Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna forum.wandaluzja.com
Dzieje Bajeczne Julisz Prawdzic-Tell

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antyk
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Na temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tell
Moderator

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://marucha.wordpress.com/2017/04/30/wolne-tematy-41-2017/

47. wandaluzja.com said - 2017-05-01 (poniedziałek) @ 15:57:56
Ad. 43:
Jeśli starozakonny kandydat na burmistrza Manchesteru pali PUBLICZNIE Biblię to znaczy, że wymaga ona Nowej Redakcji, gdyż ostatnia była w połowie I. wieku ne. Zwracałem na to uwagę episkopatowi polskiemu i Janowi Pawłowi II, ale ci woleli walczyć ZE MNĄ przy pomocy sowieckich służb specjalnych jako spermy jerozolimskiej.
Zatopienie armii faraona Jechnatona-Jehowy na tafli solnej Wielkiego Jeziora Gorzkiego przez otwarcie tamy w Goszem-Suezie jest koncesjonowaniem Świadków Jehowy czyli Rotszyldów, których agentem ma być MAKARON francuski, co jest dla mnie ważne, gdyż jestem Jadaczem Makaronu.
Wywiezione przez flotę żydowską dzięki zatopieniu armii faraona Złoto Mojżesza – z drenażu za Żelazo i Stal Śląską – poszło do banków aleksandryjskich, które spożytkowały je na Żydowską Hipotekę Rzymu przez Spisek Pizona. Takie rzeczy winna uwzględniać nowa redakcja Biblii z Żydowską Hipoteką Rzymu, która ja podarowałem Murzynom.
Jeszcze ważniejsza sprawą jest mój Kataster Jerozolimski, który chciałem sprzedać Niemcom, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko Wzgórze Świątynne Żydom i dał Palestyńczykom, żeby Żydzi nie tańczyli Błazeńskich Tańców na Ścianie Płaczu, które było Pretorium Rzymskim z przebudowy PAŁACU Salomona: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow// i nie zbudowali tam Trzeciej Świątyni – jakich to spraw jest WIĘCEJ.
Gdy w połowie lat 60. dokonałem ARCHEOLOGICZNEJ rekonstrukcji historii Polski – głównie na podstawie Kostrzewskiego – to Kazimierz Godłowski i Janusz K. Kozłowski zmałpowali mnie „Historią starożytną ziem polskich”, która miała KILKA wydań. Ten Godłowski to był SKURWYSYN z krakowskiej szkoły archeologicznej szofera Hitlera Oskara Schindlera więc został „zaciukany”, ale zastąpił go Piotr Kaczanowski, który z Kozłowskim wydał „Najdawniejsze dzieje ziem polskich”, Tom 1 do VII w., FOGRA Kraków 1998.
Ponieważ ta historiografia PRUSKA równać się z moją NIE MOGŁA to w sukurs ruszył im Thomas J. Craughwell z USA: „Jak najazdy barbarzyńców ukształtowały współczesny świat”, PWN SA, W-wa 2009. Ten ROZKRACZYŁ się również więc zastąpił go Andrzej Nowak: „Dzieje Polski”, Tom 1 do 12O2 – SKĄD NASZ RÓD, BIAŁY KRUK Sp. z o.o., 2014.
Krakowska Szkoła Archeologiczna jest w FINANSOWYM związku z Jadaczami Fekaliów Pruskich i Hitlerowskich w Poznaniu. Dowodem jest datowanie gotyku krakowskiego, o co POPROSZONO Lwowsko-wrocławską szkołę archeologiczną i Architektoniczno-Historyczną. Wysłano Hawrota, który KOPAŁ tu i ówdzie, i odatował niektóre obiekty na kulturę łużycką i przedłużycką.
Potem sprowadzono historyka architektury z Oxfordu, który odatował wszystko – jak leci – Kazimierzem Wielkim, bo ZASTAŁ POLSKĘ DREWNIANĄ A ZOSTAWIŁ MUROWANĄ. Wobec tego Lwowsko-wrocławską szkołę archeologiczną i architektoniczno-historyczną WYTRUTO, co było możliwe za PRZYZWOLENIEM Poznania, że zostałem tylko ja, choć na mnie też były zamachy, nie tylko trucicielskie.
W Krakowie dziełem Kazimierza III jest jednak tylko BARBAKAN – budowany w trakcie bitwy pod Bełzem, gdyż zmieniono taktykę PUSZEK z nitrogliceryną na ARTYLERYJSKĄ. Najwspanialszymi dziełami Kazimierza III to Zamek NISKI we Lwowie zwany Pałacem Franciszka Józefa, gdzie były koszary polskie i austriackie, oraz moskiewski KREML, gdzie nie ma krzty bizantynizmu.
Najazdy Barbarzyńców są ważne z racji ilustrowania ich wielkimi malunkami Z EPOKI zdobywania Konstantynopola przez Polaków: Zdobycie Konstantynopola przez Wojewodę Kija w r. 862 zostało wprawdzie SKOPIOWANE w Berlinie w r. 1836, ale technika kopiowania była tak doskonała, że możemy mieć pewność co do Wierności.
Dowodem na to jest portret Kija obok poległego witezia Lebediusza-Ludwika ze strzałą pod prawym obojczykiem. Poza tym zachowały się 2 monumentalne malunki z oblężenia Konstantynopola przez Leszka III Wyścigowego oraz Płonący Konstantynopol jako TROJA NA ZŁOTYM ROGU z Koniem Trojańskim na dziedzińcu rozebranego Pałacu Cesarskiego. To świadczy, że Konstantynopol-Troję kazał namalować Oleg w początku X wieku, gdyż Pałac Cesarski kazał Rozebrać Kij i zrekonstruować na zamku kijowskim.
Zamek Kijowski kazała zniwelować Katarzyna II, która wydała instrukcję: STWORZYĆ W POLSCE TAKĄ ELITĘ, ŻEBY OBRZYDZIŁA POLAKOM I EUROPEJCZYKOM POLSKĘ, co udało się dopiero w III RP przy pomocy spermy jerozolimskiej. Gdy jednak sama zaczęła Obrzydzać Polskę, siadając na przerobiony na WC Tron Jagiellonów, to wyskoczył BAGNET, który przeciął jej woreczek żółciowy. Wszyscy hydraulicy byli Polakami więc Marina Le Pen ma racje, żeby Nie Wierzyć Polskiemu Hydraulikowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.wandaluzja.com Strona Główna -> Na temat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Strona 35 z 35

Skocz do: