Jerozolimy – był proces Jezusa Chrystusa. Podobnie badanie przez archeologa niemieckiego Heinricha Kusche NEOLITYCZNYCH tuneli pod Europą – w większości zapadniętych – datuje ZAMKI europejskie i armeńskie Neolitycznie. Ta cywilizacja Neolityczna była na podstawie ogłoszonej przez Anglików EUROPEJSKIEJ ATLANTYDY na metalurgii sudeckiej a potem czeskiej, jurajskiej, kieleckiej, ryskiej, powiślańskiej i kaszubskiej oraz zachodnioalpejskiej i bośniackiej. Pomnikiem tej Europejskiej Atlantydy są piramidy bośniackie w postaci obrobionych geometrycznie gór z potężnymi urządzeniami i drogami BETONOWYMI – o 2,5 tysięcy lat starsze od egipskich.
To jest DOWODEM, że tuskowanie przez Niemców FChAN było i jest w racji otrucia USA i WBr złotem z satelitarnej detekcji, które okazało się OLBRZYMIE. W tej trucicielskiej technice doszło jednak do WYPADKU, bo Amerykanie miast przyjąć 750 tysięcy ton złota na tajnych kontach izraelskich ZAREJESTROWALI w Fed: - OJ FLICKU, FLICKU..., na co Flick AUUUUU.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prof. Magdalena Środa, GIERTYCH, KTÓREGO WZROST MÓWI RÓWNIEŻ O JEGO AMBICJACH, CHCE WRÓCIĆ DO POLITYKI, A PREMIER UZNAŁ, ŻE SZEF LPR-u, DZIEDZIC ENDECKIEJ IDOLOGII MU SIĘ PRZYDA; Fakt, 7 IX 2012, s. 2

Tu nie chodzi o PRZYDATNOŚĆ, ale RATUNEK. Tusk, najmując Giertycha, udowodnił, że analfabetą politycznym nie jest, o co był podejrzewany. Tusk przyłożył tym Kaczyńskiemu do Pleców PISTOLET, o czym później i może przy innej okazji.
W r. 1934 doszło do rozłamu Narodowej Demokracji na Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) i Stronnictwo Narodowe (SN). Rozłamowcami byli faszysta-Paderewski oraz chadecy: Korfanty, Hlond i Sapieha. Z tej racji wkrótce po rozłamie ONR podzielił się na ONR-Falanga Hlonda i Sapiehy oraz ONR-Szaniec Paderewskiego, a osadzony mocno w kapitale śląskim Korfanty nie deklarował, oczekując wyraźnie na powołanie Chadecji, której szefem mógł być tylko on, bo młodociany Piasecki zagrozić mu nie mógł.
Mój ojciec poszedł za Paderewskim. Zaskoczeniem było pozostanie Jędrzeja Giertycha przy Dmowskim, co tłumaczono oczekiwaniem na Schedę. Takie przejęcie schedy po Dmowskim zostało jednak zniweczone przez piłsudczyków, którzy deportowali Jędrzeja do Anglii jako potencjalnego kolaboranta Hitlera, gdzie wstąpił do masonerii i Opus Dei, a Korfantego ZAMORDOWALI za konszachty z hitlerowcami.
Ja działałem u Giertychów kilka lat jako padereszczak a wyniosłem się, gdy próbowali mnie skaptować do Opus Dei, gdyż byłoby to sprzeniewierzenie się II Rzeczpospolitej. Starałem się tam o odbudowę Narodowego Ruchu Turbinki Kowalskiego, w jakiej to intencji jest podtytuł „Incydentu nie było” (Gdańsk 2001): KSIĄŻKA JEST PODSTAWĄ REJESTRACJI FINANSOWEJ AKTYWISTÓW I ENTUZJASTÓW TURBINKI KOWALSKIEGO, KTÓRA JEST OBECNIE SILNIKIEM SPALINOWO-PAROWYM. Oskarżano mnie, że tworzę Bank Świętego Antoniego, jaki teraz nazywa się Piramidą Finansową.
Odbudowę NRTK uniemożliwili Kaczyńscy jako CHADECY – bo deklarowali Wszelkie opcje, w tym nawet Nacjonalizm Polski, ale wobec reaktywacji NRTK zadeklarowali ustami Lecha, że ENDECJA TO WRÓG POLSKI, wykluczając tym endeków z polskiej wspólnoty narodowej, ale było to POTĘPIENIE Ruchu TK na życzenie Opus Dei.
Giertych ustąpił Kaczyńskim, ale klucze do NRTK zachował, i teraz może reaktywować ten Ruch poprzez Wrzodaka, który gadał ze mną kilkakrotnie. Reaktywowanie NRTK – oczywiście ze mną miast obitego publicznie po mordzie za NIEWYPŁACALNOŚĆ Andrzeja Jaroszewicza – to koniec PiS-u i degradacja Rydzyka, który finansowo NIE DA RADY. Mossad musi więc zamordować Wrzodaka, tak jak Leppera.
Dla mnie dobra nowina: http://nt.interia.pl/telekomunikacja/gsm/news/chinczycy-oskarzaja-apple-o-plagiat,1839274,83#commentsZoneList - bo to początek końca kapitału Teodora Żiwkowa (Apple, Micosoft).
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/2012/09/06/w-imie-czego-piotr-zychowicz-hanbi-polska-historie/#comment-197917
56. Wandaluzja powiedział/a - 2012-09-08 (sobota) @ 18:05:41
Polska nie miała szans z Niemcomi po Anschlussie i aneksji Czech, więc Beck grał na wywołanie Wojny Światowej, co mu się udało. Anglicy wiedzieli LEPIEJ OD POLAKÓW, że wspólna granica III Rzeszy z ZSRS to wojna Hitlera ze Stalinem. Gdy Rausching tłumaczył to Hitlerowi to ten nazwał to Paranoją.
W XIX w. Niemcy uważali Rosję za Niemieckie Indie, ale w takim razie PO KIEGO GRZYBA budowali Kolej Bagdadzkę, która kasowała Handel Indyjski? podstawę finansową Imperium – przenosząc giełdę owocową do Budapesztu a herbacianą do Wiednia.
W pocz. XX w dokonali z USA ROZBIORU Imperium, ale Anglicy znaleźli Ropę w Nigerii. W latach 30. Paderewski dostarczył zaś Anglikom plan granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi, wobec czego Anglicy zaczęli myśleć o granicy III Rzeszy z ZSRS na BUGU.
Nie zgadzam się, że Rosjanie nie mieli za Stalina nic do powiedzenia, bo był nacjoanlny bolszewizm leningradzki, który WYGRAŁ WOJNĘ. Po upadku samowładztwa na stalingradziej radzie wojennej, która podporządowała się komisarzom leningradzkim, Stalin wyeliminował Leningrad otruciem Żdanowa. przez co został Pentowirem; z Berią, Chruszczowem, Maleńkowem i Bułganinem. Ponieważ wymógł na pentowiracie przyznanie OLBRZYMICH środków na lotnictwo Strategiczne to Truman zlecił IRA zamordowanie Stalina, co wykonał mój dziadek ze swym świekrem, sowietologiem Jerzym Szaniawskim. Było to trudniejsze od wzięcia Generalissimusa w wojnie ukraińskiej wraz z jego Skarbem na wykupienie przez Holokaustów USA.
Tym czym dla Rosjan był STALINGRAD tym dla Anglosasów Powstanie Warszawskie, gdyż Amerykanie musieli na Pacyfiku wygrać dzięki Polskiej Enigmie.
Bezpośrednio przed napisaniem tego postu dostałem telefon, że Józefa Szaniawskiego zrzucono z helikoptera na Świnicę.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://nwonews.pl/artykul,3175,Piramidy-w-Bosni-i-nie-tylko
Uniwersytet w Zagrzebiu datuje Piramidy w Bośni na 12 tysięcy lat, gdy wg mych kalkulacji pierwszą z nich zaczął budować Kar z Krakowa ok. 4700 lat pne. Moja chronologia zyskała ostatnio wsparcie znalezieniem na DNIE cieśniny Dardanelskiej k. Canakkale miasta sprzed 7 tysięcy lat, co świadczy, że cieśnina ta została wówczas PRZEKOPANA – co zgadza się z mą stratygrafią portu Yenicapi na południowym brzegu Stambułu. Wynika z tego bowiem, że Kar z Krakowa, po zbudowaniu Troi na Złotym Rogu, osiadł w Sarajewie, jako Nowej Stolicy Europy.
Datowanie Piramid Bośniackich na 12 tysięcy lat można tłumaczyć rutynowym błędem. 12.300 lat temu Golfsztrom skierował się na Północ i stopniał lodowiec Skandynawski, wobec czego Bośnia porosła LASEM. Ponieważ Piramidy Bośniackie ZAKOPANO to w warstwie nasypowej nie było drewna STARSZEGO od 12 tysięcy lat, co przy badaniach technicznych uznano za WARSTWĘ BUDOWLANĄ, gdy była to WTÓRNA warstwa nasypowa. Szukano bowiem drewna NAJSTASZEGO a to pochodziło z nadsypki.
Archeolog niemiecki Heinrich Kusche też datuje TUNELE POD EUROPĄ, aż do Armenii na 12 tysięcy lat. Ja te tunele zinterpretowałem jako FORTECZNE tunele pomiędzy zamkami – jak w Gruzji. Ponieważ budowa niektórych miast wymagała NAJPIERW wodociągu, jak w Troi na Złotym Rogu czy Kadyksie, to sztolnie wodociągowe można traktować jako Fundacyjne. Nie wiem, jak było w Kolonii, ale datowanie tunelu wodociągowego Trewir-Kolonia jako RZYMSKIEGO datuje tak Wspaniałą Kolonię, która była niewątpliwie potrzebna jako morski port śródlądowy i spedytor węgla w górę Renu. Z tych racji jestem skłonny łączyć tunel wodociągowy Trewir-Kolonia z onymi badanymi przez Kusche'a NEOLITYCZNYMI Tunelami pod Europą, które najlepiej zachowały się w Armenii, a w Gruzji były używane do czasów historycznych.
Jeśli Kusche datuje je na podstawie znalezionego w tych TUNELACH materiału organicznego, jak np. konstrukcji drewnianych, to może istnieć kazus, jak w przypadku wymiany pali fundamentowych na Wyspie Spichrzy w Gdańsku – że pale były tak skamieniałe, iż odczytać słojów dendrologicznych się nie dało, jakby miały KILKA TYSIĘCY LAT? Stwierdzono tylko, że są PRZEDKRZYŻACKIE, a może bano się ogłosić Odczytu? Historycznie wiadomo, że Wyspę Spichrzy zarekwirował Zygmunt Stary dla floty wojennej.
Poza tym w Europie rosły kiedyś sekwoje, które mogły być ścinane w wieku kilku tysięcy lat.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aneta Augustyn, KOCHANKOWIE Z KRZYŻOWEJ – Miłość w czasach Hitlera; Gazeta Wyborcza HISTORIA, 1-2 IX 2012

Artykuł jest TUSZOWANIEM granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi. Czytamy np. takie rzeczy, że hrabicz Helmut James Moltke studiował prawo w Berlinie, Wiedniu i Wrocławiu, gdy ja zawsze czytałem, że na Oxfordzie, a po ukończeniu założył kancelarię adwokacką w Anglii choć nie pamiętam gdzie. Od tego zaczyna się jego niesamowita historia, kiedy po przyjeździe na Święta do Krzyżowej Nadmienił, że kupił Folwark Żydowski. Dopiero po Wieczerzy hrabia zapytał: A jaki to folwark kupiłeś od Żydów, na co hrabicz: No, Związek Sowiecki...
Po całonocnej rozmowie hrabia wydziedziczył i wygnał hrabicza, nakazując służbie i domownikom, ZEBY TU WIĘCEJ NOGA JEGO NIE POSTAŁA. Po tym wsiadł do awionetki i poleciał do córki w Łodzi, która uciekła mu z podkomendnym na front bolszewicki, żeby cały NIEWYOBRAŻALNY majątek na całym świecie zapisać jej i jej potomstwu. Nakazał też jej przekazanie aktu zakupu u rabinów nowojorskich Folwarku Żydowskiego Marszałkowi, który załatwił to dużym koniakiem i herbatą z cytryną.
Helmut James dopiero wtedy otworzył kancelarię adwokacką w Berlinie z Kulawym laufrem, który nazywał się Josef Goebbels, co jest bardzo ważne, gdyż to Goebbels awansował Hitlera z Gauleitera Bawarii na Leitera Rzeszy. Helmut James został uznany za PRZYWÓDCĘ Zamachu na Hitlera, po którym zostali aresztowani rodzice Pana Molki i słuch po nich zaginął. Ów Laufer POKRZYŻOWAŁ zaś Helmutowi Jamesowi zamach stanu w Berlinie - może z Zemsty za pozbawienie go lajterstwa Rzeszy. Z pamiętników Goebbelsa wynika bowiem, że uważał iż Hitler popełnia błędy strategiczne, których on - jako Leiter - by nie zrobił.
Do pana Czesława Wójcika, ojca Tomasza z Solidarności, zgłosił się Pan Molka z listami Kanclerza Adenauera, który nakazał Rewizję Anulowanego przez hitlerowców Testamentu hrabiego z Krzyżowej. Sąd RFN uznał Testament Hrabiego a rozgłośnie niemieckie poszukiwały Spadkobierców – wobec czego Pan Molka zgłosił się, ale został aresztowany i powybijano mu zęby. Gdy nastał Gomułka to Molkę wypuszczona i dano odszkodowanie, tak że zgłosił się do Pana Czesława z nowymi zębami.
Pan Czesław po poczytaniu jego korespondencji z Kanclerzem Adenauerem powiedział jednak: JA PANU POMÓC NIE MOGĘ, GDYŻ POPEŁNIŁ PAN STRATEGICZNY BŁĄD. Dał pan sobie narzucić komisarza w osobie MSZ Adama Rapackiego a ja komunistom nie wierzę. Trzeba było wyznaczyć Komisarzem Prymasa Wyszyńskiego.
Potem Pan Czesław został aresztowany przez prokuratora wojewódzkiego Koguta i po 9-miesięcznym więzieniu postawiony przed sądem za przynależność do Wywiadu Gelena – tego co ze Skorzenym zamordował w Nowym Jorku szefa amerykańskiego programu atomowego Mikołaja Teslę. Kogut żażądał dla Pana Czesława Kary Śmierci, ale już zamordował własnym przemysłem Molkę i MSZ Rapadkiego więc we Wrocławiu zjawił się Gomułka i kazał aresztować Koguta.
Proces Koguta, którego znałem, co śledził z zapartym tchem Wrocław. Gdy prokurator zażądał dla niego Kary Śmierci to ten krzyknął: JA BĘDĘ WISIAŁ W DOBRYM TOWARZYSTWIE. TO HONOR DLA MNIE, zastrzegając się, że samobójstwa NIE POPEŁNI, ale powiesił się w celi łódzkiego więzienia.
Pan Czesław chciał złożyć PRZEDŚMIERTNE zeznania przed funkcjonariuszem Ambasady RFN, która zasłaniała się Konwencją Prawną, żądając Zeznań przed Polskim Prokuratorem, ale Pan Czesław – mający najgorsze doświadczenia z polską jurysdykcją – NIE PONIŻYŁ SIĘ do Zeznań przed Prokuratorem III RP. Odmówił też przyjęcia szefowej Fundacji KRZYŻOWA i uczynił mnie Komisarzem Sprawy. Gdy zapytałem, dlaczego czyni mnie Komisarzem Sprawy, mając dzieci na stanowiskach to odpowiedział ONI SIĘ DO TEGO NIE NADAJĄ.
Na terytorium Polski jest 11 kluczy majątkowych Molków i podobnie było w innych krajach a Dziesiątki miliardów twardej waluty były w bankach niemieckich, szwajcarskich, francuskich, angielskich i amerykańskich.
Mi wiadomo z niezależnego od Pana Czesława Źródła, że sprawę GRANICY NIEMIECKO-ŻYDOWSKIEJ NA MISSISIPI przekazał Churchillowi Paderewski przez Sikorskiego. Norman Davies nazwał Powstanie Warszawskie NIESAMOWITYM SUKCESEM, gdyż tym czym dla Rosjan był Stalingrad to dla Anglosasów było Powstanie Warszawskie.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://zalacznik.wp.pl/d656/zal.zip?att=&f=Wys%B3ane&n=Odp__Fwd__Antarktyda.zip&tsn=134717939421797258&log=1&lgr=zalall
Czytałem w Nexusie, i chyba nie tylko, że hitlerowcy mieli na Antarktydzie bazę NUKLEARNĄ o nazwie Nowa Szwabia, co było tematem żartów o Anektowaniu przez Hitlera Antarktydy. Latali tam SPECJALNYM SAMOLOTEM, którym Hitler z Ewą Braun mieli polecieć do Argentyny, z tankowaniem w Angoli. Nową Szwabię miał skapitulować Anglikami Heinrich Himmler, ale gdy hitlerowcy zadali tam w 1946 r. klęskę US Nawy to Amerykanie użyli PRZECIW NIEMCOM I ANGLIKOM broni atomowej. Anglicy przejęli w Norwegii 40 TRANSOCEANICZNYCH samolotów Hainkel-SS, które były produkowane w Majdanku i Sobiborze, jak V-2 w Treblince.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://poczta.wp.pl/d656/index.html?flg=1
J. Mazur nie napisał najważniejszego, a mianowicie że na Kongresie Porozbiorowym Polski we Fryburgu Bryzgawijskim w r. 1799; JAKĄ POLITYKĘ PROWADZIĆ NA ZIEMIACH POLSKICH – Żeby nie odrodził się Gad Antymonarchiczny, zadecydowano utworzenie z ziem między Wisłą a Dnieprem Nowej Palestyny.
W akcie zaś Zakupu przez generałów pruskich Folwarku Żydowskiego, który nazywał się ZSRS, zadecydowano eksterminację ludności Warszawy ZA PIENIĄDZE AMERYKAŃSKIE, przesiedlenie Żydów z Europy do USA dla granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi oraz eksterminację Słowian w Europie i Murzynów w USA, skąd Generalplan Ost.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/2012/09/08/pieniadze-banki-nedza-niewola-prawda-ukryta-za-globalnym-dlugiem-2/#comment-198016
22. Wandaluzja powiedział/a - 2012-09-09 (niedziela) @ 09:55:04
Ad. 13. RomanK powiedział/a – 2012-09-08 (sobota) @ 21:31:51
BYloby panie Rusiu troszke trudniej…ale tez pojawiiby sie polykacze zlota….
Walczę z łykaczami zlota do kilkudziesięciu lat a NA NOŻE od Pożarcia przez nich Skarbu Tysiąclecia czyli Majestycznego Skarbu Czyngis Chana, który WYSRALI we Franfurcie nad Menem, co sprzedali mi Bawarzy za Polskiego Bobra Kasztelańskiego.
Tłumaczyłem, że Rzym zniszczyli nie Wandalowie, ale łykacze zlota, ale okazało się, że pałacu papieskiego Forum Romanum łykacze złota nie zniszczyli tylko lancknechci Marcina Lutra, którzy byli Serbami nazywanymi przez Niemców WANDALAMI.
Keynes i Paderewski URATOWALI USA przed zaszlachtowaniem rentą deflacyjną złota i wykupieniem za złoto z NIEWOLNICZEGO Folwarku Żydowskiego narzuceniem Rooseveltowi nacjonalizacji złota. Ten środek ANTYKRYZYSOWY zlikwidował jednak Ronadl Reagan, laufer Bushów od Flicka, komisarza Hitlera na Górnym Śląsku, którzy wyjechali na hitlerowskich paszportach amerykańskich do Gwatemali jako komisarze narkotykowej mafii nowoorleańskiej. Obecny kryzys tudzież zadłużenie USA są więc skutkiem DEMONTAŻU KEYNESIZMU przez Reagana.
Teraz już Nacjonalizacja Złota nie wystarczy, gdyż potrzebny jest chiński SARMACKI Babski Monopol Zlota. Gdy Krasus zglosił się z Kapitulacją do Leszka Chytrego to ten popatrzył na obwieszoną złotem czerwoną togę i odesłał go Sarmatkom…
Izba Lordów wydała salomonowe Orzeczenie, że skoro Zarejestrowanych 750 tysięcy ton złota nie ma w skarbcach to jest to Fałszerstwo - ale w USA jest tysiące skarbców PRYWATNYCH, nawet takich, których nie ma w ewidencji Fed-u, gdzie zmieści się 10 milionów ton złota. Poza tym WBr jest pod biciem, bo NIE ZAREJESTROWAŁA 250 tysięcy ton Niemieckiego Złota na tajnych kontach izraelskich.
Znajomy mówił mi, że gdy Zbigniew Brzeziński wysłał go na poszkiwanie 2 wrocławianek, które zaasekurowały się u Zbiga, to ponieważ pracował w Hutmenie od razu ROZPOZNAŁ, że to Złoto – skąd mój tytuł: O ZŁOTYCH PAŁACACH I PYSZNYCH HAREMACH.
Zasadnicze pytanie: Jeśli złoto prznależy Narodowi Wybranemu, to Babom czy spermie jezuickiej?
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Helena Bielińska, MORZE CZERWONE JEDNAK SIĘ ROZSTĄPIŁO! Narodowe Centrum Badań Atmosferycznych oraz University of Colorado w Boulder opracowały komputerowy model, którego symulacja dowodzi rzeczy arcyciekawej; 21. Wiek HISTORY 3

Mojżesz jako Zaklinacz Pogody nie przekonuje mnie. Mojżesz miałby Zamówić wiatr Wschodni, który przez 12 godzin nawiałby „naturalny pomost przy zatoce jeziora Tanis, który przez ok. 4 godziny stanowiłby przejcie o długości ok. 3-4 km”.
Nie wiem, co to jest Jezioro Tanis, ale prawdopodobnie Wielkie Jezioro Gorzkie, gdzie żadnej Grobli „wiatrowej” NIE TRZEBA było, gdyż stałą kazał usypać wezyr Józef, odcinając zatokę Morza Czerwonego, która utworzyła Wielkie Jezioro Gorzkie, aby po KILKAKROTNYM wyschnięciu i napełnieniu powstała tam wielka koncentracja soli czyniąc wodę jeziorną bardziej GORZKĄ od słonej – żeby po ostatecznym wysuszeniu uzyskać tafle soli PRZEMYSŁOWEJ.
To było możliwe po rozebraniu tamy Snofrena-Sfinksa w Kairze, która kierowała Nil do Suezu a przez utworzenie Morza Doliny Nilu, które wyznaczył Profesor Michałowski, napełniała kanały BUDOWLANE Piramid umożliwiając wodny dowóz budulca. Było to możliwe po Wyproszeniu przez Egipcjan (kultury pucharów dzwonowatych z Wenecji) Szreniawy z Kielc, który wyniósł się do Warszawy, gdzie zbudował Ujazdów. Przez to stalownictwo kieleckie przypadło Egiptowi, dzięki temu Snofren-Sfinks WYWŁASZCZYŁ ŚWIĄTYNIE, co dało mu olbrzymie skarby i sto tysiące robotników budowlanych ze środkami utrzymania w postaci folwarków.
Ta armia budowlana budowała najpierw przez 10 lat tamę na Nilu – jako Drogę dla Budowy Piramid – a potem przez 20 lat Piramidę. Świątynie nie były bowiem już potrzebne, gdyż kult Boga-Sokoła obsługiwała biurokracja, jak w Stalinowskiej Rosji, gdzie po kilku latach urzędników zesłano do kopalń a ich córki do rodzenia Żydów.
Wezyr Józef likwidując tamę w kAvaris-Kairze spowodował 7 Lat Głodu, ale zgromadził na te lata zapasy, które sprzedawał z zyskiem lub NA HIPOTEKĘ. Uzyskanie zaś Soli Przemysłowej umożliwiło drenaż złota wg mądrości portugalskiej: AFRYKĘ MA TEN, KTO MA SÓL, toteż Portugalia była największym producentem soli z wody morskiej.
W książce „Incydentu nie było” (Gdańsk 2001) wytłumaczyłem tym Skarb Świątyni Indiany Jonesa jako Złotem Afryki, które nigdy w Jerozolimie nie było. Skarb Świątyni ODZYSKALI bowiem Asyryjczycy, natomiast spekulacje na temat „zachowania się go” odnoszą się do Złota Afryki, za które Żydzi wykupili hipotecznie Rzym. Indiana Jones chybił więc przy Rozstrzeliwaniu Antysemitów więc potrzebni są Ukraińcy, żeby wrzucili do szamba, ale tak się śpieszyli by wyłowiła córka Bieruta.
Potem uzupełniłem to, że wezyr Józef podpisał z Pelopsem z Poznania konwencję na dostawy żelaza i stali ŚLĄSKIEJ do Egiptu, za co Żydzi drenowali złoto w całym pasie zwrotnikowym. Gdy wiec setki wozów ruszyło na północ zachodnim brzegiem tafli solnej to czyhający na to złoto Jechnaton-Jehowa puścił się przez tą taflę, ale wówczas Mojżesz otworzył tamę w Suezie, przez którą wdarło się Morze Czerwone, które POCHŁONĘŁO EGIPCJAN. Tradycja mówi, że WODA WYHAMOWAŁA RYDWANY.
Z tej racji domagałem się od UAM wykupienia i odbudowy najwspanialszego Pałacu Mykeńskiego w Pylos jako Pelopsa i Hippodamei, gdzie podpisano konwencję z wezyrem Józefem.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://niezalezna.pl/32463-zabiegi-o-wawel-dla-rtm-pileckiego#comment-1032374
Nie polityk
To nie polityk o znaczeniu historycznym. Zgadzam się, że miejsce jego jest w Warszawie - może na Mokotowie. Już pochówek na Wawelu Marszałka wywołał Zgrzyty i nie jest przez niektórych akceptowany, wobec czego uważam, że Marszałek powinien być przeniesiony do Szpitala Wojskowego w ODBUDOWANYM Zamku Królewskim na Bielanach, tak jak Prezydent Kaczyński. Wawel był zamkiem BISKUPIM, który po zniszczeniu DZIESIEĆ RAZY WSPANIALSZEGO Zamku Królewskiego przez Jana Luksemburskiego stał się MIEJSKĄ rezydencją królewską. Podobnie jak zamek Warszawski był WŁOSKĄ kamienicą Cytadeli i Modlina.
Wandaluzja () 03/09/2012 - 08:18.

odpowiedz. Wandaluzja? Raczej aluzja do umyslowego wandala
Widzisz, ty także nie jesteś ani politykiem, ani politycznym analitykiem, ani też prawdziwym historykiem - co najwyżej byłym czerwonym aparatczykiem, może sowieckim czynownikiem, lemingingiem jajogłowym i zwykłym kapuśiakiem, czyli dupkiem krajcowym. Wystarczy ci tych zaszczytów aby dostać się na Wawel? Mam na myśli oczywiściewycieranie podłóg w starodawnych pałacowych wygódkach. Obrodziłaś nam Polsko głupotą różnych Czereśniaków, Karguli i Pawlaków
Anaconda () 03/09/2012 - 08:39.

odpowiedz.Wandaluzja czyli POfilny wandalizm mentalny ...
100/100 Szanowna Pani !!!!
Jakim debilem / młodym Tuskiem / trzeba być, żeby pisać takie głuPOty o Marszałku J. Piłsudskim czy Prezydencie L. Kaczyńskim ... A takiemu Bohaterowi, jak rtm. W. Pilecki Wawel się należy i to nawet nie tylko dla Jego uhonorowania, ale po to, by stał się wzorcem postawy patriotycznej, dla wszystkich Polaków. Sowiecko - polskiej swołoczy oczywiście to nie pasuje, ale to nie ich kraj, więc nie spadają do swojej ojczyzny na wschodzie !!!
ObserVer () 03/09/2012 - 09:21.

odpowiedz. DYLEMATY NADREŻYSERA:
Pileckiego na Wawel - no co wy panowie?
Że też takie pomysły rodzą wam się w głowie
Kto to widział u licha żeby wśród monarchów
Legalnie wybieranych tudzież mianowanych
Pochować buntowszczyka z jakąś dziurą w karku
Po to cały ten Wawel został zbudowany?
(Jeszcze dużo)
Antek Boryna

Odpowiedź Wandaluzji dla Anakondy:
Dzamble, które są wielkości szczura, powinny poważać Wandalów.

Droga obślizła koleżanko
Anacondy mają duże mięśnie, ale mały móżdżek - rotmistrz Pilecki to jeden z kilku tysięcy RÓWNORZĘDNYCH bohaterów-męczenników, który oddał życie walcząc z systemami totalitarnymi III Rzeszy i ZSRR ! Nie zamieniajmy Wawelu w cmentarzysko !
pro fil () 03/09/2012 - 11:17.
Pamiętam, że gdy Przywieziono do Oświęcimia Johna Steinbecka to wyprosił sobie Wciskanie mu BZDUR. Bierut wysłał mego dziadka do Waszyngtonu w/s kapitału amerykańskiego na Górnym Śląsku, gdyż córka Bieruta wyciągnęła mego stryja z kanału żoliborskiego. Kapital ten wział się stąd, że Flick kazał polskim kapitalistom obrzezać się i przyjąć paszporty amerykańskie. Instrukcja mówiła, że kapitał ten został wywłaszczony za korzystanie z pracy NIEWOLNICZEJ, w której zginęło 6 milionów Słowian. Piszę o tym w książce "Incydentu nie było" (Gdańsk 2001), dla ZATUSZOWANIA czego zamordowano Pileckiego. Pamiętam, że SZEŚĆ MILIONÓW, ale o Żydach mowy nie było.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/2012/09/10/erdstalle-podziemne-labirynty-pod-europa/
(...)
Według legend, miały zbudować je i zamieszkiwać mityczne stworzenia. Inni wskazują, że korytarze stanowiły rozległy system ewakuacyjny z zamków i twierdz . [W Polsce legendy a nawet relacje o znajdowaniu podobnych tuneli są również dobrze znane, jednakże dowodów na ich istnienie do tej pory brak. Dla przykładu, opowieści o sieciach tuneli znane są dobrze mieszkańcom Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a jeden z przykładowych podziemnych korytarzy miał ciągnąć się od zamku w Olsztynie do Jasnej Góry - przyp.tłum.]
(...)
Wystawa, która powstała w bawarskim Passau ma za zadanie przybliżyć ludziom tajemnicę tych struktur, nazywając je „największa zagadką Środkowej Europy”. Uważa się, że 90% z nich nadal czeka na odkrycie lub zbadanie. O tym, jak trudno natrafić na te konstrukcje świadczy historia Jozefa Wasmeiera z Beutelsbach w Dolnej Bawarii. Niedaleko jego gospodarstwa znajdował się zamek, który zburzono w XVIII w. – Zgodnie z legendami, z wzgórza zamkowego odchodziła sieć tuneli – mówi Wasmeier, który wraz z kilkoma przyjaciółmi postanowił się do nich dokopać. Kopali dzień po dniu, głównie wieczorami, aż ostatecznie natrafili na podziemny loch. Prowadził on do dość unikatowej galerii, ze ścianami wykonanymi „z piasku”. Korytarz prowadził 4 m. w dół, po czym meandrował dalej. Na końcu zwężał się.
(...)
Korytarze te stały się potem tematem często dziwacznych rozważań dla historyków. Spekulowali oni, że stanowiły one „zimowe schrony dla plemion teutońskich” lub więzienne lochy dla osób niepełnosprawnych. Wyjaśnienia zorientowane bardziej „ezoterycznie” mówiły o nich jako o „miejscach pustki”.
(...)
Innego zdania jest Heinrich Kusch z austriackiego Grazu, który wskazuje, że wyniki te nie są poprawne i nie mówią o prawdziwym wieku tuneli. Przypuszcza on, że powstały one przed 5000 lat, w epoce kamienia. Kusch przez kilka lat poszukiwał tych „wrót do świata podziemnego” w austriackim Steiermarku.
(...)
Jasne jest, że zostały one wykopane przez profesjonalistów. Zygzakowate tunele tworzono po to, aby uniknąć nacisku gleby, bowiem nie używano w nich systemu podpór. Z kolei w początkach XIII w., wejścia do tuneli zasypano gruzem, który zawiera ślady gotyckiej ceramiki.
Na UWr uczono mnie, że tunele takie ciągną się w Armenii aż do Morza Śródziemnego i są datowane na II tysiąclecie pne, co wykorzystałem do datowania WODOCIĄGU z Trewiru do Kolonii, który Niemcy przypisują Rzymianom.
Gdy odkryto tunel z zamku Olsztyn do Klastoru Jasnogórskiego to musiano sprawę wyciszyć, gdyż jest DUŻO STARSZY od zamku, co jest tereaz zrozumiałe, gdyż zamki jurajskie budował Jur-Uranos na początku V tysiąclecia pne.

5. Krzysztof M powiedział/a - 2012-09-10 (poniedziałek) @ 20:41:43
Jedno wiem: Gdy znajdą się dowody na to, że to robota Słowian, to te dowody wyparują następnego dnia po ich znalezieniu. Jak to u Niemców.
Trochę mnie dziwi, że radiesteci tego nie przebadali. Może jest tak, że tunele zmieniały geo-promieniowanie?
Ciekawe, czy w pobliżu takich miejsc, jak Arkaim też są takie tunele?

6. liviaether powiedział/a - 2012-09-10 (poniedziałek) @ 20:56:01
Reblogged this on livia space…..

7. RomanK powiedział/a - 2012-09-10 (poniedziałek) @ 22:35:34
Cieplo panie Wandaluzja…sa i tam i w Amerykach ,,obydwoch….z tym ze nie 2 tys ale 12tys lat..
W Europie ciagna sie od Istrii ..Turcja do Szkocji…
To sa pozostalosci kanalizacji i irygacji wielkich aglomeracji sprzed 12 tys lat… Uranos wykorzystywal tylko zachowane…widocznei wiedzial co to bylo.. czesc z nich to irygace wielkich magstrali komunikacyjnych…
Dla “prawdziwych naukowcow” zostawiam otwarty problem…niech wyobraza sobie Czlowieka tzw Neolitu z motyka krzemienna rabiacym tunel o dlugosci 1000 km.na kolanach ciagnac za soba pieczonego mastodonta i pecherze wypelnione woda na 5 lat zapas.
I tegoz samego ryjacego ta sama motyka komory dla dusz:-))))))..jak silna byla wiara tych prymitywow i jak skomplikowana..kopac na dusze tunele:-)))) zastanawiam sie tylko ze napewno na kolanach zgieci musieli swecic golizna..co naruszalo poboznosc )))ich popierajacych z tylu:-)))

8. RomanK powiedział/a - 2012-09-10 (poniedziałek) @ 22:51:48
The Staffordshire, England Entrance
Somewhere in Staffordshire, England, a lonely field exists in which a laborer discovered a large iron plate beneath the dirt. The “hatch” was large and oval, with an iron ring mounted
on it. This entrance led into the tunnels. The field is in a valley surrounded on almost all sides by woods. The laborer was digging a trench for some purpose. The incident was reported in “A History of Staffordshire” by Dr. Plot, who wrote the book in the late 1700s. It may be possible to find the entrance if it can be ascertained exactly which valley the laborer was digging in.
Podobne opisy..doskonale zrobionych staowych wlazow z nierdzewnej stali do kanalow znajduja sie na calym swiecie wlacznie z Australia..ktore pochodza sprzed okresu fachowej kanalizacj miast naszej epoki.

10. RomanK powiedział/a - 2012-09-11 (wtorek) @ 00:52:46
GW..zapraszam do dyskusji fachowcow…tylko i wylacznie kanalarzy z dlugoletnia praktyka..s duzych miast zwlaszcza w terenie pagorkowatym, o duzej ilosci srajuszczich:-)))ktorym byle goowno nie straszne i smrod nie wygania z kanalow.
Najstarsi powiedza wam, jak wyglada kanal po skorodowaniu rury, czy okladziny kanalowej…eroduje najszybciej spod ,gora. czy boki….. i w co zamienia sie okragly kanal- po zkorodowaniu okladzin..jaki przybiera ksztalt…dlaczego jest czysciutki i nie ma w nim zadnych pozostalosci…..do tego dolozmy odpowiedmi czas…np 1200 lat…6000lat badz 12 tys lat…
CO jest zdumiewajace..to poziom techniki budowniczych kanalow, w ktorych byly zrowno i odpowietrzenia i dopowietrzenia…z tzw zamkami powietrznymi,airlocks, syfonami,peetraps….ich ksztalty wprawiaja w zdumienie…to przez nei przeciskaja sie speleolodzy:-))))..mimo ze przeciskaja sie przez odciski w otaczajacym gruncie ..bo ksztaltki i rury diabli wzieli jakies 8—tys lat temu…tak jak i kompensatory cisnieniowe powietrza, w ktorych plyn wytwarzal cisnienie, ktore wypychalo po spadku naplywu samo wode z komor kompensacyjnych…najczesciej tam brakuje speleologom tlenu…z prostej przyczyny….bo byly i sa szczelne.
Do rozwiazywania takich zagadek nie nadaja sie ,,profesorowie uniwersyteccy: bo ich myslenie jest zbyt ciasne…. a doswiadcznie zadne…wszystko do czego sa zdolni w swoich skojarzeniach…. to miejsce pochowku lub…. kultu////// mowiac po ludzki sa za glupi….. tu trzeba byc kanalarzem, trzeba imiec myslec…. kanal to nie uniwersytet…hehehehehehe to po hebrajski:-))
A kazdego- kto mysli logicznie…. zapakuja do domu wariatow..wg zasady Talmudu…. wsadz najmadrzejszego z nich do domu wariatow….
Drogi panie GW..sa na swiecie rzeczy, ktore sie w pale nie mieszcza….zazwyczaj winna lezy po stronie paly..a nie rzeczy….
Odsylam pana do slow Pana Naszego Jezusa Chrystusam ktorego pytano- jak to bylo przed Potopem…pan sprawdzi…w Biblii wszystko pisze…
Wiekszość tych kanałów jest oczywiście zapadnięta a zachowane - po wielu tysiącach lat - ZMIENIŁY KSZTAŁT.
To że znaleziono taki kanał na polu pod Hrubieszowem jest kazusem rolnika austriackiego, który znalazł taki kanał na swoim polu, gdzie STAŁ ZAMEK, którzy rozebrano a grunt rekultywowano rolniczo.
Jest to zagadka Jerozolimy Biblijnej, którą po III wojnie żydowskiej rozebrano i rekultywowano rolniczo a która była sto razy większa od RZYMSKIEJ Capitoliny, którą nam pokazują - że TU MIESZKA SAM BÓG, czyli na zbudowanej przez prefekta Gratusa Ścianie Płaczu, gdzie stało Pretorium, w którym był proces Jezusa Chrystusa.

15. RomanK powiedział/a - 2012-09-11 (wtorek) @ 22:23:47
Dzis rolniczo rekultywuja Detroit…na calej sieci kanalow i wodociagow sieja kukurydze…cale potezne dzielnice wroicly pod uprawe…
Tp nie krytyka panie Wandaluzji…. to proba ustalenia wlasciwego datowania…Oczywiscie kazdy kto to robi naraza sie na wariactwo, ktore potwierdzi natychmiast stu profesorow ze stu uniwersytetow ,na stanowiskach i pensjach:-)))i za nimi urrra wrzasnie 100 tysiecy wyksztaciuchow ,,przez takowych wyksztalconych…to zalosne, ale taka jest rzeczywistosc…
Pisze pan o Jerozolimie….na mnie zrobil wrazenie Baalbek… i biedne budowle wspanialych Rzymian na czyms -co kilkadziesiart razy przewyzszalo ich zdolnosci i technologie..skojarzylo mi si to z budkami z trzciny patykow i szmatlawej cegly ,jakie lepili na wiercholkach majestatycznych piramid Majowie i ,,Inkowie:-)))
Ale tak naprawde zatakalo mnie nad jeziorem Titicaca…opodal w Puma Puncu..zrobionego z andezytu…drugi po diamencie twardy kamien… kiedy zobaczylem ciecia diamentowymi narzedziami,,,jakie dopiero kamieniarze maj na wyposazeniu od 8- 4 lat…
Jak daleko posuwa sie idiotyzm tzw Akademii..swiadczy taki przyklad…w Mexico znajduje sie poramida, na ktora nasunela sie lawa z wolkanu, ktory od anty anty antyku jest nieczynny…ogladam to i przyszedl mnie wygonic- jakis palant..bo wlazlem za ogrodzenie nie sluchajcac znakow i zakazowl…..nie gadal po zadnemu innemu, amnie apomnialo miejscowego..zatem zatem polecial po drugiego..druga okazala sie arcecheologiem na placu i zaczelismy gadac…ile to ma lat..pytam
Odpowiada mi- z tego co ustalila akademia mozemm iec nei wiecej niz 1000 lat…
- A probowaliscie sprawdzic lawe co ja starala sie popchnac…
- Oczywiscie….lawa ma 13 tys lat….i obydwoje ryknelismy smiechem…oprowadzila mnie po placu i pokazla ciekawe napisy na dyskach….
Dzis te dyski rozczytuje pewien Rosjanin o polskim nazwisku poslugujac sie Ario-Runami…..czyli runami praSlowin czy tez Proto Slowian moze bardziej prawdziwie…..czyzby Pierwsza Koliba????

16. Wandaluzja powiedział/a - 2012-09-12 (środa) @ 06:56:47
Bardzo Panu dziękuję, za oświadczenie, że Pana zadziwiła nie tyle Jerozolima, co Baalbek… Otóż Okrzyk Justyniana przy wejściu do Hagia Sophia: SALOMONIE, POKONAŁEM CIEBIE!!! powinien pochodzić od króla Traków Orfeusza, gdyż Hagia Sophia była budowana na mauzoleum Eurydyki RÓWNOCZEŚNIE ze Świątynią Salomona na Górze Syjon. Z tej racji można by powiedzieć, że tak Jerozolima, jak Wspaniała Aleksandria zostały zburzone przez Rzymian poniekąd z ZAZDROŚCI – żeby nie konkurowały z Forum Romanum – ale przyszły lancknechty Lutra, Serby Łużyckie i zrównały Forum jako Pałac Papieski z ziemią.
Pan mówi, że Biedni Rzymianie PRZY BAALBEKU, więc mogę Panu powiedzieć to, co wymyśliłem 30 lat temu. Otóż Baalbek to technika Pałacu Ptolemeuszy w Aleksandrii, na co mam Dowody. Ponieważ Konstantyn Wlk nie mógł zbudować takiego Cudu Świata to kazał to PRZENIEŚĆ do Konstantynopola i zrekonstruować na Belgradzie – co było głupiego robotą, ale pieniędzy miał jak lodu ze zdefraudowania kapitałów chrześcijańskich w bankach żydowskich – żeby NIE KASTROWALI RZYMIAN.
To jednak małe piwo wobec przeniesienia Biblioteki Ptolemeuszy której lamusem była Biblioteka Aleksandryjska, do Konstantynopola, a wg mnie do podziemnego pałacu na Atosie z oświetleniem ELEKTRYCZNYM. Ostatnie wiarygodne dane o tej Bibliotece – jako ISTNIEJĄCEJ – pochodzą z czasów Katarzyny Wlk jako Protektorki Atosu.
Oleg zdobył Konstantynopol jako Porucznik Prawdziców z Rostowa, którzy kazali mu zburzyć SĄD na Belgradzie – żeby Słowianie nie dowoływali się do tego Sądu, który był takim Wielkim Baalbekiem. Najdziwniejsze jest jednak to, że kopia tego Pałacu była prawdopodobnie w Koninie a została zniszczona przez Hunów.
Grakch I wystąpił jako Protektor Ptolemeuszy przed Seleucydami i zniszczył stalownictwo kapadockie, przywożąc sobie z Aleksandrii zięcia Seta, który popisywał się budownictwem. Miejsce stalownictwa kapadockiego zajęło ARMEŃSKIE, a ponieważ polaczkowie chcieli utrzymać światowy monopol STALI to sfinansowali militaryzm arabski, żeby zniszczył stalownictwo armeńskie, którym Bizantyjczycy zgarnęli 2/3 Bogactw Świata i zagrozili stolicy Polski Samborowi, który teraz nazywa się Kijowem od Wojewody Kija czyli Popiela II.
Pisze Pan, że starożytni Indianie cięli andezyt piłami DIAMENTOWYMI a Rosjanin odczytuje ich pismo w protosanskrycie czyli prasłowiańskim. Czytałem w Nexusie, że ślady piły Diamentowej oraz STALIWNE narzędzia o obróbki kamienia znaleziono w piramidzie Cheopsa. Najdziwniejsze jednak jest to, że I. pałac Królewski we Wrocławiu, którego budowę podjął Pan – ojciec czy dziad Jura-Uranosa – był budowany piłami DIAMENTOWYMI, gdyż było TYSIĄCE ciosów, z której to racji obecny minister KiDzN Zdrojewski i jego konserwator Wrocławia Hawrylakowa niszczyli ten pałac z POŚWIĘCENIEM.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Sro Wrz 12, 2012 8:40 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franciszek Grabowski publicysta, TRANSPORTOWAŁ V2 DO LONDYNU, Nasz Dziennik, 10 IX 2012, s. 10-11

Artykuł jest poświęcony Kazimierzowi Szrajerowi, asowi polskiego lotnictwa bombowego na Zachodzie i lotnictwa antykomunistycznego po II WŚ. W I poł. lat 50. odbył np. kilkanaście lotów bojowych nad Białorusią, Ukrainą i Rumunią.
Jego straszy brat Jerzy, oblatywacz i szkoleniowiec, miał zginąć w podwarszawskich Michałowicach podczas prezentowania Rumunom polskiego samolotu ŻUBR. Ponieważ Żubr nie występuje w rejestrze lotniczym więc był to kryptonim CZTEROSILNIKOWEGO bombowca strategicznego „Józef Piłsudski” do bombardowania Uralu. Piłsudski uważał, że ani Sowiety ani Niemcy nie napadną Polski samodzielnie tylko WSPÓŁNIE, toteż zażyczył bombowca do bombardowania Uralu, żeby wziąć Syberię na pszenicę i wołowinę amerykańską.
Ponieważ polski bombowiec chciał kupić Łowczy Siedmiogrodu przez rumuńsko-polską konwencję zbrojeniową więc kupił go mój dziadek a Rumunów zbyto sfingowaniem ROZERWANIA SIĘ Żubra z ładunkiem bomb. Myśliwiec ESKORTOWY Sokół produkowano zaś w Majdanku, ale wobec zarekwirowania przez Pentagon Piłsudskiego-WICHRA jego kombinaty Sokoły sprzedano Włochom jako JASTRZĘBIE. W ten sposób III Rzesza weszła do wony światowej BEZ LOTNICTWA STRATEGICZNEGO, z fatalnymi w wojnach z WBr i ZSRS skutkami.
Ponieważ Amerykanie NIE ROZUMIELI polskiej doktryny bombowej więc Pentagon przeniósł produkcję Piłsudskiego z Boeinga do Douglasa jako Transportowca, który jako najbardziej masowy samolot „Dakota” WYGRAŁ II WŚ jako Wół Roboczy i Szkoleniowiec. Szkolenie lotników była bardzo drogie i trwało 2 lata, a na Dakocie było OPŁACALNE i trwało 6 miesięcy. Jeśli więc Łowczy skarżył się, że Przegrał Wojnę z Braku Lotników to przez „Piłsudskiego” przegrał ją CZTEROKROTNIE.
Kazimierz Szrajer przyleciał w 25 VII 1944 Dakotą, żeby zabrać elementy V-2. V-2 zdobyto nad DOLNYM BUGIEM, rozmontowano i przewieziono do Warszawy, skąd po zbadaniu wysłano elementy do Tarnowa, skąd zabrali je ANGIELSCY INŻYNIEROWIE do Włoch. Była to sprawa Najwyższej Wagi Koalicji, gdyż Stalin wypominał Anglikom, że DOSTAŁ TYLKO V-1.
V-2 jako KIEROWANE RADIEM miały zniszczyć front inwazyjny we Francji, ale po zdobyciu egzemplarza przez AK radiowy system sterowniczy uległ KONTRSTEROWANIU i nie można było ostrzeliwać Londynu WEDŁUG MAPY. Stalin miał obsesję V-2 więc nakazał prace „ekshumacyjne” w Treblince, gdzie produkowano prawdopodobnie V-2, które trwały aż do jego śmieci. Wnoszę to z Wywiadu radiowego: - TU BYŁA LATRYNA PEŁNA ZŁOTA. - NO I WZBOGACILIŚCIE SIĘ? - ALEŻ SKĄD, ZARAZ POSTAWILI STRAŻE.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://fakty.interia.pl/swiat/news/kosowo-jest-juz-w-pelni-niepodleglym-panstwem,1841078

New York Times: Niepodległość Kosowa "tragicznym i historycznym błędem"?
Gdy kilku polityków nie załatwiło mi spotkania z panem Jarosławem Piaseckim – choć obiecywali – to zacząłem pisać do Ambasady Jugosławii, Czy listy, które woził Bolesław Piasecki z Belgradu do Moskwy były pisane w Belgradzie, czy też preparowane w Warszawie?
Pojawiła się też II Sprawa: W Londynie rząd Australii zaskarżył funkcjonariusza jugosłowiańskiej bezpieki i brytyjskiego emerytowanego rządowego eksperta papierów wartościowych o sprzedawanie serii obligacji amerykańskich na 2 bilionów (nie mld) dolarów ZŁOTYCH dla Czang Kai-szeka. Ponieważ wyrok sądu londyńskiego, uznający te obligacje za Fałszywe oprotestowałem TYLKO JA, podważając z 4 sądowych argumentów PRZECIW 3 i kwestionując IV, to komisarzem obligacji Czang Kai-szeka za blokowanie Pokoju chińsko-japońskiego, który Brał Australię, zostałem ja.
W końcu – wobec groźby wojny jugosłowiańskiej – Jego Ekscelencja Ambasador Federacji Jugosławii przyjechał do Civitas Christiana, ale po prelekcji spotkał się tylko z komunistami, którzy nie zaprosili i nie powiadomili mnie o ROZMOWIE z nim – z czego sądzę, że ci Komuniści zostali Wybrani przez Moskwę. Wobec tego Kosowarzy Uznali MÓJ KOMISARIAT obligacji amerykańskich dla Czang Kai-szeka, ZMUSZAJĄC tym USA do wojny o Kosowo, któremu to Komisariatowi Moskwa przeciwstawiła Wybranych Komunistów.
Na tym jednak nie koniec, bo Berluscono i Kadafi tak się podniecili tymi obligacjami – a Kadafi krył dziennie 5 ochroniarek – że sąd w Potenzy na południu Włoch podjął rewindykację ze Szwajcarii obligacji na 6 bilionów $ z sąsiedniego miasteczka Tito. Ogłosiłem, że obligacje te NIE BYŁY zapłatą dla włoskiego Ruchu Oporu za wsparcie inwazji amerykańskiej tylko funduszem na Front Bałkański i rekrutację najemników bałkańskich przez Marszałka Broz-Tito-Pindera.
Sikorski zawiózł Titę do Kairu, żeby ten spisał numery tych obligacji, a potem do Tangeru. Ponieważ Sikorski leciał do Waszyngtonu więc za sterami zasiadł pilot Amerykański Prchal, który musiał odwieść Pindera na Gibraltar, gdyż ten miał lecieć do Londynu po byławę marszałkowską Dowódcy Frontu Bałkańskiego. Z tej racji Prchal nie został ZARĄBANY przez komandosów angielskich, gdyż miał Amerykański Kombinezon Ratunkowy. - Gdy ja zażądałem przesłuchania komandosów włoskich to Anglicy wydali ciało Generała Sikorskiego Wałęsie by ten je ZNISZCZYŁ.
Berusconi i Kadafi chcieli UKRAŚĆ te obligacje bałkańcom.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 324, 325, 326  Następny
Strona 62 z 326

Skocz do: