Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 324, 325, 326  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka: http://poczta.wp.pl/d656/indexgwt.html?flg=1#md,uid=15815//
Dnia 18 lutego 2015 12:38 "gruonet" napisał(a):

ZDRADZIECKIE UKŁADY (uaktualnione)

Jeszcze w czasie  trwającego nasilenia „zimnej wojny” w latach 1978-79, gdy Związek Radziecki prowadził zaciętą wojnę okupacyjną w Afganistanie,  do Moskwy przylecieli przedstawiciele Rządu Światowego związanego z Rotschildem aby wysondować u Leonida  Breżniewa,  I Sekretarza KPZR, opinię na temat przyszłego zjednoczenia Niemiec.

Po trzech dniach uzgodnień w resortach siłowych i spraw zagranicznych
Breżniew dał odpowiedź, że jest to możliwe ale pod warunkiem , że między ZSRR a Niemcami będzie strefa buforowa bez przemysłu, o niestabilnej władzy i ograniczonej  ludności.  Tak wydana  opinia była szokująca jak na te  czasy, gdyż zakładała eliminację Polski, podczas gdy Związek Radziecki był jeszcze na szczycie swojej potęgi, zakładała w rzeczywistości likwidacje Polski jako kraju suwerennego, choć ówcześnie największego sojusznika ZSRR w obozie socjalistycznym.

Z kolei już w 1985 r. (czyli jeszcze w czasie komuny) podpisano niejawny układ między Niemcami a ZSRR (Gorbaczowem ) przygotowujący zjednoczenie Niemiec. W układzie tym postawiono warunki zjednoczenia: miedzy Rosją a Niemcami ma być strefa buforowa w której  nie będzie przemysłu ciężkiego, nie będzie poważnych instalacji militarnych , ma być zmniejszona ludność i niestabilna władza administracyjna zależna od obydwu stron.

Te wszystkie zobowiązania ówczesnego zdradzieckiego układu są przez kolejne marionetkowe rządy w Polsce  przestrzegane i ściśle realizowane. W 2003 r. podpisano ponownie nowy układ miedzy już Zjednoczonym Niemcami (kanclerz Schroeder) a po rozpadzie ZSRR,  z nową Rosją (prezydent Putin ) o podziale wpływów gospodarczych w Polsce.

Ustalono że na terenach polskich, od zachodu do Wisły są wpływy niemieckie, od Wisły na wschód są wpływy rosyjskie. Cześć podziemna Polski czyli złoża geologiczne są w gestii wpływów rosyjskiej, cześć naziemna czyli np. lasy, teren i ziemia jest w gestii niemieckiej. W wyniku tego układu za wiedzą marionetkowego polskiego rządu  zlikwidowano polski przemysł, gospodarkę i miejsca pracy.  Już nie polskie fabryki, ziemię, markety zagospodarowują Niemcy  a złoża geologiczne  czy nawet kopalnie  zajmą Rosjanie. Jeżeli złoża  lub koncesje biorą nawet obcy z Zachodu, to po to aby z nich później rezygnować na rzecz odsprzedaży zainteresowanym oligarchom z Rosji.

Wojna na Ukrainie pomieszała trochę szyki  tym Układom, bo  Rosjanie uwikłali się w wojnę na Ukrainie, w wyniku wojny i sankcji gospodarczych poważnie osłabli  gospodarczo, stracili dobre imię i nie są w stanie dotrzymać kroku Niemcom w ekspansji gospodarczej na Polskę. Jednak to nic nie zmieniło zapisów Zdradzieckiego Układu w dalszej perspektywie. Jest stałe parcie do jego gwałtownej realizacji. Realizacji za wszelka cenę.

Centra władzy w Polsce z których jedne prezentują agenturę rosyjską a drugie agenturę niemiecką  zaczepiają i obrażają Rosję aby sprowokować ją do zajęcia z Kaliningradu  przynajmniej kawałka Polski. Było by to pretekstem do czekających w Niemczech wojsk NATO dla zajęcia zachodniej części Polski do Wisły, pod pretekstem obrony przed Rosją.

Te już  przygotowane wojska od tygodni drepczą w miejscu z niecierpliwości, bo na razie nie ma pretekstu ze strony Rosji. Grozi nam wojna a obecna władza chce 20 000 doświadczonych zawodowych szeregowców i oficerów, kombatantów z Iraku i Afganistanu wyrzucić z wojska na bruk. Polacy powinni sobie to zagrożenie uzmysłowić i szukać własnych rozwiązań.

Teraz rozumiemy dlaczego w sprawie fabryki, dawny POLAR we Wrocławiu, obecny Fagor-Mastercook warty 500 mln zł (pól miliarda zł ) władze na siłę przymuszają syndyka ( dzielną kobietę T. Kalisz) aby oddała Niemcom  za 60 milionów zł. Rozumiemy dlaczego kopalnię Brzeszcze z wysokogatunkowym węglem i po  kosztownej ( 200 mln) modernizacji ścian wydobywczych chcą za złotówkę oddać niemieckim “słupom”. Rozumiemy też setki innych podejrzanych przykładów likwidacji prężnych zakładów i fabryk.

Rozumiemy także, dlaczego ziemię orną  na zachodzie Polski nie może kupić polski rolnik, tylko przejmują ją Niemcy. Rozumiemy dlaczego naciągnięto dużych polskich  producentów rolnych na kupno drogich maszyn, a zlikwidowano im dochód, aby byli niewypłacalni i zbankrutowali. Później bezwzględni komornicy zabierając im zadłużone maszyny i ziemię. Wszystko staje się logiczne ale złowrogie.

ZDRADA PANOWIE. ZDRADA.
gen dyw ds. Jan G. Grudniewski prug@chello.pl Warszawa 17 luty 2015 r.

http://www.avast.com
Artykuł ten można nazwać SZÓSTYM ROZBIOREM POLSKI
W r. 1989 pojechałem do RFN, żeby Niemcy WYKITOWALI od Satelitarnej Detekcji Złota, ale ci wsadzili mi ją do DUPY i przekwalifikowali TTTS na TPP-12. Teraz Niemcy domagają się Nagrody za TUSZOWANIE SDZł - ba tak Dobrze ja schowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 22, 2015 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://teleshow.wp.pl/gid,17278483,title,Zony-Hollywood-tak-wyglada-zycie-bogatych-Polek-ktore-sp

Hollywood nie wlaz Markowi Hłasce do D., bo powiedział Koło D, czym prawdopodobnie chciał podkreślić poziom intelektualny: Powyżej Bollywood. MH zakasował jednak Sam Siebie, bo zamordował Komedę: http://www.forum.wandaluzja.com/viewtopic.php?t=5&postdays=0&postorder=asc&start=3135// str. 210: PIESZCZOCH PRYLU.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Lut 22, 2015 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-media-rosja-miala-plan-ataku-na-ukraine,nId,1675620#commentsZoneList

Gdyby nie wojna ukraińska to już mielibyśmy granicę izraelsko-niemiecką na Wiśle: Ad. 188.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OSKALPOWANIE STALINA I WYBRYKI POD ŚCIANĄ PŁACZU

Mord na Komedzie został ujawniony przez Bundesdienst, który podał też motyw: BO BYŁ POLAKIEM. Ponieważ zapodana mi wersja, że Berię zastrzelił Bolesław Piasecki ZGRZYTAŁA to chciałem się spotkać z Jarosławem Piaseckim dla zweryfikowania tego, w której to racji odbyłem KILKADZIESIĄT rozmów w Civtas Christiana z przedstawicielem kapitałowym Piaseckich Henrykiem Kochem – aż zorientowałem się, że zwodzi mnie. Nie mógł mnie ignorować, gdyż ja miałem Dobry Bat na Piaseckich, którego po wygnaniu mnie przez Prezydenta G. W. Busha z Civitas Christiana użyłem.
Napisałem kilka listów do ambasady Jugosławii w Warszawie, CZY listy, które woził Bolesław Piasecki z Belgradu do Moskwy były pisane w Belgradzie czy preparowane w Warszawie? co GAMOŃ Bush zdezawuował, że Piasecki nigdy kurierem dyplomatycznym nie był. To kwalifikowało zabójcę Berii na mego stryja, Czesława Prawdzica-Tella pod pseudonimem BOLESŁAW PIASECKI, do którego był podobny z racji mazurskiej urody i do którego Beria miał ZAUFANIE, o czym mówił mi plenipotent kapitałowy Piaseckich.
Ambasada Jugosławii nie odpisywała mi, ale przyjechała Ekscelencja, która jednak Wolała gadać w CCh z postkomunistami, którzy nie zaprosili mnie. Wobec tego ja musiałem wyjąć BAT na Jugosławię. Było to 2 biliony (nie mld) $$ ZŁOTYCH, które Czang Kai-szek wobec protektoratu USA nad Tajwanem zdeponował u Tity, gdyż Szwajcarzy oddaliby je do haremów holokaustycznych. Był to fundusz na obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim, wobec czego rząd Australii zaskarżył te obligacje do sądu londyńskiego.
Wyrok Oprotestowałem TYLKO JA, co awansowało mnie na komisarza tych obligacji. Zagrali tym Kosowarzy ZMUSZAJĄC US-Army do wojny jugosłowiańskiej pod GROŹBĄ Uznania mego komisariatu tych obligacji, bo ja jestem NAJWIĘKSZYM WROGIEM USA jako wróg Flicka Ukochanego: CHCECIE MIEĆ TAKIEGO REWIZORA W WASZYNGTONIE? - UCHOWAJ BOŻE. PRZECIEŻ TEN SKURWIEL WYGNAŁ NAS Z PANAMY. Niepodległość Kosowa jest więc skutkiem Niezaproszenia Mnie przez postkomunistów na rozmowę ze sprowadzoną Przeze Mnie Ekscelencję – czyli że zafundował ją przyjaciel Berlusconiego Putin, który nie chciał ujawnić OSKALPOWANIA STALINA i Wybryków pod Ścianą Płaczu.
Potem okazało się, że tych obligacji było 8 bilionów $$, o przejęcie których starała się przez Urszulę Sipińską neapolitańska szkoła kopulacyjna Berlusconiego-Kadafiego – więc to może dlatego Sarkozy zamordował Kadafiego a nie z ZAZDROŚCI? Gdy wg namiarów satelitarnych Sarkozego złapano Kadafiego to obcięto mu stopę, żeby nie uciekł.
Ponieważ ja nie dostałem się do Jarosława Piaseckiego – również przez znanych polityków, którzy zapewniali mnie co do tego – to jest to DOWÓD zapłacenia przez Izrael Kontrybucji, za Nieogłaszanie mordowania ludzi Tylko Dlatego, że są Polakami, jakich to przypadków za Jaruzelskiego było Setki.
Zachodnioniemiecka gwiazda filmowa Sonia Zimermann-ZIMAN finansowała Wybryki Hłaski, bo chciała rządzić w Hollywood duetem Komeda-Hłasko, ale Mossad kazał Hłasce zamordować Komedę, co ZAWALIŁO plan SZZ. ROZWŚCIECZONA przekazała rękopis „Litego Boru” Bundesdienstowi czy może Polakom, skąd wersja o Zamordowaniu Hłaski przez Gomułkę? co zdezawuował Jan Nowak-Jeziorański, i może za akceptacją Polaków ZAMORDOWAŁA HŁASKĘ?
Dla SZZ było to pozbycie się Obowiązku finansowania kosztownych wybryków – jak bójki w luksusowych restauracjach – ale dla Mossadu UCIECZKA do Izraela przed deportacją do Polski było kwalifikacją mordu na Komedzie jako Rozkazu Mossadu, toteż Hłasko musiał być zamordowany Przed Odlotem.
Senatorski ród Hłasków pochodził od czeskiego najemnika pod Grunwaldem, jak Miłosza od wziętego tam Sasa, który został LITWINEM. Oba rody uprawiały kulturowy antypolonizm – na modłę szkockiej anglofobii. Wykorzystali to masoni robiąc Markowi karierę w Warszawie i wysyłając do Izraela na szkolenie TERRORYSTYCZNE.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Lut 23, 2015 10:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ttp://film.wp.pl/idGallery,13017,idPhoto,366427,title,Agata-Kulesza-Bardzo-chcialam-miec-ciemne-oczy,ga

Amerykanie Odgryźli się za podróż do Dupy Marka Hłaski.
Film ten będzie pod takim śledztwem jak Pokłosie, za co OTRUTO Porębę, gdyż domagał się Dokumentów, które oddano Niemcom BEZ POKWITOWANIA. Gdy potem żądano ich zwrotu to Bydlaki Niemieckie mówiły: WIDZIAŁ KTOŚ TAKIE DOKUMENTY? żeby lżyć Polaków za Jedwabne.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/02/22/wolne-tematy-14-2015/
130. Osoba prywatna said - 2015-02-23 (poniedziałek) at 18:00:27

«W tej wojnie głupców osłabimy słowiańskie bydło i wzmocnimy siebie, głównych dyrygentów tego całego buntu, udajemy że stoimy z boku i nie tylko nie uczestniczymy w krwawych wydarzeniach, ale nawet nie bierzemy w nich udziału. Najbardziej niebezpiecznym słowem stanie się „antysemita”. Wyraz „Żyd” będzie wymawiany szeptem. Ponadto będziemy pod całkowitą ochroną. W świadomości słowiańskiego profana [niewtajemniczeni] zainstalujemy takie myślenie [mind control – kontrola umysłu], żeby najstraszniejszym słowem było „antysemita”. Wyraz „Żyd” będzie wymawiany szeptem»
– Menachem Mendl Schneerson, 1994 r.
Była to WOJNA o Satelitarną Detekcję Złota, przekwalifikowaną z TTTS na SPP-12. Zwycięstwo Łykaczy Złota miało doprowadzić, że wyraz Żyd miał być wymawiany ZE STRACHEM a pomówienie o Antysemityzm budzić GROZĘ. Doszło jednak do wypowiedzenia przez Kanclerz Merkel w Bundestagu granicy izraelsko-niemieckiej na Wiśle: ANTYSEMITYZM JEST POWINNOŚCIĄ RZĄDU I OBYWATELI a kandydat na Prezydenta USA zakasował WYBRYKI pod Ścianą Płaczu pojawiając się tam w AUREOLI.
Ściana Płaczu jest bowiem atakowana przez Mojżeszy, Mesjaszy, Dawidów i Salomonów..., ale Święty pojawił się tam poi raz pierwszy. Stalin zarzekał się, że MYCKI NIE WŁOŻY, ale po Oskalpowaniu mógłby się tam udać z wizytą Hołdowniczą.
.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad. 130, 138: Rok 1994 – wojna Satelitarnej Detekcji Złota: SŁOWO ŻYD BĘDZIE WYMAWIANE ZE STRACHEM A OSKARŻENIE O ANTYSEMITYZM BUDZIĆ GROZĘ.

Poecking to osiedle milionerów pod Monachium. Nazwa PEKIN była parodią deklaracji Generała d’Gaulle’a, że Holokaust jest Największym Imperializmem w Historii, od którego Europę wyzwolą Chińczycy, więc niektórzy milionerzy niemieccy chcieli być tymi KITAJCAMI. d’Gaulle robił więc przy pomocy Niemców Francuską Bombę Atomową nie przeciw Algierczykom a HOLOKAUSTOM a ona Deklaracja d’Gaulle’a powinna być po roku 1951, gdy w mym domu była mowa, że oddanie przez Stalina Mandżurii Mao Tse-tungowi skazuje nas na granicę niemiecko-chińską na Uralu.
Poecking Zasłynęło przez „Mord w Poecking” po którym Niemcy Obudzili się w HOLOKAUSTLANDII. Było to zagarnięcie przez Franza J. Straussa Skarbu III Rzeszy na tajnych kontach szwajcarskich. Przez 40 lat szukano Porucznika Schroedera, który dokonał tego Mordu, aż ja wytłumaczyłem Niemcom, że to nie pseudonim, tylko porucznik Bundeswehry Schroeder – KANCLERZ NIEMIEC.
Nikita Chruszczow był agentem niemieckim jako funkcjonariusz ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu w Treblince a Leonid Breżniew FRANCUSKIM, jak to ujawnił polski pies wojny znalezieniem w portugalskim archiwum w Angoli listu kominternowca niemieckiego do Ili Erenburga w Paryżu: NIE MARTW SIĘ BRACIE O SWEGO ADOLFA. JEST POD OPIEKĄ LWICY BRYTYJSKIEJ, KTÓRA ZDEMASKOWAŁA STROESSERÓW JAKO AGENTÓW KAPITAŁU SZWAJCARSKIEGO. List ten znalazł w książce „Baśnie z tysiąca i jednej nocy” stryj Leonida jako francuski tłumacz policyjny.
Dzięki Takiemu Agentowi d’Gaulle narzucił Związkowi Sowieckiemu Reaktor Francuski, na którym Moskwa podjęła budowę Kurskiego Kombinatu Metalurgicznego. Polacy wybronili się od RFr minireaktorem URSZULA SIPIŃSKA a ZSRS Wykitował. Gdy Polacy kazali pitrowcom powiadomić Breżniewa, że nakłady poniesione na KKM nie zwrócą się, to szlag go trafili został MANEKINEM.
Otóż zamordowanie Księdza Popiełuszki było TYM SAMYM, co Mord w Poecking. Rosjanie sądzili, że kierują imperializmem Holokaustycznym, ale przez spisek na wrocławskim zamku Biskupim zostali przezeń POŻARCI. Spisek ten był na zamku Biskupim, gdzie byłem komisarzem WOAK wykopalisk Franca J. Straussa, więc sądzono że Sipińska weźmie na siebie ZAKATOWANIE Popiełuszki jak Zamach na Jana Pawła II? ale gdy ja odżegnałem się od intrygi Bundesdienstu to ona też.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ww.fakt.pl/wydarzenia/czy-porywacz-iwony-wieczorek-zamordowal-17-letnia-agate-,artykuly,526435.html

Skąd Policja wie, że zabójcą Agaty jest porywacz Iwony Wieczorek? Ja interweniowałem w/s Iwony, ale Policja NIE CHCIAŁA WIEDZIEĆ.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 2:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawska ZAKAZANA HISTORIA, z transparentem CELEM MASONERII JEST ZNISZCZENIE POLSKI, II/2015; artykuł redakcyjny: Z dr. Stanisławem Krajskim – historykiem filozofii, nauczycielem akademickim, autorem książek, mi.n Masoneria Polska 2012 i Masoneria Polska 2014 – rozmawia Aldona Zaorska, s. 16-23; Dr Leszek Pietrzak, POLSCY MASONI W CZASACH PRL – Wbrew pozorom Niemcy w okupowanej Polsce nie zamierzali ścigać masonów, podobnie jak wiele innych organizacji, które działały w podziemiu. Nie wydali również żadnego rozporządzenia, które mówiłoby o zakazie działalności masońskiej na terenie GG. A nawet było odwrotnie. Potajemnie zaczęli szukać kontaktu z polskimi środowiskami wolnomularskimi (s. 24-27).

Nawet ci, którzy negują identyczność żydostwa i masonerii nie zaprzeczają żydowskim korzeniom wolnomularstwa. ŻYDOMASONERIA powstała tak: Oliver Cromwell chciał handlować Żydami, więc załadował Pejsatych na zdezelowane statki i wywiózł na Karaiby – a ponieważ Hiszpanie nie chcieli Pejsatych kupować to kazał statki z Pejsatymi ZATOPIĆ.
Wkrótce PRZEKONAŁ się, że handel niewolnikami – a na tym był największy zysk – jest dla chrześcijan NIEMOŻLIWY, wobec czego powołał Nowy Izrael dla handlu niewolnikami z obrzezaniem Po Śmierci. Świątynią Nowego Izraela była Loża, która wkrótce została podporządkowana Synagodze – wobec czego masoneria stała się Świecką Strukturą Rabinacką, gdyż nomenklaturowy mason jest rabinem lub synem czy potomkiem z prostej linii rabina, co zapewnia bardzo rygorystyczna procedura WYKLUCZAJĄCA spermę niejezuicką, która ma prawo tylko do usług funkcyjnych.
Polska definicja Masona mówi: NAJPIERW ŻYD; POTEM NKWD I IS; WRESZCIE HOMOSEKSUALISTA I PRAWDOPODOBNIE JEZUITA. Ten homoseksualizm jest potrzebny ze względu na Antyfeminizm, wynikający z tego, że Jezus Chrystus był gejem, toteż wszyscy jego męscy potomkowie-rabini – a miał ich bardzo dużo – mają mózgi Kobiece, co przejawia się antyfeminizmem. MASON TO BABA Z CHUJEM.
Masoneria przejęła po żydostwie za główny cel polityczny założenia państwa Żydowskiego na Ukrainie, co zostało sformułowane przez Kardynała Richelieu. W tym GŁÓWNYM przeciwnikiem była Polska, i stąd ten zaraz po antyfeminizmie, Antypolonizm. Jak piszę w książce „Incydentu nie było” (Gdańsk 2001) to śledztwo w/s zakupu przez generałów pruskich od rabinów nowojorskich folwarku żydowskiego, który nazywał się Związkiem Socjalistycznych Republik Sowieckich, wykazało, że była to intryga masońska. Wobec tego Prezydent Rzeczpospolitej rozwiązał loże masońskie i wprowadził oskarżenie Głównej Zdrady Politycznej w postaci przynależności do partii komunistycznej i loży masońskiej, stawiając znak równości między Masonerią a Komunizmem.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Mar 16, 2015 9:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katarzyna Dziadul, Gdańsk, KTO ZABIŁ AGATĘ? Czy to porywacz Iwony Wieczorek?; Fakt, 24.II.2015, s. 8

Ciekawi mnie NA JAKIEJ PODSTAWIE wnioskuje się, że zbrodniarz jest Ten Sam? Jeśli Policja tego nie ujawni to zawnioskuję, że Ktoś poszedł MOIM TROPEM więc porywacze zapłacili Kontrybucję, a gdy sprawa zaczęła Śmierdzieć to zamordowano Agatę z poszlakami Do Iwony, żeby sprowadzić sprawę na manowce?
Ja miałem kilku w Podejrzeniu, co jest aktualne.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edyta Bryła, MUR NAD ODRĄ JEDNAK ZA WYSOKI, „TO BŁĄD WYKONAWCY”; Gazeta Wyborcza WROCŁAW, 24 II 2015, str. 1

Kilkanaście lat temu spotkało nas Wielkie Szczęście, bo Uniwersytet Techniczny w Darmstadtcie podjął się Bezpłatnie wykonania KOMPUTEROWEGO PORTRETU MIASTA – jakby na podstawie francuskiego programu KONSERWATORA ARCHITEKTURY (?). Wygnałem ich na Zbitą Morde, ale przyjął ich KRAKÓW, gdzie zrobili KOMPUTEROWY WEHIKUŁ CZASU – Cyfrowa rekonstrukcja KRAKOWA pozwoli zobaczyć jak wyglądały zabytki tego miasta wieki temu; Focus HISTORIA, I-II/2015, s. 28-31.
Zrobili z Krakowa SRACZ. Ja koresponduję z Zainteresowanymi MOJĄ chronologią Krakowa, wg której WAWEL był zamkiem Biskupim, zarekwirowanym przez Łokietka po zburzenia przez Jana Luksemburskiego zamku Królewskiego na Cytadeli. Zamek Królewski na Srebrnej Górze odbudował Kazimierz III, ale bez Pysznej Wieży, która została prawdopodobnie zbudowaną przez męża Semiramidy Seta jako kopia Latarni Faros w Aleksandrii, i oddał Wawel żakom na uniwersytet KATOLICKI po spaleniu przez mieszczan Uniwersytetu Włastów na Kazimierzu, którzy katolikami nie byli.
Andegawenowie wypędzili jednak żaków z Wawelu, który w ten sposób stał się zamkiem Królewskim a po zbudowaniu przez Jadwigę Uniwersytetu KATOLICKIEGO sprzedano ruiny na Kazimierzu Żydom – skąd wersja o Żydowskiej Własności Wawelu, bo Uniwersytet ROŚCIŁ i awanturował się nie tylko do Kazimierza, ale i WAWELU jako Uniwersytetu Kazimierzowskiego.
II sprawą jest budowa Krakowa Średniowiecznego przez Kanclerza Szczepanowskiego za kontrybucję bizantyjską w r. 1062. Podczas wyprawy króla do Azji Kanclerz kazał ROZEBRAĆ miasto, NADSYPAĆ o 2 metry i zbudować miasto Obecne – Godne Koronacji ZDOBYWCY AZJI. Okół zbudował zaś Mieszko III podczas oblężenia Wawelu Biskupiego w r. 1191.
Najpiękniejsze mury NAWODNE miała Troja na Złotym Rogu, co ja tłumacze, że budował je Kar z Krakowa Na Wzór murów PRZEDCEGLANYCH Krakowa, widocznych na KRAKOWIE Schedla sprzed r. 1062. Cegłę Duńską wprowadzono w Wojnie Bogów w XLVII wieku p.n.e., co datuje Nawodne Mury Krakowa jako STARSZE, zaś budowa Troi na Złotym Rogu przez Kara, prawnuka Posejdona z Poznania, była wiek po Wojnie Bogów.
Wspaniałe mury NAWODNE odkryto też we Wrocławiu na pl. Wolności, ale te zostały zbudowane przez Flamandów w XIII wieku a rozebrane przy budowie za Fryderyka II placu Broni, który Polacy nazwali pl. Wolności. Wspaniałe przyziemia tych murów Nawodnych zostały rozebrane na ŻYCZENIE inwestora Forum Muzycznego przekwalifikowaniem przez Konserwator Hawrylak z Piastowskich na Habsburskie.
Ta Złodziejka Żydowska dokonała Stu Zbrodni na Wrocławiu, bo była kopulowana przez Zdrojewskiego, ale sprawa Urządzenia Bastiony Polskiego stała się OGÓLNOPOLSKA. Zaczęło się to po Stanie Wojennym, gdy Konserwator Wojewódzki Cempa podjął odbudowę Bastionu Polskiego jako punktu ZEROWEGO Turystycznego Wrocławia – że Niemcy Pozazdroszczą. Ja zgłosiłem się do niego, żeby UWZGLĘDNIŁ Moje Wnioski – na co on odpowiedział LOGICZNIE, że jako Urzędnik może się kierować Wskazaniami Czernera i Małachowicza.
Zgodziłem się, ale powiedziałem, że Czerner i Małachowicz są MASONIAMI więc będzie ZAMACH na Bastion Polski, bo Niemcy chcą urządzić Bastion Polski PO SWOJEMU. No i BRONIŁEM SIĘ, sprowadzając na Cempę NIK, który za II razem Wyrzucił Go. Chciało wiedzieć Kto Dał mi Papier Firmowy? ale ja jako komisarz Twierdzy Wrocławskiej i Skarbu Tysiąclecia miałem dostęp do papieru Firmowego.
WYKOPY na Bastionie Polskim STRASZYŁY 30 lat. Rozmawiałem wielokrotnie z Konserwatorami i Inżynier Kamińską z Biura Konserwatora Wojewódzkiego oraz jej mężem-naukowcem, którzy zgadzali się, że Potrzebne są tam badania archeologiczne, ale to Podniosłoby mój wniosek, że był tam zamek KRÓLEWSKI. Najpierw więc Hawrylak zniszczyła Głębokimi Wykopami pozostałości Pałacu Chrobrego pod konstruktywistyczną rozbudową Rektoratu WSSP a potem KAZAŁA zniwelować wykopy i urządzić odsłoniętą architekturę Bastionu XVI-wiecznego – ale przy urządzaniu strony północnej Bastionu SPASKUDZIŁA SIĘ po raz 101, o co oskarżyła Wykonawcę.
Mam nadzieję, że tym razem kopulowanie przez Zdrojewskiego nie pomoże jej. Ja nad Renem nie paskudziłem Niemcom na głowy.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/02/25/pamieci-boleslawa-piaseckiego/#comment-456722

Ad. 17: Przecław said – 2015-02-25 (środa) at 21:52:34
dot.15. (...)
Odpowiedź Juliusza Prawdzica:
Ja piszę PRZYCZYNOWO więc Ogólnikowości proszę mi nie zarzucać. To że Wyszyńskiego Aresztowali i Więzili Ludzie Berii jest ABSURDEM, gdyż Wyszyński został aresztowany PO ŚMIERCI BERII a uwolniony w Październiku’56 przez Gomułkę.
Plenipotent kapitałowy Piaseckich w Civitas Christiana, Henryk Koch, z którym rozmawiałem WIELOKROTNIE, dał mi wydaną w Londynie biografię Bolesława Piaseckiego, w której przeczytałem, że Piasecki miał być aresztowany TEJ SAMEJ NOCY, co Wyszyński, ale do Piaseckiego zatelefonowała Julia Brystygierowa z informacją, żeby się spodziewał Nocnych Gości – więc przesiedział noc z KAWĄ I PISTOLETEM. W recenzji napisałem, że Żydzi musieli chronić Piaseckiego, gdyż był BATEM NA CHRUSZCZOWA, który podpisał u Piaseckiego w Nowogródku ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu i był jako Iwan Groźny komisarzem Antikomunistischbefehl w Treblince.
Wyszyński po uwolnieniu wypowiedział Piaseckiemu Asekurację Polityczną odpowiadając Ochabowi na propozycję przejęcia PAX-u: NIE BĘDĘ KRAŚĆ KRAD\ZIONEGO, wobec czego Piasecki musiał znaleźć nowego asekuranta politycznego, którym został NOWY kapelan Księży Patriotów Karol Wojtyła.
Plenipotent mówił mi, że PIASECKI ZNAŁ BERIĘ I JEŹDZIŁ DO NIEGO DO MOSKWY – więc niech pan Jarosław Piasecki to Zaprzeczy.
Proszę nie zarzucać mi Nieznajomości Tematu.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/02/24/wolne-tematy-15-2015/#comment-456727

Ad. 116:
MASON-MASON-MASON…
Rosja jest ALTERNATYWĄ ZACHODU jako cywilizacja KORUPCYJNA. Rosja Przegrała wojny napoleońskie, gdyż nie dała sobie narzucić Kodeksu Napoleona, a Prusy je Wygrały, gdyż przyjęły Kodeks Napoleona jako reformy Steina.
Teraz zjawia się szef Rosyjskich Studiów Strategicznych i powtarza to, co Jerzy Waldorf mówił niejednokrotnie w TVP, że Piotr Wielki sformułował doktrynę KORUPCYJNEGO Podboju Europy – a Korupcja jest Masońską czyli ANTYOBYWATELSKĄ Techniką Władzy. Jest to ŚPIEW o Tajnych Kontach Izraelskich. Jest to gorsze od Stalinizmu, bo gdy polscy komuniści poprosili Stalina o ANULOWANIE w Polsce Kodeksu Napoleona to ofuknął ich, gdyż bez Kodeksu Napoleona nie mógłby ZLIKWIDOWAĆ Państwa Terroru – tak że Kodeks Napoleona anulował w Polsce dopiero Jaruzelski w Stanie Wojennym a sperma jerozolimska, która PCHA się na miejsce Durczoka, utrzymała to.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-toyota-mirai-ten-samochod-zmieni-swiat-wlasnie-ruszyla-produ,nId,1678420

To są WYBRYKI kapitały żydoarabskiego, żeby biedni na umyśle byli nadał Biednymi na Kieszeni. Polscy fizycy teoretyczni – a byli najlepszymi na świecie – wypowiedzieli się, że NIE BĘDZIE NIGDY SAMOCHODÓW NA PRĄD. Prąd i Wodór nie są Źródłami Energii tylko jej NOŚNIKAMI, a ponieważ jest to Droższe od silnika Benzynowego to ktoś musi za te Koszy DODATKOWE Płacić. Teraz kapitał żydoarabski płaci japońskim szalbierzom, żeby Grabieni nie Upomnieli się o Tani Napęd oraz TANIĄ I BEZPIECZNĄ Technikę Lotniczą, która – Nie Daj Boże – wprowadzi do biznesu i przemysłu lotniczego średnie państwa oraz ZDOLNYCH gojów.
Porządkując stare papiery natknąłem się na artykuły: O CO CHODZI W POKERZE LOTNICZYM? i wnioski: Jest 150 Towarzystw Lotniczych a MA ICH BYĆ CZTERY. - Ja mogę dodać, że gdy będzie 4 Towarzystwa Lotnicze to żaden Bez Spermy Jerozolimskiej się tam nie dostanie.
Gdy złapali Flicka w Essen: SKĄD MASZ FLICKU TYLE PIENIĘDZY? to wyznał szczerze, że RABOWAŁ W OŚWIĘCIMIU ŻYDÓW. Policmajster przemówił mu do sumienia: OJ NIE ŁADNIE, NIE ŁADNIE FLICKU. IDĄ ŻYDZI DO GAZU A TY ZABIERASZ IM BIŻUTERIĘ, WALIZKI Z DOLARAMI TUDZIEŻ AKCJE MERCEDESA, a pomaga ci w tym niecnym procederze ten sukinsyn Preskott Bush... Flicka ruszyło sumienie, bo odpowiedział AUUUUU...
Po otruciu Kowalskiego u Urszuli Sipińskiej Flicka przygarnęli Amerykanie: CHODŹ DZIECIE BOŻE, za co ten zadłużył ich na WIELE BILIONÓW nie miliardów DOLARÓW. Na zdjęciach miliarderów HITLEROWSKICH w Nowym Jorku nie ma Flicka, ale Ten nie postponował się z takim tałatajstwem, jak prezydencki ród Bushów, Martin Bormann, Mengele, Skorzeny czy kilkunastu innych z otoczenia Fuehrera.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 324, 325, 326  Następny
Strona 211 z 326

Skocz do: