Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia Polityczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 324, 325, 326  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/13/wolne-tematy-72-2015/
Ad. 351: Adam Miauczyński said - 2015-09-17 (czwartek) @ 18:43:05
Raport ONZ: W POLSCE NIE DA SIĘ ŻYĆ
http://niewygodne.info.pl/artykul/00517.htm
Polska: tu się nie da żyć. Łatwiej umrzeć
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/736564,miejsce-polski-w-rankingu-onz-global-age-watch-gaw-i-human-capital-index-hci-jakosc-zycia-emerytow-i-mlodych-ludzi-w-polsce.html
To jest SPOSÓB na Likwidację Polski przez Rządzącą Polską OKUPACYJNĄ spermę jerozolimską, żeby w Polsce NIE DAŁO SIĘ ANI PRACOWAĆ ANI ŻYĆ. Dzięki temu Hitlerynka będzie mogła osiedlić w Polsce Arabów dla kastrowania Polaków, którzy nie mają spermy jerozolimskiej. Hitlerynka legitymowała się przy tym spermą polską, ale w Moskwie ogłoszono, że jest Całą Żydówką jako córka szwagierki Hitlera i jego zamrożonej spermy. Zauważyłem, że ZNIKNĘŁA mi z Aktualności Prawnych Deklaracja w języku czeskim, iż rodowód Hitlerynki z Lebenbornu jest nie tylko w aktach moskiewskich, ale i berlińskiej Stasi.
Dariusz Kwiecień ogłosił, że największym ośrodkiem Lebensbornu był Poznań, gdzie wiele tysięcy polskich blondynek zapłodniono spermą jerozolimską. W związku z tym przypominam, że kapitał żydoarabski UKRADŁ mi rzymskie Pretorium w Jerozolimie, które chciałem sprzedać Niemcom za małe pieniądze. Kanclerz Kohl zabrał jednak to Pretorium Żydom i dał Palestyńczykom, żeby Żydzi nie Brykali tam, gdzie skazano na Śmierć Jezusa Chrystusa. Palestyńczycy nie rozliczyli się ze mną, co jest PRZYWŁASZCZENIEM.
Unia Europejska musiała ZABRAĆ Tuska, gdyż Każdy Polak miał obowiązek zabicia go jako Adolfa Hitlera i familianta Hitlerynki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

358. Juliusz Prawdzic said - 2015-09-18 (piątek) @ 07:17:18
Ad. 317: AniaK said – 2015-09-17 (czwartek) @ 15:28:32
To nie GOLGOTA tylko CYRK KORONA
Ponieważ jest to strawestowanie Remanentu Polaków na Wschód od Renu od zakończenia Wielkiej Wojny do końca Wojny Rewanżowej to WIDOCZNIE pani AniaK posiada jakieś INNE dane, przy których Niniejszy Remanent jest ŚMIESZNY. Proszę więc o Ujawnienie KONTRARGUMENTACJI, gdyż będę musiał potraktować sprawę formalnie. – Z poważaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/13/wolne-tematy-72-2015/
Ad. 338: Adam Miauczyński said – 2015-09-17 (czwartek) @ 17:19:43
BIOPALIWA: Złodziejski geszeft – Żydokomuna w realiach polskich – W INTERESIE MAFII
„Proszę sobie przypomnieć, że już w latach 1994-1995 amerykańscy specjaliści badali
możliwości wydobycia gazu z Wielkopolski i Pomorza. Po dwu latach zaślepili odwierty i przez dziesięć lat sprawa jest wymazywana z akt. Ani jednego raportu nie opublikowano. Można doraźnie zwiększyć wydobycie gazu o 50 % ale się tego nie robi tylko płaci za dostawy ruskie. Dlaczego?”
Z pozdrowieniami – dr Jerzy Jaśkowski, Gdańsk (14 stycznia 2006)
Wielka mi tajemnica: Amerykanie czyli Holokauści dostali w łape od kacapów więc WYMAZALI SPRAWĘ.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMW, NIEMKA ZGŁOSIŁA UKRYTY SKARB, Fakt, 18 IX 2015, s. 7.
Do wałbrzyskiego Ratusza nadszedł list z informacją, że obywatelka RFN Wie gdzie są ukryte SKARBY. List zawiera mapę Wejścia do tuneli; na trasie kolejowej z Wałbrzycha do Świebodzic gdzie jest KSIĄŻ, oraz zasypane tunele w Szczawienku, Piaskowej Górze i w okolicach Złotego Pociągu. Niemka zastrzega sobie prawo do Znaleźnego, prawdopodobnie Napoleońskiego. – Ma w ręku ATUT, bo jeśli nie dostanie Znaleźnego to nagłośni WANDALUZJĘ, jak hrabina Doenhoff.
Ponieważ Złoty Pociąg został wyrabowany przez Platformę Obywatelską, która ogłosiła sprawę, żeby OŚMIESZYĆ Poszukiwaczy, to teraz trwa akcja WYCISZANIA. Platforma pomyliła się jednak, gdyż ja szukałem nie Złotego Pociągu a Złota Serbskiego jako suplementu ATOMOWEGO ataku na Moskwę i Leningrad.
GDYBY KTOŚ DOSTAŁ SZTABĄ ZŁOTA SERBSKIEGO Z WYSOKOŚCI 7 TYSIĘCY METRÓW TO BY WYKITOWAŁ ???
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/18/wolne-tematy-73-2015/#comment-513998

72. Juliusz Prawdzic said - 2015-09-19 (sobota) @ 05:56:25

Heinrich Himmler i Angela Merkel: ISLAM NALEŻY DO NIEMIEC.

Najpierw idą Wygnańcy, którzy tworzą z Żydami KOLABORATURĘ a potem idą terroryści z WALIZKOWYMI bombami atomowymi z Wałbrzycha.
Potem jest NIEWOLNICTWO nie tylko Kobiet, ale i tych którzy nie mają spermy od Proroka Jezusa Chrystusa, a Niewolnikom według prawa żydowskiego obcina się penisy, żeby zapładniać baby spermą z dupy cherubina wg hrabiego Kurowskiego.

Panie Gajowy, pani AniaK nie wypowiedziała się w sprawie Remanentu Polaków na wschód od Renu.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

74. Juliusz Prawdzic said - 2015-09-19 (sobota) @ 08:51:35

Ad. 73:
Zbrodniarza Czerniachowskiego spotkała NAJNĘDZNIEJSZA śmierć. Jechał z alkoholowej libacji i pijany zasiadł za kierownicą swego opla-Admirała. Zderzył się z czołgiem więc zaczął rugać i lżyć załogę czołgu. Dowódca czołgu powiedział: TO SĄ DOBRZY ŻOŁNIERZE, KTÓRZY ZASŁUŻYLI SIĘ OJCZYŹNIE, na co enkawudzista wyjął pistolet i zastrzelił porucznika.
Gdy enkawudzista odjeżdżał to czołg oddał strzał do opla zabijając generała. Aby nie było skandalu sfałszowano raport, że do opla strzelił czołg niemiecki.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17851567&kat=1329&title=Premier-Serbii-wzywa-UE-by-zareagowala-na-brutalne-zachowanie-Wegier//

Ja wzywałem Serbów wielokrotnie. Najpierw, żeby się wypowiedzieli, czy listy, które woził BOLESŁAW PIASECKI były pisane w kancelarii Marszałka Broz-Tito-Pindara, czy preparowane w Warszawie. Prosiłem o Pomoc w/s obligacji amerykańskich na Obronę Australii przed sojuszem japońsko-chińskim na 2 tysiące miliardów dolarów ZŁOTYCH, które Czang Kai-szek złożył u Marszałka Broz-Tito-Pindara a anulował sąd londyński, co ZAPROTESTOWAŁEM tylko ja; czy obronę obligacji amerykańskich za 6 tysięcy miliardów dolarów ZŁOTYCH na IV front na Bałkanach przed kopulacyjną szkołą neapolitańską Kadafiego-Berlusconiego, tudzież w kilku innych sprawach.
Teraz sperma jerozolimska musi dobrze trzymać rząd serbski za jaja skoro ten ANI MRU-MRU w/s Złota Serbskiego, którego poszukiwał Marszałek Broz-Tito-Pindar a ślad urwał się we Wrocławiu. Nie chodzi tu o Złoto Chorwackie, które było DEPOZYTEM.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

89. Juliusz Prawdzic said - 2015-09-19 (sobota) @ 09:52:20

Ad. 86:
Jest 3 wersje Śmierci pacyfikatora wileńszczyzny, które zgadzają się tylko w tym, że generał zginął od odłamkowego pocisku czołgowego. Bardzo dokładne raporty Wehrmachtu WYKLUCZAJĄ udział czołgu niemieckiego a poza tym ten strzelałby pp do T-34 i to KILKAKROTNIE a nie do niemieckiej limuzyny.
Jest jednak jeszcze IV relacja, ale TAJNA.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZŁOTY POCIĄG – Fakty, mity, domysły; dodatek specjalny Gazeta Wrocławska, 19-20 IX 2015; Piotr Żelazny, DWA, MOŻE NAWET CZTERY POCIĄGI – Góry Sowie to skrytka III Rzeszy. Podobno Niemcy pozostawili tu swoich ludzi, nazywano ich strażnikami tajemnicy. W każdej wiosce jest o tym inna legenda. Wszystkie odżyły, gdy okazało się, że dwaj ludzie wreszcie okryli skarb. To wystarczyło, by świat poznał Wałbrzych, Rzeczpospolita – Plus Minus 19-20 IX 2015, s. 14-15.

Przed frontem pod Wałbrzych wjechały CZTERY Złote Pociągi: Jeden z napisem GAZY BOJOWE wiózł 2 strategiczne bomby atomowe na Moskwę i Leningrad; 2 wiozły suplement do tych bomb w postaci Złota Serbskiego a IV broń terrorystyczną w postaci WALIZKOWYCH bomb atomowych, odpalanych zegarem lub sygnałem radiowym. To wszystko nazywało się WUNDERWAFFE, o której krążyły legendy.
Serbowie kilkakrotnie zaklęli świat W CAPA. Gdy Putin otworzył Archiwum Berii to okazało się PUSTE. Na półce leżał tylko film Proces Berii, który Wołoszański wziął za dobrą monetę. Ja jednak pamiętam, że gdy Chruszczow przywiózł ten film do Belgradu to został pouczony przez Towarzyszy Jugosłowiańskich, że oskarżanie o zbrodnie stalinowskie Berii powoła front stalinowski, który ZMIECIE reformatorów. Film ten był analizowany przez służby specjalne kilku państw zachodnich, które orzekły, że jest to reżyserowana przez Mołotowa gra sobowtórów kremlowskich, w której rolę Berii gra aktor Mirczulawa.
Tego powinni pilnować postjugosłowianie a PILNUJĘ JA, a takich spraw jest KILKA. Teraz jestem zadziwiony, że Serbowie nabrali wody w usta w/s Złota Serbskiego, którego szukał Marszałek Broz-Tito-Pindar. Podczas rozmowy ze znawcą wywiadu niemieckiego usłyszałem coś, co mnie upewniło, że złoto to jest w Wałbrzychu. Twierdził jednak, że Złota Wrocławia było 300 ton, co dla mnie jest Niezrozumiałe. Można by to tłumaczyć, że część złota serbskiego pozostała we Wrocławiu ???
Trzeba zbadać, kto – z takim poświęceniem – likwidował postkomunistyczny Wałbrzych i w jakim celu ??? W 1991 r. otwarto tam pierwszą w Polsce zautomatyzowaną sztolnię KOPERNIK, która Pierwsza padała ofiarą dewastacji choć była Najbardziej OPŁACALNA. KONTRARGUMENTEM oddania Dolnego Śląska Polsce była teza, że Polacy nie zagospodarują Wałbrzycha.
Ja mam na to teorię, że Wałbrzych LIKWIDOWALI NIEMCY. Dostali bowiem tak ode mnie Po Łbie, że o powrocie do granicy a roku 1939 myśleć nie mogli więc pozostała im OBIECYWANA przez Sowietów rewindykacja Szczecina i Wałbrzycha gdzie był Skarbiec Hitlera. Dopiero zagranie Angeli Merkel: NIE BĘDĘ JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW przywróciło im nadzieję na granice na Missisipi i Wiśle z Niemieckim Islamem. – Chciała zażywać Arabskiego Seksu.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominika Wantuch, ZATRUTY KRAKÓW PROSI DUDĘ – Wejście w życie antysmogowych przepisów zależy już tylko od prezydenta Dudy. W batalię o jego podpis lub brak podpisu włączają się politycy wszystkich stron sceny politycznej, aktywiści i węglowe lobby; Gazeta Wyborcza, 18 IX 2015, s. 25.

Kraków mógł mieć od ćwierćwieku Najczystsze Powietrze w Polsce i zarobić przy tym BILIONY złotych czy dolarów, ale bał się kapitału żydoarabskiego jak Diabeł Święconej Wody. Wymagało to bowiem pilnowania Mojej Historiografii jako ASEKURANTA mego silnika spalinowo-parowego VDTW, co wygrali Niemcy: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE.
Gdy działałem w Komitecie Pamięci Ofiar Stalinizmu, któremu oferowałem bilion dolarów (tysiąc miliardów) dla Ofiar Stalinizmu lub ich potomków jeśli wykażą się Godną Pamięcią o nich, to pisał do nas Pan Profesor z Krakowa z prośbą o Pomoc w sfinansowaniu Metra krakowskiego. W końcu Doktor Skonka dał mi jego korespondencję: NIECH PAN GO ZAŁATWI.
Napisałem mu, że metro krakowskie jest III instancją. Najpierw trzeba zrealizować VDTW, umożliwiające budowę tuneli Pod Alpami bez SPECJALNYCH urządzeń wentylacyjnych, niebezpiecznych i drogich, potem Konwertor Kolejowy WYMUSZAJĄCY czyste hutnictwo i stalownictwo a następnie Rozpoznać krakowską kolejkę forteczną z Cytadeli na Bielanach.
Najpierw stracił pierwotny Zapał, potem apetyt na Miliardy i Biliony a w końcu Odechciało Mu Się WSZYSTKIEGO, bo to nie podobało się ogierkom z kapitału żydoarabskiego cherubina Hitlera.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://historia.wp.pl/title,Dr-Ann-Wroe-Pilat-zdziwilby-sie-gdyby-sie-dowiedzial-dlaczego-przeszedl-do-historii,wid,17856880,wiadomosc.html?ticaid=1159e2//

Piłat był żołnierzem XV legionu Wandalskiego, który został internowany za ODMOWĘ walki z Partami. Po kilku latach odsiadki w Twierdzy Taienna w Azji Mniejszej on i Apolloniusz poprosili o prawo studiowania; Piłat Prawa a Apolloniusz Filozofii, na co uzyskali zgodę. Po ukończeniu studiów i uwolnieniu Piłat został Prokuratorem Judei a Apolloniusz na propozycję Pawła z Tarsu wyjechał do Indii, gdzie studiował najzdolniejszy uczeń szkoły w Kumran Jezus Chrystus.
Podczas procesu Jana Chrzciciela Piłat – za odmowę składania Zeznań – skazał Jezusa Chrystusa i jego brata Jakuba na Ubiczowanie i 10 lat Twierdzy. Jezus, który jako spadkobierca skazanego w tym procesie na Śmierć Jana Chrzciciela, był Najbogatszym Obywatelem Rzymu, poprosił Piłata o Plenipotencję jego kapitału, znajdującego się głównie w bankach aleksandryjskich. To dla niebogatego Piłata było synekurą, wobec czego zrzekł się urzędu Prokuratora Judei na rzecz Kuratora Sądowego UBEZWŁASNOWOLNIONEGO Jezusa Chrystusa, który dostał wariackie papiery.
Ewangelia według Afraniusza: http://www.wandaluzja.com/?p=p_264&iPageContent=2// jest Memorandum szefa rzymskiego wywiadu wojskowego w Judei, który PILNOWAŁ Jezusa Chrystusa jako teścia Nerona przed skrytobójstwem ze strony Świątyni Jerozolimskiej. Memorandum to nie wspomina o Piłacie, gdyż zajmuje się sprawami WAŻNIEJSZYMI politycznie. Jedyny realistyczny wizerunek Piłata jest na rysunku koptyjskim: wielki blondyn z wielkim orlim nosem, gdyż pochodził z Piły krajeńskiej.
Po ZMARTWYCHWSTANIU Świątynia Jerozolimska złożyła Zaskarżenie do Prokuratury Wojskowej, która zleciła Śledztwo prokuraturze wojskowej w Aleksandrii, co stało się podstawą herezji ariańskiej jako Ewangelia Ariańska. Otóż na podstawie tego śledztwa Piłata pozbawiono Plenipotencji kapitału Jezusa Chrystusa i zesłano do Wiednia, gdzie stacjonował XV Legion Wandalski.
Tam Piłat został aresztowany i skazany wyrokiem Senackim na Ukrzyżowanie za UCHYBIENIE Sądowego Nadzoru nad Jezusem Chrystusem, na którego podpisał Wymuszony przez Świątynię Jerozolimską Wyrok Śmierci, ale nie jako Prokurator Judei, jakim nie był od ponad 10 lat, tylko Kurator Sądowy.

Ostatnio zmieniony przez Tell dnia Wto Wrz 22, 2015 8:39 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/gid,17817855,img,17817897,kat,1342,galeria.html#opinie//

DZIEŁA SZTUKI ZAGINIONE PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ. SĄ W „ZŁOTYM POCIĄGU”?

Hitlerowi jako Naczelnemu Wodzowi przysługiwało Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki. Z tej racji Bursztynowa Komnata musiała jechać do Poczdamu, gdzie Hitler podarował ją Ewie Braun a ta odesłała ją do zamku ŚWINY, gdzie była konserwatornia sztuki SS, w której pracowali najlepsi jubilerzy żydowscy. Ci zwrócili DWA egzemplarze BKo, z których jeden Ewa Braun podarowała Ewie Peron a drugi kazała zamontować NAD Kancelarią Hitlera w zamku KSIĄŻ. Sowieci nie mogli jednak UJAWNIĆ BKo, gdyż były tam herby SOBIESKICH, które oglądali polscy zdobywcy Książa.
W Złotym Pociągu BKo oczywiście nie było i nie ma, chyba, że jej IV czy V kopia, tak jak nie mogło być Złota Wrocławia a ci, co to powtarzają to mówią to albo z głupoty, albo dla dezinformacji?
Ukryte w Skarbcu Hitlera działa sztuki są w dobrym stanie, gdyż zostały zabezpieczone przez najlepszych konserwatorów na Sto Lat.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/18/wolne-tematy-73-2015/#comment-514333//
188. Juliusz Prawdzic said - 2015-09-21 (poniedziałek) @ 08:19:23

Panie Gajowy, pani AniaK strawestowała Remanent Polaków na wschód od Renu: Ad. https://marucha.wordpress.com/2015/09/13/wolne-tematy-72-2015/ 314, 315, 317//. Ja tego popuścić nie mogę, więc albo Pani AniaK wykażę tą Trywialność, albo Przeprosi wszystkich Zainteresowanych, albo ja się z Gajówki WYNOSZĘ.
Asz mawiał, że Holokaust to PRZYKRYWKA Rosyjskich Stanów Zjednoczonych na Syberii i w Północnych Chinach, które Carat tworzył polskim Zesłańcem, polskim Robolem i polskim Inżynierem. Wiedział to najlepiej, bo Asz finansował powstanie styczniowe na Białorusi, a uniknął Stryczka, gdyż wynajął najlepszych adwokatów z Królewca, którzy Pogonili Żydów. Potem organizował eksport syberyjskiego drewna do Chin i Japonii, za co dostał Złoty Medal, ale zabrano mu wielki kapitał i nie pozwolono wrócić na Białoruś.
Marszałek Broz-Tito-Pindar DODAŁ do tego Wielkoprzemysłowego płodzenia AMERYKANÓW, że gdy zabrakło Polaków to kontynuowano to przy pomocy Sto Małych Narodów Rosji, czyli że tych Holokaustów napłodzili co niemiara.
Ja też mam zastrzeżenia do tego Remanentu. W Parku Południowym siedział np. straszy Pan, który powiedział: JESTEM RODOWITYM WROCŁAWIAKIEM. WSTĄPIŁEM DO ARMII CZERWONEJ, ŻEBY WALCZYĆ O POLSKI WROCŁAW, GDZIE DOSŁUŻYŁEM SIĘ STOPNIA GENERAŁA. DOWODZIŁEM DYWIZJĄ – chyba Brygadą na prawach Dywizji? NIEMIECKOJĘZYCZNYCH POLAKÓW I CZECHÓW, WALCZĄCYCH W MUNDURACH NIEMIECKICH. PAN MI NIE WIERZY, ALE JA PANA PRZEKONAM: TO JEST RĘKA, KTÓRĄ LEKARZE RADZIECCY ODCIĘLI ESESMANOWI I PRZYSZYLI MNIE, A TAK DOBRZE MOGLI TO ZROBIĆ TYLKO ONI.
BYŁO NAS WE WROCŁAWIU 400 TYSIĘCY, ALE ZA MÓWIENIE PO POLSKU WYBIJALI ZĘBY. MYŚLELIŚMY, ŻE PO WYPĘDZENIU NIEMCÓW BĘDZIEMY ŻYĆ W TYM PIĘKNYM MIEŚCIE, ALE GDY WRÓCIŁEM TO ŻADNYCH POLAKÓW TU NIE BYŁO A JEŚLI JACYŚ TO NIEWOLNICY WOJENNI. ZAKOŃCZYŁEM SŁUŻBĘ WYLATUJĄC Z MOSTEM GRUNWALDZKIM DO ODRY, SKĄD MNIE WYŁOWIONO.
NA POŻEGNANIE MUSZĘ PANU PODAĆ RĘKĘ ESESMAŃSKĄ.
Chciałem się o nim dowiedzieć coś więcej w Towarzystwie Miłośników Wrocławia, gdzie bywał, ale mnie WYPĘDZONO.
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2015/09/18/wolne-tematy-73-2015/

209. AniaK said - 2015-09-21 (poniedziałek) @ 12:08:10
Re188:
Panie Juliuszu, proszę mi wierzyć, słowo przepraszam przechodzi mi przez gardło, nie należę do osób upartych, ale jak przepraszam, to muszę wiedzieć za co. Zapewne Pan wie, że zrozumienie Pana to nie prosta sztuka. Jestem w trakcie analizy pańskich roszczeń. Proszę mnie nie poganiać bo stracę oddech :)
Powrót do góry
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21. WIEK, magazyn o nauce, technice, ludziach i odkryciach, z transparentem: 5 NAJWIĘKSZYCH ODKRYĆ ARCHEOLOGICZNYCH XXI WIEKU, AMCONEX Sp. z o.o, 10 X 2015.

Stanisław Gajda, 5 Nieoczekiwanych odkryć archeologicznych XXI wieku, s. 78-81; To są czy mają być: 1. Hobbity na wyspie Flores w Indonezji; 2. Płaskorzeźba z motywem erotycznym w Abri Castanet we Francji; 3. Zapis w Jerozolimie sprzed 3500 lat; 4. Czy Ryszard III był garbusem; oraz 5. Co kryje się pod domem w Izraelu?
To są BZDURY na miarę Indianiego Jonesa. NAJWAŻNIEJSZYMI odkryciami archeologicznymi w XXI wieku są bowiem:
1. Sformułowanie przeze mnie w 2001 r. SUDECKIEJ genezy metalurgii żelaza miast Małoazjatyckiej oraz wynikającej z tego Chronologii Architektury PRZEDROMAŃSKIEJ, ROMAŃSKIEJ I GOTYCKIEJ: www.wandaluzja.com//;
2. Ogłoszenie przez Anglików w Dreźnie EUROPEJSKIEJ ATLANTYDY, która jest POTWIERDZENIEM mojej Sudeckiej Metalurgii Żelaza i Stali;
3. Zidentyfikowanie przez archeologa niemieckiego Heinricha Kusche gęstej siatki na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNYCH tuneli, które ja zinterpretowałem jako lochy zamkowe, co zostało potwierdzone archeologicznie w Austrii i n Lubelszczyźnie, gdzie wg tej Siatki odkrywano rekultywowane rolniczo ZAMKI;
4. Megalit Kielecki z rytami figuralnymi mającymi odpowiedniki tylko w stanie Utah, co umożliwiło mi dokonanie szczegółowej chronologii architektury kultury amfor kulistych jako Ariów-Słowian. Takich ZAKOPANYCH megalitów powinno być więcej w punktach widokowych wokół Kielc;
5. Zinterpretowanie przeze mnie ruin Forum Romanum jako Zniszczenia Rzymu przez lancknechtów Marcina Lutra.

Nie piszę o Troi na Złotym Rogu, Pałacu Ptolemeuszy czy katastrze jerozolimskim, gdyż te zostały ogłoszone w wieku XX.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 324, 325, 326  Następny
Strona 247 z 326

Skocz do: