Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 324, 325, 326  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/poznan/zbadali-baptysterium-na-ostrowie-lednickim-tu-mieszko-i-przyjal-chrzest/wf0vc2#mark

Witam Panie Łukaszu. Serdecznie dziękuję za Podarki, które mi są potrzebne, ale ONET to Patologiczny Antypolonizm i serwolant fekaliów pruskich i hitlerowskich.
Teraz WYMYŚLILI Chrzest Polski w nędznej Wartowni na Ostrowie Lednickim, która była rezydencją Księżnej – jak świadczą znalezione tam przypinki do kurdybanów. Była to jednak pierwotna Wartownia i forteczna SYPIALNIA – żeby nikt śpiącym gardeł nie poderżnął. Była budowana w czasach PRZEDFARBIARKICH, tj. Przed kulturą trypolską, o czym świadczy barwienie tynku lazurytem z Afganistanu, który był zawsze KILKAKROTNIE droższy od złota. Dało to asumpt do tezy o Bajecznym Bogactwie Pierwszych Piastów, co można było wytłumaczyć TYLKO Ukradzeniem Skarbca Awarskiego Karolowi Wielkiemu.
Przywołałem do porządku tych BRYKACZY poznańskich, że Piastowie zostali wyniesieni Książęco przez Karola III Grubego w r. 882. Zespół palatialny na Ostrowie Lednickim zbudował zaś Erychtonos z Bratysławy po wypędzeniu Chęsy-Hanysa-Hanzy-Hansa-Amfiktiona z Krakowa do Poznania, o czym świadczy lazuryt i zaprawa z Włoszczowej, zaś po wypędzeniu Chęsy do Wrocławia i Krokowa-Pragi, gdzie się utrzymał, Erychtonos otynkował tak też palatium Pana na Ostrowie poznańskim oraz zbudował ROMAŃSKĄ farę poznańską, którą rozebrali Prusacy.
Panie Łukaszu. Malunek z AUTOPSJI Chrztu Mieszka Pierwszego mamy w kościele w Trebicu. Siedzi w Beczce w otoczonej episkopami a obok siedzi na tronie Bolesław Srogi.
Panie Łukaszu, nie przejmujmy się Jadaczami fekaliów pruskich i hitlerowskich i róbmy swoje, bo skończymy jak Amerykanie, którzy za konsumpcję fekaliów Mercedesa-FLICKA zapłacili nie horendalnie a ASTRONOMICZNIE, co nazywa się Długiem Amerykańskim.
Policmajster przemówił Flickowi do sumienia: OJ, FLICKU, FLICKU... IDĄ ŻYDZI DO GAZU, DZIECI BOŻE, A TY ODBIERASZ IM BIŻUTERIĘ, WALIZKI Z DOLARAMI TUDZIEŻ AKCJE MERCEDESA. A POMAGA CI W TYM NIECNYM PROCEDERZE TEN SUKINSYN PRESKOTT BUSH. - Flicka ruszyło sumienie, bo odpowiedział AUUUUU...

- Pozdrawiam: Juliusz

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Pon Wrz 07, 2015 10:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/04/wolne-tematy-69-2015/
255. Juliusz Prawdzic said - 2015-09-08 (wtorek) @ 07:09:21
Ad. 215: Revers said – 2015-09-07 (poniedziałek) @ 10:50:45
re209

Panie Revers, to nie jest ze spermy mysiej, bo Popielidzi byli SUWERENAMI Karolingów, którym zafundowali Tron jako Strażnikom Kaftana Bezpieczeństwa Merowingów, co było Frankońskim Szogunatem.
Popiel I Gnuśny obalił Karola Wielkiego, co pięknie ilustruje francuski rysunek DOKUMENTALNY: http://www.wandaluzja.com/?p=p_118&sName=30.-polska-popielidow// a Wojewoda Kij zdobył Konstantynopol: http://www.wandaluzja.com/?p=p_293&sName=23.-konstantynopol//.
Miałem list Międzynarodowego Instytutu Cywilizacji Słowian, który ukradła mi postsolidarnościowa policja polityczna, z informacją, że Popielidów otruł teść Popiela II, burgrabia Wiednia Henryk V Pobożny. Odium tej zbrodni spadło oczywiście na Popiela II, co umożliwiło cesarzowi Karolowi III Grubemu Zniszczenie Dawnego Królestwa Polskiego.
Płock był twierdzą Nie Do Zdobycia, ale ponieważ było tam dziesiątki czy setki spichrzy z pszenicą dla Skandynawów to Karol III zdobył go przy pomocy szczurów. Popiel z żoną bronili się jeszcze w Zamurowanej Wieży, która nie była ani JEROZOLIMSKA, ani aryjska, ani sarmacka tylko prawdopodobnie EGIPSKA. Przed nadejściem Niemców ZE SZCZURAMI kazał synowi Sobiesławowi przewieść skarby wandalskie na zamek Gocki na cytadeli Napoleona w Gdańsku, który wziął ze sobą kolesia Siemowita Wojewodę.
Zamiast szydzić ze mnie niech Franciszek I zatańczy na Wzgórzu Świątynnym, żeby biedni na umyśle Żydzi nie trykali w mur Pretorium Rzymskiego, gdzie odbył się Proces Jezusa Chrystusa. Pretorium to powstało na miejscu PAŁACU Salomona: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow//.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZW, To oni znaleźli Złoty Pociąg – ZAGINIONA ARKA TO BYŁ PIKUŚ !, Angora; Warszawa-Chicago-Dortmund-Paryż-Toronto-NowyJork-Wilno 13 IX 2015, s. 15.

Faraon Szeszang ograbił ŚWIĄTYNIĘ i PAŁAC Salomona i wrócił Tryumfalnie do Egiptu w Lektyce Salomona. Skarbów Salomona jednak nie znalazł, bo były w cysternach pod Pałacem i Świątynią, a ponieważ potem przeniesiono je do cysterny Świątynnej to zyskały nazwę SKARBU ŚWIĄTYNI, gdzie miała być Arka Przymierza czyli ony Pikuś. Ja znałem Pikusia u państwa Kowalskich w Warszawie, który był ekspertem kulinarnym, bo jak POWĄCHAŁ śmietanę to można ją było kupować, ale go złoczyńcy Ukradli.
Skarbu Świątyni szukał Indiana Jones: Zdemobilizowany we Włoszech poszedł na Wojnę Palestyńska, żeby strawić miliony ojca za grunt podmiejski na poszukiwanie Skarbu Świątyni, przy czym zestarzał się i OŚMIESZYŁ. Ja najpierw usłyszałem o nim, jak w Oświęcimiu oświadczył, że ANTYSEMITÓW NALEŻY ROZSTRZELIWAĆ.
Gdyby miast wygadywać bzdury przyjechał do nas to by dowiedziałby się, że Skarb Świątyni ODZYSKALI Asyryjczycy i zostałby miliarderem jako plenipotent hipoteki Rzymu, założonej za złoto ze Skarbca Sueskiego z drenażu za Żelazo i Stal Śląską z konwencji wezyra Józefa z Pelopsem z Poznania w Pylos na Peloponezie. Złoto to nie miało nic wspólnego ze Skarbem Świątyni, który pochodził ze sprzedaży technologii metalurgii filistyńskiej w Petrze za Cały Skarbiec Asyryjski, tak jak lektyka Mojżesza czyli Arka Przymierza z lektyką Salomona do wożenia i kopulowania Saby. Lektyka Mojżesza nigdy w Jerozolimie nie była tylko w Ammanie.
Ten PIKUŚ oszczekał mnie w Wałbrzychu, gdzie 50 lat temu szukając Złota Serbskiego natknąłem się na Skarbiec Fuehrera, któremu przynależało całe złoto zdobyczne oraz Wybór Dzieł Sztuki. To było jednak GÓWNO wobec Ataku Nuklearnego na Moskwę i Leningrad. Teściowa Asza, która wyglądała tak, że wchodziła wszędzie Bez okazywania dowodu, mówiła, że Niemcy Szczekali, iż to, CO SPOTKAŁO WARSZAWĘ TO NIC WOBEC TEGO CO CZEKA MOSKWĘ, LONDYN I NOWY JORK - w czym chodziło o Wundrwaffe z Wałbrzycha.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://turystyka.wp.pl/kat,1036545,title,Wenecja-jednak-nie-zatonie,wid,16083894,wiadomosc.html#73834614//+

Jest to WZNOWIENIE Krytyczne sprzed 2 lat. Wszystkie poprzednie wpisy jednak znikły, ale Redakcja zachowała MÓJ;:

~wandaluzja 2013-10-20 (10:38)
Jest to niedorzeczność, godna zaiste neapolitańskiej szkoły kopulacyjnej Kadafiego-Berlusconiego. Jeśli Włosi nie radzą sobie Intelektualnie to powinni poprosić o pomoc Węgrów czy Sarkozego, który zamordował Kadafiego.

Chodziło o to, że Berusconi i Kadafi ZGARNĘLI brukselską pulę pokerową EXODUSU BIBLIJNEGO: http://www.wandaluzja.com/?p=p_310&sName=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny// rzucając Wenecji OCHŁAP Mojżesza Błazeńskiego, którego ja skontrowałem techniką moskiewsko-warszawską.
Podniesienie sterowanymi elektronicznie podnośnikami HYDRAULICZNYMI pałaców i kamienic weneckich o jedną kondygnację byłoby powrotem do ich PIERWOTNEGO poziomu i zyskiwało kondygnację parterową na infrastrukturę techniczną i trety handlowe. To zaś zlikwidowałoby Wenecki Smród i wydłużyło sezon turystyczny na cały rok. Jest to poza tym metoda TAŃSZA od Błazeńskiego Mojżesza z neapolitańskiej Szkoły kopulacyjnej.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/gid,17817855,gpage,2,img,17817907,kat,1342,title,Dziela-sztuki-zaginione-po-II-wojnie-swiatowej-Sa-w-zlotym-pociagu,galeria.html//

Kazimierz Sikorski, KOMANDA NAZISTÓW WYSZUKIWAŁY I RABOWAŁY SKARBY W PODBITEJ EUROPIE – Hitlerowcy rabowali podczas wojny najcenniejsze obrazy, rzeźby, kosztowności osób prywatnych i sztaby złota należące do narodowych banków podbitych krajów. Wielu z tych skarbów do dziś nie odzyskano; Polska Gazeta Wrocławska, 8 IX 2015, HISTORIA // 17.

Pytam się w JAKIM Złotym Pociągu ??? Ja szacowałem tych Złotych Pociągów na 25, ale Anglicy poprawili mnie na WIĘCEJ. Moja przygoda z KSIĄŻEM zaczęła się pół wieku temu poszukiwaniem Złota Serbskiego. Pętał się wówczas jakiś Pociąg Pancerny Pod Książem, który ja traktowałem i traktuję niepoważnie, gdyż Złoto Serbskie by się weń Nie Zmieściło.
Jeśli po Europie grasowały komanda Rabusiów Hitlera, Goeringa i Himmlera to nie w Ciemno, ale na podstawie starannie przygotowanych planów – często Przedwojennych. Wiedzieli Do Kogo trzeba iść i Po Co ? Rabunek złota bankowego był Konfiskatą, bo tego się ukryć nie dało, ale jeśli ktoś miał złoto zakopane czy na tajnym koncie szwajcarskim to trzeba było go zeń Wydusić…
Za Gomułki depozyty UB i SB okazały się PEŁNE a złoto w nich ANONIMOWE, co świadczy, że Posiadaczy likwidowano tajnie a dokumenty niszczono, żeby walory finansowe były Bezpańskie. Upłynniano je przez organizacje gangsterskie Zalew i Żelazo, które sprzedawały depozyty UB i SB na Zachodzie, za co sprowadzano biżuterie i dewizy, którymi dzielili się dygnitarze MSW jako pochodzącymi z rabunku na Zachodzie – czyli że legalizowano Rozbojem.
W III Rzeszy było to niemożliwe, wobec czego Główni urzędowi rabusie musieli mieć tajne skarbce, gdzie Zabezpieczone działa sztuki czy złoto mogły oczekiwać na Legalizację. Taką LEGALIZACJĄ dla skarbca wałbrzyskiego miała być konferencja w 70 rocznicę Dyktatu Poczdamskiego, która miała przywrócić Niemcom granice z roku 1939 lub linię Odry ze Szczecinem i Wałbrzychem, z powodu SKOMPROMITOWANIA Polski przez ogierki żydowskie.
Powtarzam po raz SETNY, że Złoty Pociąg był Przypierdkiem do Skarbca Hitlera i nuklearnego ataku na Moskwę i Leningrad, a w suponowanym obecnie wymiarze nie zmieściłoby się weń nawet Złoto Serbskie, zaś Bursztynowa Komnata byłaby ŚMIECIEM. Pokazywano zdjęcie olbrzymiego posrebrzanego żyrandola w złotym pociągu Szafgoczów. który ZGNIECIONO jako zawalidrogę, co świadczy, że skarbów było więcej niż zakładano.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fakt.pl/wroclaw/tadeusz-slowikowski-byl-w-grupie-ktora-odkryla-zloty-pociag,artykuly,571323.html//

Zaczęła się WALKA pomiędzy odkrywcami Złotego Pociągu. W związku z tym oświadczam, że ja o Złotym Pociągu słyszałem tylko jako skarbcu Szafgoczów w Jeleniej Górze. Zdawało mi się, że Złoty Pociąg w Wałbrzychu wymyśliłem ja, jako SUPLEMENT Ataku Nuklearnego na Moskwę i Leningrad, który wymagał 2000 ton złota. Tych Złotych Pociągów liczyłem zresztą na 25, ale Anglicy poprawili mnie na WIĘCEJ.
Zetknąłem się jednak z wersją, że pod Książ wjechał Pociąg Pancerny, ciągniony przez 2 lokomotywy spalinowe – co nie mogło odnosić się do pociągu z napisem GAZY BOJOWE, który miał 3 wagony ze STRATEGICZNYMI bombami atomowymi. Onym Pociągiem Pancernym były żelazne WĘGLARKI 3-osiowe z pokrywami, na których stała artyleria polowa. Ja uważałem ten Suplement za złoto serbskie.
Ponieważ pan Słowikowski czuje się Pokrzywdzony to ja proponuję mu Komisariat Beneficjatu Gminy Wałbrzych. Każdy dorosły obywatel Wałbrzycha, jeśli nie był aktywistą Platformy Obywatelskiej, może się wpisać na listę Beneficjentów, na co ja przeznaczam Znaleźne z suplementu Ataku Nuklearnego na Moskwę i Leningrad w kwocie 1% dla pana Słowikowskiego i 9% obywatelom Wałbrzycha, tj. wg mego rachunku 20 ton dla Komisarza i 180 ton dla obywateli Wałbrzycha, którzy będą mogli dysponować tym wg prawa szwajcarskiego.
To jest WSTĘP beneficjatu społecznego ze Skarbu Hitlera jako Naczelnego Wodza Wehrmachtu, któremu przysługiwało Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki. Listę beneficjentów musi sporządzić Komisarz i zdeponować ją w banku oraz dostarczyć mi kopię, która też zostanie złożona w banku jako TAJNA.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://nauka.newsweek.pl/stonehenge-nowe-stonehenge-odnalezione-w-wielkiej-brytanii,artykuly,370138,1.html

Zledwie kilometr od kamiennego kręgu Stonehenge badacze natrafili na rząd ogromnych neolitycznych głazów sprzed czterech i pół tysiąca lat. Niektóre z nich mają po pięć metrów wysokości.
http://www.sfora.pl/swiat/Niezwykle-odkrycie-obok-Stonehenge-Zmieni-cala-historie-a79842?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2

Zaledwie 3 kilometry od legendarnego kamiennego monumentu znajduje się podobna kamienna konstrukcja. Naukowcy donoszą, że najprawdopo­dob­niej pochodzi ona sprzed 4,5 tys. lat, a to oznacza, że jest aż o 1,5 ty. lat starsza od Stonehenge.
Pradawna konstrukcja z bloków kamiennych została okryta w hrabstwie Whiteshire przez naukowców z Uniwersytetu Birmingham.
Długi rząd menhirów jest WEDŁUG CZEGOŚ, co wygląda na wyschnięte koryto spławnej rzeki ??? – wobec czego mógł to być wał z GLINY chroniący port, wzmocniony słupami kamiennymi albo płot drewniany, żeby nie można go było przewrócić ??? W Bretanii są cała aleja takich menhirów. Na Czarnych Kujawach NIE MA MIEDZ tylko Kamienie Celownicze, za naruszenie których groziła Śmierć. Być może więc, że menhiry te określały Własność Ziemi.
Menhiry te są datowane na 2500 lat p.n.e., czyli że powstały PO Zburzeniu Stonehenge przez EGIPSKĄ kulturę pucharów dzwonowatych. Na megalitach Stonehenge odkryto SETKI rytów topora bojowego, co znaczy, że Podpisali się na nich wojownicy kultury pucharów lejkowatych Gereona z Krakowa w XXXIV wieku pne.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UTRZYMUJĘ, że Suplement 2 tysięcy ton złota do ataku nuklearnego na Moskwę i Leningrad był złotem Serbskim. Gadanie o tym beze mnie jest Kryminalizowaniem sprawy.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.google.pl/search?q=Steve+Jobs+by%C5%82+synem+imigranta&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCKCYi9HD6ccCFWnPcgodXDgExA&biw=1011&bih=664//

Czytałem, że Steve Jobs był synem SYRYJCZYKA. Według mych danych to był synem Teodora Żiwkowa, który jeździł do USA na paszporcie SYRYJSKIM, gdyż Syria była protektoratem sowieckim. Jeździł zaś jako Komisarz Kapitału Boeinga, który to Komisariat Prezydent Bierut zabrał memu dziadkowi, żeby dać go swemu wnukowi w Izraelu.
Pracowałem w ELWRO, gdzie żyd węgierski z Oświęcimia Michał Woźnica SPLAGIATOWAŁ Mikrokomputer Jacka Karpińskiego – TYSIĄC razy mniejszy od konwencjonalnego. Przyjechali informatycy z Warszawy, którzy zrobili AWANTURĘ, ale żydowi węgierskiemu nie można było nic zrobić, bo komputer Żydowski kupił Teodor Żiwkow i wywiózł do Indii.
Sprawa wydała się, gdy Steve Jobs chciał ZAMORDOWAĆ w Kalifornii brata Michała Woźnicy Stefana Woźniaka, którego dobrze pamiętam. Wówczas Steve Woźniak ogłosił, że ŻADNEGO APPLE NIE BYŁO, tylko POLUTOWALI w garażu elementy przywiezione przez niego tj. Stefana Woźniaka.
I jeszcze jedno: Kanclerz Merkel zamordowała dystrybutora Satelitarnej Detekcji Złota, nałożnika Hitlera Bronisława Geremka. Nałożnika zamordował za Poznaniem bułgarski kamikadze ZA TO, że ten wiózł do Niemiec kilka walizek Euro na spłatę Kurew Bułgarskich. Teodor Żiwkow miał 168 synów więc musiał ich wyposażyć przez Rewolucję Informatyczną, tj. APPLE, który jest Więcej Warty niż Polska, oraz MICROSOFT Billa Gatesa.
Chodziło jednak nie o spłatę Kurew Bułgarskich a wywóz Polskiego Skarbu Imperialnego do USA, czemu Nałożnik SPRZECIWIAŁ SIĘ. Córka Hitlera chciała zapłacić tym Amerykanom za Szczecin i Wałbrzych, ale do SPRAWY wkroczyła Izba Lordów, która rewindykowała ANGLOSASKIE USA: Do Dupy sobie Wsadźcie Holokaustyczne USA.
Wszyscy Syryjczycy są agentami KGB.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/09/08/sensacja-w-polsce-poludniowej-odkryto-wielkie-kamienne-budowle-osada-i-warownia-sprzed-4-200-lat-2-200-p-n-e-na-gorze-zyndrama-nadeslal-rafal-kopko-orlicki/

To wzniesiona przez Ariów twierdza graniczna na południe od Starego Sącza. To ŚMIEĆ wobec Krakowa czy Wrocławia.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Szałkowski, SZYKUJE SIĘ KOLEJNE SENSACYJNE ODKRYCIE – „Złoty pociąg” może okazać się wierzchołkiem góry lodowej. W Walimiu koło Wałbrzycha odkryto duże obiekty podziemne, Polska Gazeta Wrocławska, 9 IX 2015, WROCŁAW // 05.

DZIĘKI mym postom o Skarbcu Hitlera na głębokości 1500 metrów Armia zaczęła MACAĆ Głębiej, no i już pierwszego dnia NAMACAŁA koło Wałbrzycha Duże Obiekty Podziemne.
Ja to Macanie wyobrażałem sobie inaczej, ale dobre i to.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Indie sa panstwem dobrze uzbrojonym. Poczynajac od broni konwencjonalnej, po bron atomowa i falowa. Indie sa panstwem bardzo stabilnym w swojej ekspansji i w swojej pretensjonalnoci.

Anglicy nie ze wszystkiego zdaja sobie sprawe. Tak to juz jest, ze Anglik nie ze wszystkiego zdaje sobie sprawe w pore i w potrzebnej sytuacji. Anglicy ulegaja trndom, tak zywieniowym jak i postrzegania przyjaciol. Potrafia zmienic sie z minuty na minute, jak zazada od nich tego rzad. Rzady Anglikow, to niemieccy sukcesorzy na tronie.

Angielskie kraje zamorskie z USA na czele boi sie przede wszystkim niesubordynacji do wladzy w Londynie. Boja sie tego co sie u nich dzieje [przez zalew ludnoscia kolorowa - 73% na dzien dzisiejszy] i boja sie kazdej wojny. Preferuja spokojne zycie za oceanem, ale nie moga przeciwstawic sie rozkazom z Londynu. Masa ich ginie na tych roznych wojnach. Zaczeli unikac wojska i zaczeli rozjezdzac sie za praca po calym swiecie.

Rozbiory i dwie wojny swiatowe pokazly, jak bardzo niewygodnym panstwem jest Polska i Polacy. Nic sie nie zmienilo, w dalszym ciagu nas sie niszczy roznymi sposobami. Tak samo niszczy sie tez Rosje i Rosjan. Polacy z kazdej pozycji walcza, komunikuja sie, rozpatruja swoje polozenie i interesuja sie swiatem calym. Charakter Polaka podnieca ich do tego, zeby na ta walke Polakow popatrzec. Posmiac sie z nich i nerwowo ich wykonczyc. Polak nie chce sie poddac i to ich podnieca. Szegolnie malpy niemieckie lubia ta zabawe. Tak faktycznie, to my juz nie zyjemy. Dla nas to juz jest koniec. Z wszystkich Polakow zrobili schizofrenikow. Do mojego wyjazdu z Polski 1981 rok - taka przypadlosc jak schizofrenia w ogole nie istniala !!!

Przeczytaj sobie, co Hitler powiedzial o Polakach :

list A.Hitlera do Himmlera w końcowym okresie wojny

''Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany''

Serdecznie pozdrawiam.
Goska
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://turystyka.wp.pl/title,Jura-Krakowsko-Czestochowska-co-warto-zobaczyc,wid,17822540,wiadomosc.html//

Jura została w 2012 r. NAJLEPSZYM TOWAREM TURYSTYCZNYM POLSKI, gdyż ja Wywalczyłem jej metrykę jako inwestycję Greckiego Boga PRAPOCZĄTKU Jura-Uranosa. Ponieważ Jur był też budowniczym Białokaminnej Moskwy to zainteresował archeologów hiszpańskich, którzy pojechali do Moskwy i Zapytali SKĄD czerpano kamień na budowę Białokamiennej Moskwy? Wskazano im kamieniołom nad Dubną, gdzie ci zrobili wykopy sondażowe i znaleźli sieci do połowów TOWAROWYCH sprzed 7 tysięcy lat, co uznali za Uprawdopodobnienie mej wersji, choć nie wiem, czy ją UWIARYGODNILI.
IN publikuje legendę o dwóch braciach, Bobie i Mirze, którzy BUDOWALI zamku Bobolice i Mirów. Bobol przywiózł z wyprawy wojennej piękną brankę, którą umieścił w Skarbcu zamkowym. Ponieważ długo nie wracał z kolejnej wyprawy to Miron nawiązał z nią romans. Bobol po powrocie branki nie zastał a służba powiedziała, że jest u Mirona. Bobol udał się tam LOCHEM zamkowym i ZABIŁ Mirona a niewierną brankę kazał zamurować w Skarbcu.
Inna wersja tej legendy mówi, że skarbów Bobola pilnowała Straszna Czarownica z CZERWONYMI OCZAMI, co zdaje się mówić o skrzydlatym GRYFIE, które były obłaskawiane i trzymane na wieżach zamkowych, gdzie mogły Pilnować Skarbów, które ZBIERAŁY delektując się nimi. Owa Piękna Branka mogła więc KARMIĆ tego Gryfa i pilnować skarbów Bobola ? która to legenda może pochodzić z czasów Jura-Uranosa ???
Ostatnia wiarygodna historia Gryfa została opisana w gazecie opolskiej w latach 40. XIX wieku. W lesie pod Krapkowciami znaleziono leśnego liliputa i gryfa, które walczyły i padły Zranione. Zawieziono je do szpitala w Opolu, gdzie zmarły. Kilkanaście lat temu znaleziono jaskinię LODOWĄ w Alpach Transylwańskich, która była spiżarnią Gryficy, do której przylatywał zalotnik z Atlasu. Otóż Gryfica porwała RYCERZA, którego zaniosła do Lodówki, ale Rycerz oprzytomniał i ugodził ją śmiertelnie mieczem więc obie doskonale zachowane mumie zbadano. Miecz jest z początku XV wieku. - Całe to stanowisko archeologiczne KUPILI AMERYKANIE.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/10/wolne-tematy-71-2015/#comment-512386
88. Juliusz Prawdzic said - 2015-09-11 (piątek) @ 05:28:41
Ad. 16:

Panie Rubens, warto się zastanowić, KTO robi z Bolesław III, Imperium Lechickiego i Wandalów PAPIER TOALETOWY ??? To jest Bardzo Potrzebne, gdyż córka Hitlera wywiozła do USA Polski Skarb Imperialny, żeby zyskać poparcie USA dla Korekty Dyktatu Poczdamskiego w postaci Zwrotu Niemcom Szczecina lewobrzeżnego i Wałbrzycha. Ponieważ PSI został ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysięcy ton złota to Izba Lordów wykorzystała to dla Rewindykacji ANGLOSASKICH USA. Holokaustyczne USA były skutkiem OBRONY USA przez Stalina przed ogierkami żydowskimi Piastami-Rotszyldami. Rabin nowojorski Oświadczył, JAK ZACZYNALIŚMY REWOLUCJĘ ROSYJSKĄ TO PÓŁ ŚWIATA NALEŻAŁA DO ROTSZYLDÓW, A DZIŚ JESTEŚMY TAK BOGACI JAK ROTSZYLDOWIE.
Z powodu interwencji Izby Lordów plan rewindykacji przez córkę Hitlera Szczecina, jako ATUTU marynizmu niemieckiego, i Wałbrzycha jako Skarbca Hitlera, nie powiódł się, ale córka Hitlera dalej mąci. Jadacze fekaliów pruskich i hitlerowskich z Poznania zafundowali nam ostatnio Chrzest Polski na Ostrowie Lednickim – żeby sprowadzić Polskę do rangi PRZEDSZKOLNEJ.
Po raz pierwszy wystąpił z taką sugestią niemiecki najemnik amerykański Philip Earl Steele: NAWRÓCENIE I CHRZEST MIESZKA I, „Fronda PL”, sp. z o.o. W-wa 2005// Nazwałem go Polskim Indiana Jonesem pytając ILE PIENIĘDZY przywiózł do Polski, żeby gadać takie Bzdury? W Izraelu to jest możliwe z powodu wybryków fakira indyjskiego na Pretorium Rzymskim – Ojca Żydów i Arabów.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/najpierw-zloty-pociag-teraz-tajemniczy-tunel,575728.html

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu na temat znalezionych przez Armię Wielkich Obiektów Podziemnych: NIE FABRYKA A SCHRON PRZECIWATOMOWY DLA STU TYSIĘCY LUDZI.
Głupiego gadanie, bo jeśli był to Schron Przeciwatomowy to Musiał Pracować na Siebie, czyli być albo FABRYKĄ, albo MAGAZYNAMI.
UTRZYMUJĘ, że Suplement 2 tysięcy ton złota do ataku nuklearnego na Moskwę i Leningrad był zlotem Serbskim. Gadanie o tym beze mnie jest kryminalizowaniem sprawy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 324, 325, 326  Następny
Strona 245 z 326

Skocz do: